Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

DS Uyeleri SunExpress ile daha ucuza ucacaklar ?

Forum kurallari ve site ile ilgili duyurular, yonetici alim ilanlari vs.
zgsrdr

Mesaj gönderen zgsrdr » Sal Nis 30, 2013 10:24 pm

bir projeden bahsedilmiyor ki arkadaslar. hemen devrimci moduna girmeyin allesen. Physiker sadece kurdugu bu sitede uyelerin bircogunun sorumsuzca davrandigini ve isleri bittikten sonra da birdaha ugramadiklarindan bahsetmis benim anladigim kadariyla.burda bir bagliliktan soz ediliyor manen. Zaten buyuk isler icin kendileri cabaliyorlar ve basariyorlar da.istenilen sadece sadakat ve yardimlasmanin daimi olmasi. Eger indirim veya herhangi bir kolaylik saglayabileceginiz bir kurum veya isletme olursa zaten siteyi gostererek yonetimiyle de iletisime gecmesini saglayabilirsiniz.herhangi bir kart veya tuzel kisilik gerekmiyor.Karsidaki isletme buna bakmaz kar amaci guder ve kazanacagi paraya bakar.Tamamen farkli yone gidiyor bence konu. Yanlisim varsa duzeltilsin. Ben bu boyutta anlamadim. Farkina varilmasi icin bir uyari ve sitem yazisi gibi dusunuyorum. :help
ee:lan

hayuha

Mesaj gönderen hayuha » Sal Nis 30, 2013 10:29 pm

[quote]zgsrdr tarafindan yazilan metin:

bir projeden bahsedilmiyor ki arkadaslar. hemen devrimci moduna girmeyin allesen. Physiker sadece kurdugu bu sitede uyelerin bircogunun sorumsuzca davrandigini ve isleri bittikten sonra da birdaha ugramadiklarindan bahsetmis benim anladigim kadariyla.burda bir bagliliktan soz ediliyor manen. Zaten buyuk isler icin kendileri cabaliyorlar ve basariyorlar da.istenilen sadece sadakat ve yardimlasmanin daimi olmasi. Eger indirim veya herhangi bir kolaylik saglayabileceginiz bir kurum veya isletme olursa zaten siteyi gostererek yonetimiyle de iletisime gecmesini saglayabilirsiniz.herhangi bir kart veya tuzel kisilik gerekmiyor.Karsidaki isletme buna bakmaz kar amaci guder ve kazanacagi paraya bakar.Tamamen farkli yone gidiyor bence konu. Yanlisim varsa duzeltilsin. Ben bu boyutta anlamadim. Farkina varilmasi icin bir uyari ve sitem yazisi gibi dusunuyorum. :help[/quote]

dusuncelerin beni aydinlatti sagol dostum..:)

strider

Mesaj gönderen strider » Çrş May 01, 2013 2:18 pm

Physiker senin de bildigin uzere forum kulturu bu sekildedir, insanlar ogrendigini ogrenir ve ceker gider. Ama bunun haricinde kemik kadro vardir, bunlar her gun siteye girerler ellerinden geldigince siteden yardim gordukleri icin yeni gelenlere iyi niyetle yardim etmeye calisirlar.

Mesela kendimden ornek vereyim ben bu siteyi "ucuz para nasil gonderilir" diye arastirirken buldum fakat ulastigim bilgi cok kisitliydi ve hicte ucuz degildi.

Ama para disinda cok sey farkli seyler ogrendim ve buna karisilik olarak arastirdim ettim ve is bankasinin internet bankaciligini buldum. 1000 de 2 komisyon ile gonderme secenegi. Inan ortalama 1 sene once internette bunu ogrendigimde kilit kelimeleri google\'a yazdigimda hic bir forumda is bankasi yurt disi swift ucretinin bu kadar ucuz oldugunu bilen kimse yoktu.

Hemen buraya yazdim nasil islemlerin yapilacagini, nasil gunluk gonderim limitinin arttiralacagini dilekce verip falan. Simdi diger arkadaslarda bunu kullanmaya basladilar ve suan forumda para gonderme mevzususu oldugunda insanlarin 8000 euro\'yu insanlarin fazla masraf yapmadan sadece 16 euro\'ya benim arastirmam sayesinde gonderdiklerini gorunce mutlu oluyorum.

Ama sen sanslisin sana en azindan tesekkurler falan vb. tesekkur cevabi gelmis, bana o da gelmedi:) Belki de bazi seyleri karsiliksiz yapmak gerekiyordur bilemiyorum bu insanin kendisine kalmis birsey ama sen de haklisin insanlar kendilerini iyilik gormemek icin oldukca zorluyorlar malesef.

Uzun lafin kisasi kemik kadro her zaman burada olur digerleri ise bu forumda olsun diger forumlarda olsun, ogrenecegini ogrenir ve ceker gider.. Bu isin kurali bu insan oglu dogasi geregi bencil malesef..

Saygilar..

izzy

Mesaj gönderen izzy » Çrş May 01, 2013 4:10 pm

Valla bizde burdayiz o konuda sikinti yok, ayrica bir DS toplantisi olsun artik.

Karthus

Mesaj gönderen Karthus » Çrş May 01, 2013 4:12 pm

nisan sonu dendi 1 aydir bekliyorum acikcasi
RASTAFARI

sway

Mesaj gönderen sway » Çrş May 01, 2013 5:41 pm

tessekurler striker :)

strider

Mesaj gönderen strider » Çrş May 01, 2013 6:08 pm

Rica ederim dostum:)

birkan

Mesaj gönderen birkan » Çrş May 01, 2013 6:25 pm

birlik beraberlik dayanisma veya adina nediyorsaniz elimden geleni yaparim bende varim.

