Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Vize Icin Calisilan Sirketten Alinabilecek Dokumanlar

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
kiko

Mesaj gönderen kiko » Sal Oca 29, 2013 8:29 pm

Merhaba arkadaslar,

Berlin\'de yogunlastirilmis dil kursu icin 6 Subat\'da Istanbul konsoloslugundan basvurumu yapacagim. Calistigim sirketten ayrilarak gidecegim Berlin\'e. Daha onceden konsolosluga verdigi evraklarin arasina sirketinden bir yazi goturen oldu mu? Icerik ile ilgili bana yardimci olabilecek biri var midir acaba? Geri donecegime dair sinyal veren bir yazi hazirlamak istiyorum.
Simdiden tesekkur ederim,
Kiko

ingenieur85

Mesaj gönderen ingenieur85 » Prş Mar 28, 2013 10:14 pm

Arkadaslar, ben de ayni durumdayim. Su anda calisiyorum fakat 3 aylik dil kursu icin vize alirsan sirketten ayrilip oyle gidecegim. Sirketten bu durumda herhangi bir izin belgesi alamiyorum. Sizce geri donecegime dair neyi belgelemem gerekir. Ya da sirketten sadece 15 gunluk izin belgesi alabilirim, bu bir ise yarar mi?

Kullanıcı avatarı
welly275

Mesaj gönderen welly275 » Cum Mar 29, 2013 1:19 am

15 gunle daha cok suphe cekersin. izin kagidi durumunu nasil cozersiniz fikrim yok ama vizeyi aldiktan sonra isten ciksaniz hicbir sorun yasamazsiniz, taa ki biri gidip isten ayrildi bu yalan soluyo deyip sikayet etmedikce :)