Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Endustri muhendisligi mi isletme mi?

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
irhemt

Mesaj gönderen irhemt » Cum Tem 05, 2013 1:45 am

[quote]pizzapatates tarafindan yazilan metin:

Allah razi olsun irhemt biz de simdi almancayi napsak acaba tasasina duscektik :D Sen nerede okuyorsun sahi?[/quote]

Kocaeli universitesi IDI. yenisine daha var :)

Siz ikiniz boyle havada bilgilerle konusmak yerine biraz forumu arastirirsaniz istediginizden dafa fazla bilgiye ulasabilirsiniz ;) Bu bilgilerin 10 da 1 ini vermek icin danismanlik sirketleri 2000-3000€ aliyor, onunuze gelmis iste bir zahmet arastirin birazcik :)

pizzapatates

Mesaj gönderen pizzapatates » Cum Tem 05, 2013 1:45 am

Her turlu ise yarar kurs bence de orda 1 yil zaman zarfi icinde ogrenmene de kolaylik saglar hem :D Sen hangi okula gitmeyi dusunuyosun

pizzapatates

Mesaj gönderen pizzapatates » Cum Tem 05, 2013 1:50 am

Valla ben ilk 45 sf.yi dolastim baktim okudum gerisi daha eskiye dayaniyo diye bakmadim.Kusura bakma toyum yani daha kabul ediyorum :D

pedroleon

Mesaj gönderen pedroleon » Cum Tem 05, 2013 1:54 am

Ben ayni yani comezim buralarda :D ben makine muhendisligi istiyorum duisburg-essem basvurmayi dusunuyorum sifir almancayla veriyomus eger dil kursunda cok iyi sonuc alabilirsem aachen ve tum basvuracam

pizzapatates

Mesaj gönderen pizzapatates » Cum Tem 05, 2013 2:01 am

[quote]pedroleon tarafindan yazilan metin:

Ben ayni yani comezim buralarda :D ben makine muhendisligi istiyorum duisburg-essem basvurmayi dusunuyorum sifir almancayla veriyomus eger dil kursunda cok iyi sonuc alabilirsem aachen ve tum basvuracam[/quote]
Peki hangi dil kursunu dusunuyosun?Dusseldorfta goethe dil kursu var ona iyi diyolar ve duisburga da yakin

pedroleon

Mesaj gönderen pedroleon » Cum Tem 05, 2013 2:04 am

Almanyadakini bilemem daha cook var dostum dur bi daha kabul almadik :D :D :D Bu yaz tomere gidecem benim oldugum yerde goethe yok tomer kabul ediliyormus. o yuzden ona gidecem o dedigim a1 a2 icin . Ama almanyaya gitmis olsaydim essendekini tercih derdim cunku halam var orada yasiyor.

pizzapatates

Mesaj gönderen pizzapatates » Cum Tem 05, 2013 2:09 am

Almanyadakini bilemem daha cook var dostum dur bi daha kabul almadik :D :D :D Bu yaz tomere gidecem benim oldugum yerde goethe yok tomer kabul ediliyormus. o yuzden ona gidecem o dedigim a1 a2 icin . Ama almanyaya gitmis olsaydim essendekini tercih derdim cunku halam var orada yasiyor.[/quote]
Dogru diyosun dereyi gormeden pacalari sivadim su an :D Bi sey sorcam bu uninin tavsiye ettigi ya da git dedigi dil kurslari disinda istedigin dil kursuna gidebiliyosun dimi?

pedroleon

Mesaj gönderen pedroleon » Cum Tem 05, 2013 2:13 am

Hayir konsolosluklarin kabul ettikleri dil kurslarina gitmek zorundasin mesela goethe ve tomer . bunlari biliyorum daha baska var midir fikrim yok :D Yoksa babasi dil egitim merkezi acanlar koseyi donmus olurdu . :D :D :D

pedroleon

Mesaj gönderen pedroleon » Cum Tem 05, 2013 2:16 am

Hayir konsolosluklarin kabul ettikleri dil kurslarina gitmek zorundasin mesela goethe ve tomer . bunlari biliyorum daha baska var midir fikrim yok :D Yoksa babasi dil egitim merkezi acanlar koseyi donmus olurdu . :D :D :D[/quote]

Ouuu pardon almanyadakii icin sorduysan bunu bilmiyorum . ben ama hepsi olmaz mutlaka devletle universteyle falan anlasmali olmasi lazim diye dusunuyorum bu sadece onfikir yine de arastir.