Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Almanyada FH&Uni Bolumleri

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
3rcan

Mesaj gönderen 3rcan » Sal Nis 07, 2009 10:02 am

Merhaba arkadaslar,
Benim bilmek istedigim almanyadaki Fachhochschulede ve Universitede olan ve benim almanca karsiligini bilmek istedigim meslekler var;

Isletme-->??
Pazarlama ve Yonetim-->??
Medya ve Iletisim-->??
Radyo, Sinema ve Televizyon-->??
Reklam Tasarimi ve Iletisimi-->??
Reklamcilik ve Halkla Iliskiler-->??

Bolumlere bakarken cogunu anlamiorum ve detayli bilgi alamiorum...
Yardim ederseniz sevinirim simdiden tesekkurler:)

Serhan

Mesaj gönderen Serhan » Sal Nis 07, 2009 11:06 am

Edit

3rcan

Mesaj gönderen 3rcan » Sal Nis 07, 2009 11:22 am

..

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Sal Nis 07, 2009 11:54 am

isletme - bwl. ayrica bi cok yan dallari da var..

pazarlama ve yonetim bolumu business management bolumuyle ozdeslestirilebilir.. ama bu bolum sadece master olarak vardir ve genellikle ingilizce..

medya ve iletisim - medientechnik, Angewandte Kognitions- und Medienwissenschaft, Angewandte Medienwirtschaft, Audiovisuelle Medien, Design Medien Kommunikation, Digitale Medien/Mediengestaltung, Druck- und Medientechnologie, Europaeische Medienwissenschaft,Grafische Technik/Medientechnik, Informations- und Medientechnik, Journalistik/Medienmanagement, ama en geneli budur : Kommunikations- und Medienwissenschaft

reklam tasarimi veya reklamcilik ve halkla iliskilere yakin bolumler : Betriebswirtschaft/Werbung , Kommunikationsdesign und Werbung, Werbung und Marktkommunikation

3rcan

Mesaj gönderen 3rcan » Sal Nis 07, 2009 1:54 pm

[quote]Physiker yazdi:
isletme - bwl. ayrica bi cok yan dallari da var..

pazarlama ve yonetim bolumu business management bolumuyle ozdeslestirilebilir.. ama bu bolum sadece master olarak vardir ve genellikle ingilizce..

medya ve iletisim - medientechnik, Angewandte Kognitions- und Medienwissenschaft, Angewandte Medienwirtschaft, Audiovisuelle Medien, Design Medien Kommunikation, Digitale Medien/Mediengestaltung, Druck- und Medientechnologie, Europaeische Medienwissenschaft,Grafische Technik/Medientechnik, Informations- und Medientechnik, Journalistik/Medienmanagement, ama en geneli budur : Kommunikations- und Medienwissenschaft

reklam tasarimi veya reklamcilik ve halkla iliskilere yakin bolumler : Betriebswirtschaft/Werbung , Kommunikationsdesign und Werbung, Werbung und Marktkommunikation[/quote]

Cok saolasin Physiker simdi oldu iste ya ... oh cogunu arastirdim simdi hic deilse ne olduklarini bilerek :) Eywallah ... =)