Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

almanca film turkce altyazi :))))

Dil kurslari, seviyeler, masraflar, sinavlar... Hepsi burada...
KurusSs

Mesaj gönderen KurusSs » Pzr Mar 01, 2009 1:45 pm

arkadaslar (cnbc-e , e2 , tnt, mtv turkey) gibi kanallari cogumuz biliriz
daha dogrusu ben ingilizcemi gelistirmek adina takip ediyorum
mesela bu kanalarda cizgi film tarzi( avatar , sponge bop vs ) kolay ingilizce kullanilan cizgi filmler, diger filmler (Hollywood ve UK yapimi) filmler turkce alt yazi secenegi dizi ve ya filmler veren tv kanallari. Almanlarin veya bizim orada yasayan Turklerin bu tarz icraatlari varmidir acaba Turklerin ve Almanlarin ortak kullandigi arkadaslik siteleri veya her turlu video linki daha dorusu
gorsel acidan Almancamizi gelistirmek adina ne varsa ozellikle belirtmek istiyorum (orijinali Almanca alt yazi secenegi Turkce) bu baslik altinda film isimi ,video linki, uydu kanali, arkadaslik siteleri v.s ve diger sizin akliniza gelenler...
ben Almancamizi gelistirecegini dusunuyorum
maniaturk ve physiker\'e ozellikle duyurulur bu konu uzerine sitede bence ayri bir baslik bile acilabilir.
Simdiden tesekkur ediyorum:)

gulcantmn

Mesaj gönderen gulcantmn » Pzr Mar 01, 2009 2:37 pm

cok basit bir oneri olucak ama aklima geldi :) fox turk de bazi TURK dizilerini alt yaziyi yayinliorlar :)

KurusSs

Mesaj gönderen KurusSs » Pzr Mar 01, 2009 2:40 pm

yaa basitlikle alakasi yok ornekler coglasin yeter
daha sonrada isimler uzerinden dizi veya filmlerin linklerini koyaris :D

Serhan

Mesaj gönderen Serhan » Pzr Mar 01, 2009 3:20 pm

almanlarin ve turklerin ortak yayin yapmadigi fakat birbirlerini yayinlarini paylastigi turksat3a uydusunda turkshow kanali var gunun belirli saatlerinde almanca yayinlar ve programlar yapiliyor turkce altyazi ile birlikte ...
onun disinda eurod nin almanca yayinlari var ama alt yazi faaln dil secenegi yok...
ingilizceni gelistirmek istiyrsan e2 yi oneririm ellen de generes reachel ray gibi show programlarinin yani sira kanaldaki tum yabanci dizileri ister turkce ister orjinal diinde isterseniz alt yazili imkainiz var. . e2 kanalida turksat 3a uydusunda bulunmaktadir...

der Nordostwind

Mesaj gönderen der Nordostwind » Pzr Mar 01, 2009 9:10 pm

kardes digiturk kanal 107 full almanca...
edencity chat var.. turklrin ve almanlarin oldugu google edencity download yaz kur kullanmaya basla...
knuddels.de var bunada bakabilirsin bildigim bunlar..
birde dilerseniz almanca film olan forumlari yazabilirim...(indirmeniz icin)

adzeson

Mesaj gönderen adzeson » Pzr Mar 01, 2009 9:49 pm

[quote]rkurt67 yazdi:
edencity chat var.. turklrin ve almanlarin oldugu google edencity download yaz kur kullanmaya basla...
birde dilerseniz almanca film olan forumlari yazabilirim...(indirmeniz icin)[/quote]

bu dedigin forumlardaki filmler almanca orjinal filmlermi yoksa montaj yapilmis filmlermi? orjinal alman filmleride varsa bu forum linklerini benim ozelime yada moderator onaylarsa buraya yazabilirmisin? tesekkurler.

