Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

FH Aachen Kimya Muh.

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
mehmetaachen

FH Aachen Kimya Muh.

Mesaj gönderen mehmetaachen » Cmt Kas 10, 2012 11:57 am

Iyi gunler,ben Istanbul universitesi kimya muhendisligi3.sinifim bitti,evlilik yoluyla Almanyaya yerlestim,Aachende yasiyorum,oturumum ve calisma iznim var.Turkiyede yarim biraktigim universitemi FH Aachen da veya RWTH da devam edebilirmiyim.Neler yapmam gerekiyor,

Tesekkurler.

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

FH Aachen Kimya Muh.

Mesaj gönderen Physiker » Cmt Kas 10, 2012 10:30 pm

Once dsh sinavini gecip daha sonra evraklarinizla beraber universitelerin akademisches auslandsamt larinda basvuru yapacaksiniz. Kabul aldiktan sonra da bolum hocalarina gidip derslerinizi tanittirabilirsiniz.

mehmetaachen

FH Aachen Kimya Muh.

Mesaj gönderen mehmetaachen » Pzr Kas 11, 2012 9:31 am

15 kasimdaki durum belli olduktan sonra,FHaachen in dil kursuna gittigim zaman Sartli kabul alma sansim olamazmi?

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

FH Aachen Kimya Muh.

Mesaj gönderen Physiker » Pzr Kas 11, 2012 7:45 pm

Siz evlenerek gelmisiniz zaten, sartli kabule ihtiyaciniz yok o vize icin gerekli. Direk gidip FH Aachen in dil kursuna kayit olabilirsiniz. Kayit icin deguds@hotmail.de adresine mail atarsaniz yardimci olabilirim.