Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

bolum degistirme

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
biomen

bolum degistirme

Mesaj gönderen biomen » Cum Ağu 09, 2013 11:18 am

burda kazandigim bi bolum disin da almanya da universite okuyabilir miyim kabul gelir mi?

fotograf

bolum degistirme

Mesaj gönderen fotograf » Cum Ağu 09, 2013 11:48 am

Burasi dedigin neresi ? :) Hangi bolumu hangi unide okumak istiyorsun ?

GK

bolum degistirme

Mesaj gönderen GK » Cum Ağu 09, 2013 2:28 pm

cok zor,kazandigin bolum ile alakali olmasi lazim ki benim kazandigim bolumun alakali oldugu bolumden bazi unilerden zamaninda kabul alamadigimda oldu.

biomen

bolum degistirme

Mesaj gönderen biomen » Cum Ağu 09, 2013 4:14 pm

Bu sene hatay insaat muhendisligini kazandim almanyada egitim hayatima devam etmek istiyorum. Daha once lisede almanca dersi gordum ancak almancam cok zayif a1 belgem bile yok. Uni paderbornda okumak istiyorum. Sitenizden edinmis oldugum bilgiye gore uni paderborn sifir almanca ile kabul veren nadir unilerden biri. Ancak insaat muhendisligi o unide yok sanirim. Bu konuda bilginiz varsa yardimci olursaniz sevinirim. Ve eger uni paderbornda insaat muhendisligi yoksa farkli bolumden kabul alabilir miyim ?
En kotu ihtimalle bana neyi tavsiye edersiniz ?

memo21

bolum degistirme

Mesaj gönderen memo21 » Pzr Ağu 11, 2013 11:26 pm

Insaat Muhendisligine yakin en bolum yine kendisidir. Belki bazi yerler Mimarligi da kabul ederler. Paderbon da yoksa baska yerlere bak sende.