Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Bloke Hesap ile ilgili gelen mektuplar.

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
burak0992

Mesaj gönderen burak0992 » Cum Eki 07, 2016 12:41 am

Arkadaslar oncelikle iyi aksamlar. Ben su an Duisburgdayim. Almanya\'ya bloke hesap ile geldim. Bloke hesabi aktif ettirdim. Sonrasinda belirttigim adrese kartim ve 4 haneli sifrem ayri postalar halinde geldi. Buraya kadar her sey normal,fakat sorun surada.
1-Sifremi iceren posta geleli 1 hafta oldu ve bana hala 5 haneli internet bankaciligi sifresi gelmedi. Sizce ne yapmam lazim bankaya gidip sorsam mi yoksa biraz daha mi beklesem?
2- Bloke hesap icin belirtilen adrese toplam kac adet posta geliyor?
Cevaplarsaniz cok sevinirim. Tesekkurler.
Be different,make a difference...

uurrccnn

Mesaj gönderen uurrccnn » Cum Eki 07, 2016 9:16 pm

[quote]burak0992 tarafindan yazilan metin:

Arkadaslar oncelikle iyi aksamlar. Ben su an Duisburgdayim. Almanya\'ya bloke hesap ile geldim. Bloke hesabi aktif ettirdim. Sonrasinda belirttigim adrese kartim ve 4 haneli sifrem ayri postalar halinde geldi. Buraya kadar her sey normal,fakat sorun surada.
1-Sifremi iceren posta geleli 1 hafta oldu ve bana hala 5 haneli internet bankaciligi sifresi gelmedi. Sizce ne yapmam lazim bankaya gidip sorsam mi yoksa biraz daha mi beklesem?
Cevaplarsaniz cok sevinirim. Tesekkurler.[/quote]
Hangi bankadan bloke hesap yaptirdin bilmiyorum ama benim is bankasiydi. Ilk postanin gelmesi 4 haftayi bulmustu. Ilk postam iki mektuptan olusuyordu ve itan numaralari ve internet bankasi sifrem vardi. Sonra ki hafta ilk olarak kartim geldi ve ertesi gunde kart sifrem geldi. Toplamda 4 adet postadan olusuyor.

burak0992

Mesaj gönderen burak0992 » Cum Eki 07, 2016 9:48 pm

[quote]uurrccnn tarafindan yazilan metin:

[quote]burak0992 tarafindan yazilan metin:

Cevaplarsaniz cok sevinirim. Tesekkurler.[/quote]
Hangi bankadan bloke hesap yaptirdin bilmiyorum ama benim is bankasiydi. Ilk postanin gelmesi 4 haftayi bulmustu. Ilk postam iki mektuptan olusuyordu ve itan numaralari ve internet bankasi sifrem vardi. Sonra ki hafta ilk olarak kartim geldi ve ertesi gunde kart sifrem geldi. Toplamda 4 adet postadan olusuyor.[/quote]
DeutscheBank\'dan actirdim bloke hesabi. Unutmusum yazmayi hatirlatma ve bilgi icin sagol :)
Be different,make a difference...

mahmutovski

Mesaj gönderen mahmutovski » Cmt Eki 08, 2016 2:15 am

en kotu internet adreslerine mail at sor kardes isbankasina benim de sordugum bir ton soru oldu hemen yardimci oldular umarim Deutsche Bank da oyledir

cemec

Mesaj gönderen cemec » Cmt Eki 08, 2016 2:21 pm

abi actirmak icin bankaya gittim ertesi hafta online banking ve telefon banking sifreleri geldi ertesi hafta kartim ve tan numarasi geldi sonra bi daha tan numarasi geldi sonra kartin sifresi geldi 6 7 tane zarf aldim.