Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

siteye radyo

Istek, uyari, sikayet, tebrik ve site ile ilgili goruslerini yaz.
hiPoKoNdRiyAk

siteye radyo

Mesaj gönderen hiPoKoNdRiyAk » Cmt Şub 14, 2009 8:34 pm

Neyse tekrar 2.ye yaziyorum. Bu sefer ustun koru yaziyim usendim birden =)

Forum adina bi tane radyo actim ben. Benim baglanti kaynakli sorunumdan dolayi flatcastte yayinima dinleyici giremiyor. Bu yuzden yayin yapmak isteyenler yani dj olmak isteyenler belirtirlerse kullanici adini ve sifreyi vericem. Ayrica bilmiyorsaniz da anlaticam..

Sunu da belirteyim foruma eklenip eklenmeyecegine siz karar verirsiniz. Ben free olarak actim..

Sbherbst

siteye radyo

Mesaj gönderen Sbherbst » Cum Ağu 12, 2011 12:50 pm

Bence bu sitenin bir radyoya ya da sohbet kismina ihtiyaci yok.Eger amaci burda insanlari bilgilendirmek ve yardimci olmaksa.Uyelerin kisilere sorusu varsa zaten iletiyor ve belli zamanlarda guzel bir araya gelme fikirleride cikiyor.Herkes istedigi insanlarla kontakt kurabilir.Ama zaten sahsen ben burda yazi okurken bir muzik calsin istemem.Belkide ben baskalari gibi cok yetenekli bir insan degilimdir ve ikisine birden konsantre olamiyorumdur

Ben sitenin bu halini cok begendim!

Tesekkur ediyorum

TOLGA817

siteye radyo

Mesaj gönderen TOLGA817 » Pzt Ara 03, 2012 10:00 am

flatcasta ds radyo iyi olurdu aslinda sitedede link ortaklasmasi yapardik sitede ayni yayin calardi DS RADYO \'\'Almanya\'ya Acilan Egitim Radyonuz\'\' :)

murat181818

siteye radyo

Mesaj gönderen murat181818 » Pzt Ara 03, 2012 7:31 pm

[quote]TOLGA817 tarafindan yazilan metin:

flatcasta ds radyo iyi olurdu aslinda sitedede link ortaklasmasi yapardik sitede ayni yayin calardi DS RADYO \'\'Almanya\'ya Acilan Egitim Radyonuz\'\' :)[/quote]

Destekliyorum :P
So geht nicht !

TOLGA817

siteye radyo

Mesaj gönderen TOLGA817 » Pzt Ara 03, 2012 11:27 pm

tesekkur ediyorum murat kardesim :) :)

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

siteye radyo

Mesaj gönderen Physiker » Sal Ara 04, 2012 10:04 am

egitim sitesi = radyo.. kalsin bence :)

Muzik dinlemeyi cok seviyorsaniz siteye girmeden once baska bir tab da acin radyoyu daha sonra siteye giris yapin ayni islevi gorecek simdi siteye her girene neden iskence yapalim ki.

Ornegin: Alman konsoloslugunda basvurunuza red verdiler.. Can haliyle girip google de arastirma yapiyorsunuz ama basiniz catliyor agridan ve dunyaniz yikilmis durumda. O sirada tam bir siteye yonlendiriliyorsun ve pc nin sesi sonuna kadar acik unutulmus, o dalginlikla neler yasanir kim bilir. Simdi o duyguyu yasamak once butun sesli linkleri kapatin, pc nin sesini sonuna kadar acin ve daha sonra asagidaki forum sitesini tiklayin:

http://www.forumasilturk.com/

Umarim anlamissinizdir :)

diyerek bu tartismayi da sonsuza kadar kapatiyoruz ve basligi kitliyoruz. :Z

Kilitli