Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Hangi Uni

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
memo21

Hangi Uni

Mesaj gönderen memo21 » Pzr Ağu 11, 2013 8:04 am

Eveet. Arkadaslar bana Bochum, Bielefeld ve Munsterden psikoloji kabulu geldi. Birini secmek durumundayim. Bochum ve Munster arasindayim. Bielefeld ters bir tarafa dusuyor. Munster psikoloji konudunda cok iyi diye biliyorum. Uni\'nin kendisi de cok iyi. Bochum da iyi. Ama birini secmeliyim. Munster\'in yakinlarinda oturuyorum. Sehri ve uniyi cok iyi biliyorum. Ne onerirdiniz?

Bir de aramizda psikoloji okumus olan ya da okuan var mi?
Bolum hakkinda dusuncelerini yazsalar iyi bir deneyim olur bizler icin.
Bolum sozel agirlikli oldugu icin biraz dil konusunda tereddut ediyorum. Acaba cok mu zorlanacagim diye?

Gorus ve onerileriniz icin tesekkurler.

abdullah cansu

Hangi Uni

Mesaj gönderen abdullah cansu » Pzr Ağu 11, 2013 4:22 pm

BiZimde bildigimiz kadariyla bu 3 unun arasinda en iyisi munster .dil konusunda da bence tabiki hepimiz baslarda zorlanacaz ne okursak okuyalim farketmez. Psikoloji su anlik onu acik olan bi bolum bence almanyada okumakla avantajin almancayi uni nin sonunda iyi derecede biliyor olma olacak benim arkadasim var istanbul aydin uni de psi.okuyor mesela onlarda hocalari hep alman yazarlarin alman hocalarin kitaplarini okumalarini oneriyormus tabi sen bunlarin orjinalini okuyacaksin o ayri bir sey. Birde bir sey soracam merak ettim kabulun ne zaman geldi ?

memo21

Hangi Uni

Mesaj gönderen memo21 » Pzr Ağu 11, 2013 9:23 pm

Almancam iyi seviyede. Netteki skriptleri indirdim ve okuyorum o kadarda anlasilmayacak bir durum yokmus. ;)
Youtubede de Vorlesung var bakiyorum gayet iyi anliyorum. Ummarim unide bir surpriz ile karsilasmayiz. Ben de Munster dusunuyorum.

Munsterden 17.07 de aldim. Digerlerinden de bi 10 gun sonra aldim.