Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

FAU

Bayern eyaletinde yasam, egitim, universiteler...
Nanotechnologie

FAU

Mesaj gönderen Nanotechnologie » Pzr Oca 06, 2013 5:21 pm

Ben Uni. Erlangen Nanoteknoloji 1. sinif ogrencisiyim. Kariyer hedefimi saglik sektorunde goruntuleme alaninda ilerletmek istiyorum. Studiumgang da ne yazikki C++ vs. gibi programlama derseleri gorunmuyor, ikinci semesterdan itibaren alacagimiz nanopraktikumlarda veriliyor mu bu dersler? Cunku Siemens\'in health care bolumunde ogrenciler icinde is firsatlari oluyor, ve bu programlarin bilinmesi sarti isteniyor. Okulun kurs angebotlarinda bilgisayar kursu olarak bu programlarin egitimleri verilmiyor. Ne yapicagimi bilemedim, bu konuda beni bilgilendirebilirsen cok memnun olurum.
Simdiden tesekkur ederim.

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

FAU

Mesaj gönderen Physiker » Pzr Oca 06, 2013 5:50 pm

Sana vermedikleri dersten programlama yapmani beklemezler, merak etme tutorium tarzinda on ders verirler oncelikle. Bunun disinda arastirdim Erlangen universitesi Informatik bolumunde duzenli olarak Einfuhrung in die C++ Programmierung tarzinda tutorium lar var.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

Nanotechnologie

FAU

Mesaj gönderen Nanotechnologie » Pzr Oca 06, 2013 6:21 pm

Tesekkurler