Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

bloke hesap her sene actiriliyor mu

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
izzy

Mesaj gönderen izzy » Prş Tem 18, 2013 1:37 pm

Sen hic Rwth\'nin sitesini acip okudunmu bunu yapmadan baskasinin lafiyla hayatini degistirecek kadar dusuncesizsen buna kibarca kulaktan dolma bilgilerle hareket etmek denir. Ben soyleyim siteye baktim NC var ama sen ac bak benim lafimla degil kendi bilginle hareket et. Birde bos lakirdidan vazgec su soyle yapmis bu boyle demis birak bunlari sen ne yaptin sen ne biliyorsun mesele o.

Kullanıcı avatarı
eren_f2007

Mesaj gönderen eren_f2007 » Prş Tem 18, 2013 2:32 pm

Maalesef katiliyorum.Onceden bir seyleri soylemek , onlarin hazirlikli olmalari icin tabiiki cok onemli , ama bunun da bir tarzi var.

izzy

Mesaj gönderen izzy » Prş Tem 18, 2013 2:53 pm

Duisburger karakter tahlili yaptirmak istersem psikologa giderim sana dusmez arkadasim. Benim forum stilim budur arastirmayan armut pis agzima dus tarzi adamlara agresiflesiyorum ister istemez. Bu almanyaya gelmeden oncede boyleydi simdide boyle. Ayrica almanyaya gelip birsey basardigimiz yok surunuyoruz tamda bu yuzden diyorum ordan hersey kolay gorunuyor lafa bakip gelmeyin diye.

Jamir

Mesaj gönderen Jamir » Prş Tem 18, 2013 6:51 pm

arkadas en azindan yardim etmeye calismis yardim sever insanlarada herzaman ihtiyac vardir kimsede ego tatmini icin bu sayfalarda gezmez kanimca ... uslubunun sert oldugunun oda farkindadir tahmin ediyorum ama tabi bence suna hepimiz dikkat etmeliyiz yardim isteyen kisi durumunda olsak bize nasil tavir sergilenmesini isterdik ? tabikide olabildigince yardimsever,iyi niyetli = ) bu sadece forum icin degil disaridada boyle olmali kanimca .
gdld

Kullanıcı avatarı
eren_f2007

Mesaj gönderen eren_f2007 » Prş Tem 18, 2013 8:00 pm

Insanlara yardim etmeyi isteyen , bilgili uyelere her zaman ihtiyacimiz var.izzy de onlardan biri ama sadece biraz daha sakin olmamiz gerekli diye dusunuyorum.

totalrub

Mesaj gönderen totalrub » Prş Tem 18, 2013 10:39 pm

beyler boyle seyleri sorup yabancilar polisinin dikkatini cekmeyin bosuna benim hesabimda 800euro para vardi aninda 2yil 3 aylik yillik oturum verdi paran nerde geliyor dedi calisiyorum dedim .
"bir arkadas ayni yabancilar polisine benden sonra ilk once sormak icin gitti ne yapmak gerekiyor diye adamdan bloke hesap istediler tekrar." fazla kurcalarsan

onceden boyle soyleri dusunup stres yapmayin sorun cikinca cozuluyor. su an onunuzdeki en yakin engeli en basarili sekilde gecmeye bakin.

cancolag

Mesaj gönderen cancolag » Prş Tem 18, 2013 10:39 pm

izzy rwth\'nin sitesinde baktim ve not ortalamasiyla ilgili arandigina veya aranmadigina dair bir sey goremedim bachleor sonrasi master ile ilgili tek buldugum bilgi suydu

Master\'s Degree Prospects

After finishing this course of study with a Bachelor of Science RWTH Aachen University (B.Sc. RWTH), one can choose from nine different Master\'s programs, each three semesters long. In the Master course of study, further specialization takes place in a discipline with mechanical engineering. The following Master courses of study are offered:

General Mechanical Engineering
Automation Engineering
Energy Engineering
Transportation Engineering and Means of Transport
Plastics and Textile Technology
Development and Construction
Aeronautical and Aerospace Technology
Production Technology
Process Technology

After successfully completing a Master course of study, the Faculty of Mechanical Engineering awards the academic degree "Master of Science RWTH Aachen University“, which is equal to the degree "Diplom-Ingenieur“. The Master\'s degree qualifies students for doctoral studies and demanding tasks in engineering, since the foundation for later management activities is laid during their Master\'s studies.

sen not ortalamasinin arandigini nerde gordun link verebilir misin?

Borumu

Mesaj gönderen Borumu » Cum Tem 19, 2013 12:53 am

Para gerekiyor ama 3-4 bin euroda olsa yeterli adamlari gercekten okumak icin geldigine inandirirsan zorluk cikarnazlar

izzy

Mesaj gönderen izzy » Cum Tem 19, 2013 1:26 am

Bak iste siteye bile bakmamissin daha tam olarak bundan bahsediyorum, ben soylemesem bakmayacaktin. Simdi bakmissin, dogru yere bakamamissin ama olsun en azindan arastirmissin baskasinin lafiyla degil, kendi cabanla bir bilgiye ulasmissin. Boyle yap gel olmadi gel burda sorunu sor bizde elimizden geldigince seve seve cevaplayalim. Muhendis olacaksin arastirma isini simdiden ilke haline getir.

izzy

Mesaj gönderen izzy » Cum Tem 19, 2013 1:28 am

Buyur link burda makina muhendisligi icin NC oldugu yaziyor.

http://www.rwth-aachen.de/cms/root/Stud ... /1/?page=2

izzy

Mesaj gönderen izzy » Cum Tem 19, 2013 1:33 am

Ve dikkat edersen soylediginin(duydugunun) tersine master programlarinin hicbirinde NC yok fakat lisans programlarinin neredeyse hepsinde NC var, demekki oyle baskasinin lafiyla olunca kulaktan dolma bilgi oluyormus.

sway

Mesaj gönderen sway » Cum Tem 19, 2013 1:45 am

[quote]izzy tarafindan yazilan metin:

http://www.rwth-aachen.de/cms/root/Stud ... /1/?page=2[/quote]

No NC for WS 2013 demek 2013 WS ICIN NC YOK demek degil mi

cancolag

Mesaj gönderen cancolag » Cum Tem 19, 2013 2:55 am

Ve dikkat edersen soylediginin(duydugunun) tersine master programlarinin hicbirinde NC yok fakat lisans programlarinin neredeyse hepsinde NC var, demekki oyle baskasinin lafiyla olunca kulaktan dolma bilgi oluyormus.[/quote]

ben de masterdan bahsediyordum zaten, lisansi rwth\'de yaparsam notlarim yuksek olmasa da master\'a kabul edilme durumuydu bahsettigim. ayrica burda sanirim genel anlamda NC aranip aranmadigindan bahsediliyor. benim duydugumu soyledigim sey okulun kendi ogrencilerine sagladigi bir ayricalikti. rwth\'de bachleor\'a kabul edilmem icin okul ortalamamin da lys notlarimin da rahat rahat yetecegini dusunuyorum zaten.

izzy

Mesaj gönderen izzy » Cum Tem 19, 2013 10:11 am

Master programinda NC yok zaten ne ayricaligi?

izzy

Mesaj gönderen izzy » Cum Tem 19, 2013 10:13 am

[quote]sway tarafindan yazilan metin:

http://www.rwth-aachen.de/cms/root/Stud ... /1/?page=2[/quote]

No NC for WS 2013 demek 2013 WS ICIN NC YOK demek degil mi[/quote]

Dikkatli bak