KurusSs

Mesaj gönderen KurusSs » Pzr Mar 01, 2009 10:20 pm

[quote]adzeson yazdi:
[quote]rkurt67 yazdi:
birde dilerseniz almanca film olan forumlari yazabilirim...(indirmeniz icin)[/quote]

bu dedigin forumlardaki filmler almanca orjinal filmlermi yoksa montaj yapilmis filmlermi? orjinal alman filmleride varsa bu forum linklerini benim ozelime yada moderator onaylarsa buraya yazabilirmisin? tesekkurler.[/quote]
link olayinin pek sorun olacagini sanmam ama yinede sormak lazim
sen at linkleri maniaturk veya pyhsiker olmadi uyari yapar zaten...:)

der Nordostwind

Mesaj gönderen der Nordostwind » Pzr Mar 01, 2009 11:50 pm

[quote]KurusSs yazdi:
[quote]adzeson yazdi:
[quote]rkurt67 yazdi:

bu dedigin forumlardaki filmler almanca orjinal filmlermi yoksa montaj yapilmis filmlermi? orjinal alman filmleride varsa bu forum linklerini benim ozelime yada moderator onaylarsa buraya yazabilirmisin? tesekkurler.[/quote]
link olayinin pek sorun olacagini sanmam ama yinede sormak lazim
sen at linkleri maniaturk veya pyhsiker olmadi uyari yapar zaten...:)[/quote]

http://www.oxygenwarez.org/ (suan tadilatta sanirim)
http://www.martiforum.com/

www.knuddels.de
http://www.download.com/Edencity-Downlo ... 5590.html

Serhan

Mesaj gönderen Serhan » Pzr Mar 01, 2009 11:53 pm

elveda lenin filmini tavsiye ederim ki turkce dublajlisi yok sanirsam orjinal dili almanca berlin duvari olaylarini anlatiyo film alt yazili izledim ki dvd kolleksiyonumun bas kosesinde duran nadir filmlerden biridir...

Siddetle tavsiye ederim...

adzeson

Mesaj gönderen adzeson » Pzt Mar 02, 2009 8:30 pm

paylasim icin tesekkurler.

zehen

Mesaj gönderen zehen » Sal Eyl 07, 2010 5:50 pm

bende arkadaslar almancami gelistirmek icin almanca dizi&film izlemek istiyorum tabi altina almanca alt yazisini atip bilmedigim kelimeleri gorunce durdurmaliyim bu konuda bana yardimci olabilecekler var mi acaba dizi ve almanca altyazisini indirebilecegim siteyi msj atarlarsa cok sevinirimm valla cok hayra gecer hakkaten Allaha emanet olun

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Mesaj gönderen Staatsmann » Çrş Eyl 08, 2010 3:40 am

Bazi DVD lerde bolca dil secenegi var sanirim..Yani Ingilizce-Almanca-Fransizca basta olmak uzere alt yazi ya da dublaj secenekleri olsa gerek.

munus

Mesaj gönderen munus » Sal May 14, 2013 7:29 pm

sa arni arklar ben de two and half man dizisinin ilk4 sezon almanca altyazisini ariyorum link fln verebilecek guzel bir almanca ltyazi sitesi olursa cok makbule gececek tv4user ve subcentralde ilk4 sezon altyazisini bulamadim selamlarrrr

ulas36

Mesaj gönderen ulas36 » Çrş May 15, 2013 2:15 am

ingilizcemi gelistirirken dizi izlmenin cok faydasini gordum.
cunku insan dil ogrenicem diye zorunluluktan degilde severek izliyo cogu diziyi.
ayni yontemi almanca icinde uygulamaya basladim

http://www.movie2k.to/

su ana kadar buldugum en faydali site bu. sevilen cogu amerikan dizilerini almanca dublajli sekilde veriyo bu site.
ama alt yazi yazisi yok malasef.
ingilizcede oldugu gibi almancada dizi konusunda cok kaynak yok.
amerikan dizilerini almanca dunlajli olarak torrentden indirmekde cok kisitli.
keske sevdigimiz dizileri almanca dublajli ve turkce altyazili olarak izliyebilsek.
almanca haber falan dinliyim diyorum ama insan sikiliyo en zevklisi dizi izlemek.

munus

Mesaj gönderen munus » Çrş May 15, 2013 12:30 pm

kesinlikel ulas oyle,neyse artik tv4user.de den once altyazi indirip sonra dizisini indirecegim :) diziyi bulmak daha kolay cunku