Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Saglik sigortasi fiyatlari

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
ekn_oky

Mesaj gönderen ekn_oky » Cmt Eyl 15, 2012 3:01 pm

[quote]Ogun tarafindan yazilan metin:

Benim adima sigorta parasi gelmis ,,106 tl´´ bu yeni sigorta kanunuyla alakali. Her ay bunu odemek zorunda kalmamak icin ne yapmam lazim? Ogrenci belgesi gibi bisey alabilir miyim ya da bunun yerine gecen bi belge? Burdada ayri sigorta parasi veriyoruz her ay Turkiye de olmadigimiz halde ordada mi vericez simdi[/quote]

evet senin sorundan suan bende muzdaribim

derya23

Mesaj gönderen derya23 » Pzr Eyl 30, 2012 12:03 am

Arkadaslar ben bu belgeyi aldim 15 dk icinde verdiler. somestr somestr alacagim(uni.kabul belgem ile basvurdum sartli degil). adam bana 1.dereceden yakinin mart ayinda gelsin ona veririz dedi bi sonrakini. murat k.bakma yeni okudum mesajini gorseydim sorardim arkadas

ybrk

Mesaj gönderen ybrk » Pzr Eyl 30, 2012 3:04 pm

[quote]mehmetozkan89 tarafindan yazilan metin:

[quote]Ogun tarafindan yazilan metin:

Benim adima sigorta parasi gelmis ,,106 tl´´ bu yeni sigorta kanunuyla alakali. Her ay bunu odemek zorunda kalmamak icin ne yapmam lazim? Ogrenci belgesi gibi bisey alabilir miyim ya da bunun yerine gecen bi belge? Burdada ayri sigorta parasi veriyoruz her ay Turkiye de olmadigimiz halde ordada mi vericez simdi[/quote]

evet senin sorundan suan bende muzdaribim[/quote]

Arkadaslar Turkiye\'deki sigorta parasindan kurtulmak icin Almanya\'da bagli oldugunuz Turk Konsoloslugu\'na gidip ikametgahinizi Almanya\'ya aldiracaksiniz.

Gerci bir kere sigorta isi ciktiktan sonra oluyor mu bilmiyorum ama ben bu yolla yirtmistim.

strider

Mesaj gönderen strider » Pzr Nis 28, 2013 2:09 am

Arkadaslar peki hangi Krankenkasse?

Aok, Tk, Dak, Bkk yada benim bilmedigim baska?

Sanirim ogrenci olunca hepsi ayni fiyat ama hangisi bir adim onde? Yoksa hepsi ayni mi?