Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Sigortalar gozluk yada gozluk camini neden karsilamiyor?

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
strider

Mesaj gönderen strider » Prş Oca 17, 2013 1:26 pm

Arkadaslar dinlendirici gozlugum vardi.(0.5 ti 0.75 olmus numaram) Bu yuzden sadece gozluk camlarini degistireyim dedim fakat sigortama mail attigimda (gerci sprachkurs sigortam var 27 euro oduyorum her ay karsilamiyorum dediginde normal karsiladim.) karsilamadiklarini soylediler.

Peki bolume kayit olup her ay 80 euro\'luk AOK vb. sigortalara gecince de bu tarz seyleri karsilamiyor mu bu sigortalar?

Saygilar.

pardon

Mesaj gönderen pardon » Prş Oca 17, 2013 9:13 pm

Doktora gidip konus onlar daha iyi biliyorlar. Bana doktorum aok\'nin dandik bir sigorta oldugunu soyledi. TK diye bir sigorta var, onu tavsiye etti. Internette arastirdiktan sonra da onun en iyisi oldugunu gordum. Sitelerinden falan da bakabilirsin neleri karsiladiklarina.

strider

Mesaj gönderen strider » Prş Oca 17, 2013 10:06 pm

Sagol dostum bir bakayim ben bu TK\'ya dil kursu bitince olmadi oradan sigortami yaptiririm. Suan baksam da neleri karsiladigini anlayacagimi sanmiyorum. Sigorta yaptiriyorumda umarim hic isim olmaz, umarim kimsenin hic isi olmaz:)

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Mesaj gönderen Staatsmann » Cmt Oca 19, 2013 3:31 am

Onlarinda odeyeceklerini zannetmiyorum..Bir kac gun once Alman bir arkadasim ( calisan ve saglik sigortasi olan ) 150 Euro odeyerek yeni bir gozluk aldi.

Malesef Almanya\'da ki saglik sistemi \'\'\'\'bana gore\'\'\' Turkiye\'dekinden cok daha kotu.
Postmodern Kommentare fundamentalistischer Mentalitaeten
Fundamentalist zihniyetlerin postmodern yorumlari

murat181818

Mesaj gönderen murat181818 » Cmt Oca 19, 2013 3:17 pm

26 euro odeyip her ay hasta olan ve 85 euro vereni biliyorum daha once baslik acmistim kendinize cok iyi bakin hasta olmamaya calisin
So geht nicht !