Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Duisburg wg yurt kalacak yer problemi

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
volkan662

Mesaj gönderen volkan662 » Çrş Oca 09, 2013 3:09 pm

Merhaba arkadaslar 27 aralikta duisburg a geldim.Duisburgta yurtlar disinda alternatif kalacak yer onerisi olan var mi ? duisburg ta bulunan arkadaslar bu konuda yardimci olursa cok sevinirim.Okulun yurtlari dolu ozel bir yurt`a sordum onlarin da bos yerleri yokmus.WG yada ozel yurt onerileri olan var mi ?

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Mesaj gönderen Staatsmann » Çrş Oca 09, 2013 3:20 pm

Merhaba , sadece Duisburg\'da ki yurtlari mi sordun ? Essen , Mulheim kentlerinde ki yurtlarida sorabilirsin Duisburg\'a 10-15 dk uzak bu sehirler.

Aksi halde WG ilanlarina bakmak icin bir kac site var onlari biliyor musun ?
Postmodern Kommentare fundamentalistischer Mentalitaeten
Fundamentalist zihniyetlerin postmodern yorumlari

volkan662

Mesaj gönderen volkan662 » Çrş Oca 09, 2013 3:54 pm

[quote]Staatsmann tarafindan yazilan metin:

Merhaba , sadece Duisburg\'da ki yurtlari mi sordun ? Essen , Mulheim kentlerinde ki yurtlarida sorabilirsin Duisburg\'a 10-15 dk uzak bu sehirler.

Aksi halde WG ilanlarina bakmak icin bir kac site var onlari biliyor musun ?[/quote]

merhaba; gurkan\'a sordurdum...O konustugunda yer yok demisler.Bende ne yapacagimi sasirdim.Bir an once bu sorunumu cozmem gerekiyor ama isin acikcasi sudan cikmis balik misali oldum...Senin bir onerin olabilir mi? Yardimci olabilirsen inan cok sevinirim

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Mesaj gönderen Staatsmann » Çrş Oca 09, 2013 3:56 pm

Bildigim bos bir yer yok ama Essen\'da ki tum yurtlarin dolu oldugunu zannetmiyorum.

Alterntif olarak wggesucht.de \'ye bakman , gecicide olsa untermiete bulabilirsin belirbir bir sure icin.

volkan662

Mesaj gönderen volkan662 » Çrş Oca 09, 2013 4:02 pm

[quote]Staatsmann tarafindan yazilan metin:

Bildigim bos bir yer yok ama Essen\'da ki tum yurtlarin dolu oldugunu zannetmiyorum.

Alterntif olarak wggesucht.de \'ye bakman , gecicide olsa untermiete bulabilirsin belirbir bir sure icin.[/quote]

Ilgin icin tesekkurederim.Almancam olmadigi icin gurkan bey e sordurdum.Ona nisan ayina kadar dolu oldugunu soylemisler. Bende bir anlam veremedim...

Peki senden soyle bir yardim istesem edebilirmsin.Essen de ki yurtlarda bosluk var mi diye ogrenme sansin var mi ?

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Mesaj gönderen Staatsmann » Çrş Oca 09, 2013 6:22 pm

Studentenwerk hep dolu diyor , ama Mart-Nisan somestir tatili ve bir cok kisi okulu bitiriyor, tasiniyor ve erasmuscular geri donuyorlar ulkelerine vs.. O zamana yer cikmasi mumkun olabilir.

Gurkan aradiysa her iki taraf icinde sormustur.O yuzden tekrar sormak yersiz.

wggesucht.de ingilice dil secenegide sunuyor , orada gecicide olsa birseyler bulman yuksek..Dedigim gibi , Essen,Mulheim,Oberhausen gibi sehirlerede bak , yakin bu sehirler trenle.