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Çrş May 01, 2013 11:31 pm

Bayagi buyuk bir kadro ile dernek kurma calismalarina basladik. Bu dernegin basinda unlu bir Prof olacak TU Dortmund dan:) Bunun yanisira iki is adami, yabancilar meclisi baskani, gazeteci, baskonsolos ve 2 tane docent olacak. Projeyi sundum ve cok begendiler. Siteyi ve gecmisteki faaliyetlerimizi takdir ettiler. Fekat biz bu dernegi actigimizde arkamizda duracak olan en az bir 100 ogrenci gerekiyor. Bu sahislari da arkamiza alirsak zaten bize kimse dur diyemez. Sun express gibi firmalari birakin butun firmalar bize bu tur indirim icin kendileri basvuru yaparlar.:) Herhangi birinize bir haksizlik oldugunda boyle bir dernegi kimse karsisina almaya cesaret edemeyecek.

Sezleniste bulunmamin sebebi bu aslinda. Yoksa bana bir katkisi olmayacak kisisel olarak. Masterimi bitirmisim, isci oturumumu almisim ve bu yil alman vatandasligina da gecebilirim, cok sukur maasimi da aliyorum ve sitede danismanlik da mutlu mesut gecinir giderim. Ama amacim sizler ve sizden sonra gelenler icin daha rahat imkanlar olusturmak. Simdilik ilk ufak hedef diyelim bu tip indirimler ve yaptirimlar en uzak hedef ise zamanla Almanya ya ogrenci vizesini kaldirtmak. Kabulu olan herkes gelip Almanya da okuyabilecek. Yani Turkiye den gelen ogrencilere diger avrupa birligi uyesi ulkelerine saglanan ayricaliklari saglamak. Bu gercekten zor bir hedef degil. 2 sene onceki vize ani defterlerini okuyun, herkes oraya gidip azarlanip hatta basvuru bile yapamadan geri donuyordu. Baslattigimiz kampanya sonrasi Ankara baskonsoloslugu ve burdaki alman dis islerinin yazdigi mektuplari ve su andaki gelinen durum bize cesaret vermeli.

Elbetteki diger amacim buraya gelen ogrenci arkadaslarimizin egitim basarilarini artirmak. 2006 dan bu yana gelen ogrencilerin sadece %13 u okul bitirebilmis. Koln de gorulen mahkemede bunu yuzume vurduklarinda kendimi cok asagilanmis hissettim ve bu orana kafayi cok fena taktim. :)

Kolay dsh nerde, kilise varmis dsh satiyorlarmis kac paraya hallederiz veya uni de hoca kafayi bana takti dersi gecemiyorum bolum veya uni degistirmek istiyorum gibi sorulari gormek istemiyorum.;)
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

izzy

Mesaj gönderen izzy » Prş May 02, 2013 9:24 am

Cok guzel planlar ,elimizden birsey gelirse yardim edebilirsek ne mutlu.

Voyager33

Mesaj gönderen Voyager33 » Prş May 02, 2013 1:27 pm

Helal olsun valla :)

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Pzr Tem 07, 2013 1:11 am

Sun Express ile anlasma tamam gibi. %10 dan baslayan ve mevsimine gore %50 indirimli ucak biletleri yakinda hizmetinizde.
www.deutschstudent.com

abdullah cansu

Mesaj gönderen abdullah cansu » Pzr Tem 07, 2013 10:49 am

helal olsun

sway

Mesaj gönderen sway » Pzr Tem 07, 2013 10:57 am

tebrkler..

Deutschstudent uyelerine ozel kartta cikarsak fena olmaz :)

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Pzr Tem 07, 2013 3:01 pm

O da gelecek yakinda merak etmeyin. Online uye kartlari hazirliyoruz. Uye olduktan sonra uyelik teyidiniz mail olarak gelecek ve cikti alip kullanabileceksiniz.
www.deutschstudent.com

sway

Mesaj gönderen sway » Pzr Tem 07, 2013 3:07 pm

physiker bu sitenin neyi guzel bilyormusn

rhinland reklami disinda sacma sacma reklamlar yok diger sitelerdeki gibi.

alihilmi

Mesaj gönderen alihilmi » Pzr Tem 07, 2013 5:08 pm

tebriklerrr

Jamir

Mesaj gönderen Jamir » Pzr Tem 07, 2013 5:17 pm

Physiker eger yapabilecegimiz biseyler olursa sevinirim sen benide listeye ekle .
gdld

Denizz

Mesaj gönderen Denizz » Pzt Tem 08, 2013 1:36 pm

eger hersey yolunda giderde berlinde stajimi yaparsam tecrubelerimi paylasmak icin burada olucam emin olabilirsiniz. Fakat tecrube olmadan da kimseye yardimci olamiyosunuz bu da bir gercek.

Bu arada DS uye karti cok guzel bir fikir :)

bb94

Mesaj gönderen bb94 » Cum Tem 19, 2013 4:23 am

Rheinland indirim onceden varmis bunu tekrar saglayabilirmiyiz her kur icin atiyorum %10 gibi bir indirim olsa hem daha cok ogrenci kazanirlar hemde bir assagi yukari bir kurdan 50 Euro gibi bir miktar kalir bunuda uckurdan hesap etsek 150 Euro Buda bir ogrencinin bir aylik barinma ihtiyacinin %60 karsilar yada sunexpers ke yapilan anlasma sayesinde gidis donus bir hava degisikligi olur