Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

tekrar hannover

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
uburuk

tekrar hannover

Mesaj gönderen uburuk » Pzr Eki 21, 2012 1:04 am

Merhaba arkadaslar,

Ben gecen sene dil egitimi icin 6 ay almanyada kalip bu egitimi tamamlayip geri geldim.okul okumak istedim fakat vizemi buradan yapmam gerektigi soylendi.fakat ben simdi o 8.000 euro bloke hesabi yatirmak istemiyorum. turkiyede 2 yil lojistik okudum.orada bu bolum yada buna yakin bolumler okumak istiyorum. garantor yapmak istiyorum. bu bana cok sorun yaratir mi ? sonucta oraya onceden bunu yatirdigim gidip geldigim belli. bu konuda fikir ve tecrubelerinizi paylasirsaniz sevinirim.

tesekkurler

bjk_oguz

tekrar hannover

Mesaj gönderen bjk_oguz » Pzr Eki 21, 2012 2:02 am

Merhaba, sorular biraz genel olmus.Siteyi biraz incelersen zaten garantor ile vize alan bir cok arkadasimizin yazdiklarini goreceksin.Keyifli forumlar.

Kullanıcı avatarı
welly275

tekrar hannover

Mesaj gönderen welly275 » Pzr Eki 21, 2012 2:31 am

[quote]uburuk tarafindan yazilan metin:

Merhaba arkadaslar,

Ben gecen sene dil egitimi icin 6 ay almanyada kalip bu egitimi tamamlayip geri geldim.okul okumak istedim fakat vizemi buradan yapmam gerektigi soylendi.fakat ben simdi o 8.000 euro bloke hesabi yatirmak istemiyorum. turkiyede 2 yil lojistik okudum.orada bu bolum yada buna yakin bolumler okumak istiyorum. garantor yapmak istiyorum. bu bana cok sorun yaratir mi ? sonucta oraya onceden bunu yatirdigim gidip geldigim belli. bu konuda fikir ve tecrubelerinizi paylasirsaniz sevinirim.

tesekkurler[/quote]

ben garantorle geldim. sorun cikmadi garantor acisindan. forumu biraz daha arastirmani oneririm