Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Site ile ilgili tavsiyeler

Istek, uyari, sikayet, tebrik ve site ile ilgili goruslerini yaz.
Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Pzt Kas 26, 2012 9:53 pm

cok mantikli aslinda.

Rockuiem

Mesaj gönderen Rockuiem » Pzt Oca 07, 2013 9:55 pm

[quote]Rockuiem tarafindan yazilan metin:

Anasayfadaki "En Son Aktif Forum Basliklari" bolumundeki baslik sayisini 25+ falan yapsak, biraz daha kullanisli olur sanki.[/quote]

[quote]Physiker tarafindan yazilan metin:

cok mantikli aslinda.[/quote]

Unutuldu galiba. (:

Kullanıcı avatarı
welly275

Mesaj gönderen welly275 » Cmt May 18, 2013 8:15 pm

siteye kayit olmadan once, site kurallarini gosteren bi sayfa koysak, en onemli kurallari en basa az biraz buyuk puntolarla yazip farkedilmesini saglasak, kesin okuduklarin emin olmak icin de bu kurallar sayfasina zaman asimi koysak mesela 3dk dan once kayda devam edememe gibi, geri gittiklerinde bu sayfaya tekrar dondurulup bekleme suresinin basa saracagi bi sistem yapsak da siteye gelen arkadaslarin sitede arastirma yapmadan soru sormak isteyenlere karsi onlem alsak nasil olur ? :)

Kullanıcı avatarı
eren_f2007

Mesaj gönderen eren_f2007 » Cmt May 18, 2013 9:47 pm

Bence hic bir sey fark etmez , soracak olan yine gelir ACIILLL almanyada okuyabilirmiyiim der :)

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Pzr May 19, 2013 3:26 pm

[quote]welly275 tarafindan yazilan metin:

siteye kayit olmadan once, site kurallarini gosteren bi sayfa koysak, en onemli kurallari en basa az biraz buyuk puntolarla yazip farkedilmesini saglasak, kesin okuduklarin emin olmak icin de bu kurallar sayfasina zaman asimi koysak mesela 3dk dan once kayda devam edememe gibi, geri gittiklerinde bu sayfaya tekrar dondurulup bekleme suresinin basa saracagi bi sistem yapsak da siteye gelen arkadaslarin sitede arastirma yapmadan soru sormak isteyenlere karsi onlem alsak nasil olur ? :)[/quote]

Site kurallari var zaten, okudugunu teyit etmeyen uye kayit olamiyor ama kimse okumuyor tabiki. Sitenin basina kocaman oyle bir yazi yazmak cok cirkin bir goruntu olusturur. Sitede yorum yazdigimda altta bir imza yazisi var: ozel mesaj atmayin diye ama onu okuyup insanlar halen ozel mesaj atiyor. :)
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

Kullanıcı avatarı
welly275

Mesaj gönderen welly275 » Pzr May 19, 2013 6:48 pm

yok dedigim sitenin basina yazmak degil de kayit olurken bu kurallarin okundugundan emin olma amacli olarak sayfayi gecmek icin sure sarti koyma ama bu da biraz zahmetli olur sanirsam. site formati destekler mi bilmiyorum :)

bu arada o mesaji yazmadan once log out yapip yeni kayit dedim ama site kurallari sayfasi gelmedi.

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Pzr May 19, 2013 8:47 pm

O degil de siteyi komple degistirecegim. Bildiginiz ve uygun bir fiyata yapacak bir webdesigner varmi? Turkiye den firmalara soruyorum agizlarini 5000 dolardan aciyorlar.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

sway

Mesaj gönderen sway » Pzr May 19, 2013 9:05 pm

physiker bnce site gayet mutavazi. diger forum sitelerine bakyorumda gozu yoran cok oge var. boyle iyi bnce..

Kullanıcı avatarı
welly275

Mesaj gönderen welly275 » Pzr May 19, 2013 9:57 pm

[quote]Physiker tarafindan yazilan metin:

O degil de siteyi komple degistirecegim. Bildiginiz ve uygun bir fiyata yapacak bir webdesigner varmi? Turkiye den firmalara soruyorum agizlarini 5000 dolardan aciyorlar.[/quote]

benim sinif arkadasim php yi falan biliyo. turkiyeden geldikten sonra konusabilirim.