Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Kabul konusunda!!!

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
ugrcntrmn

Kabul konusunda!!!

Mesaj gönderen ugrcntrmn » Cmt Ara 22, 2012 9:45 pm

arkadaslar oncelikle merhaba ben bu siteye yeni katildim.Hazirlayanlarin eline saglik cok guzel bir site olmus.
Arkadaslar ben size sunu sormak istiyorum.Ben lise ogrencisiyim bu sene universite sinavlarina girecegim.Okudugum lise gercekten zor bir lise bu yuzden not ortalamam 72, ygs-lys de en az ilk 20000\'e girebilecegimi dusunuyorum.Simdi bu kosullarda benim; Freiburg Universitesi Heidelberg Universitesi Munih Teknik Universitesi gibi universitelere girme sansim var mi?

Konuyu yanlis bir yere actiysam, yeniyim, herkesten ozur diliyorum malum karisiklik fln olur.

ugrcntrmn

Kabul konusunda!!!

Mesaj gönderen ugrcntrmn » Cmt Ara 22, 2012 9:47 pm

Bu arada liseye girerkenki aldigim siralamada bu kabul konusunda etkili olur mu?

TOLGA817

Kabul konusunda!!!

Mesaj gönderen TOLGA817 » Pzr Ara 23, 2012 12:39 am

ugrcntrmn aramiza hosgeldin site ile ilgili iltifatlarin icin tesekkurler...

Simdi oncelikle liseye giris siralaman etkili olmaz universiteyi ilgiliyor ama 4 sene

icerisinde aldigin notlarin yillik ortalamalarin diploma notunun etkisi oluyor tabiki...

Ne bolumu dusunuyorsun freiburgda ve munihte bunlari acikca belirtirsen yardimci

olabiliriz...

Almanya\'da gitmek istedigin bolumu,Turkiyede ayni bolum veya yakin bolumleri

kazanman gerekir...

Ayrica sitemize ozel,danismanlik hizmetimizde vardir physiker ile irtibata gecebilirsin.

ugrcntrmn

Kabul konusunda!!!

Mesaj gönderen ugrcntrmn » Pzr Ara 23, 2012 3:05 pm

cok sagol tolga dis hekimligi veya tip dusunuyorum.