Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

fiktionbescheinigung

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
yaman57

fiktionbescheinigung

Mesaj gönderen yaman57 » Cum Ağu 16, 2013 12:37 am

merhaba arkadaslar ben bir sene vizem bittikten sonra vizemi uzattim bana fiktionbescheinigung verdiler ve bunun ucuncu sayfasindaki ucuncu *** isaretli. ama bununla almaya ya giris cikis yapmada sikinti olabilicegini ogrendim bu konuda bilgisi olan veya bu sekilde giris cikis yapan varmi ?

Kullanıcı avatarı
welly275

fiktionbescheinigung

Mesaj gönderen welly275 » Cum Ağu 16, 2013 3:36 am

o sikkin isaretli olmasi oturumun oldugunu belirtiyo. sorun yok oturum kartin gelir 4 haftaya falan.

bu belgeyle giris cikislarda belirli sartlar var. mesela geldigin ulkeye gidiyosan gidip gelebilirsin ama baska AB devletlerine gidip geri gelirken giris yapamazsin gibi seyler. tam da hatirlamiyorum bi ara bakmistim. bence en garantisi bosver 4 hafta otur yurdunda ya da evinde tatil yap gez. kartin geldikten sonra istedigin yere gidersin. he yok gitmek zorundayim diyosan yabancilar subesine gidip kesin bilgiler alabilirsin.

yaman57

fiktionbescheinigung

Mesaj gönderen yaman57 » Cum Ağu 16, 2013 9:38 am

tesekkurler sagolasin