Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Bloke Hesap Nasil Acilir ? - 3 -

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
mehmetcobanlar

Mesaj gönderen mehmetcobanlar » Pzt Eyl 03, 2012 9:25 pm

[quote]osman tarafindan yazilan metin:

ben Deutsche Bankanin (yada almanyadaki is bankasi) bana gonderdigi evraklari doldurup almanyadaki bir kisiye gonderip elden teslim etse olur mu?[/quote]

degisen nedir ?
[center]Guzel Gunler Zorlu Duraklardan Gecer..[/center]

osman

Mesaj gönderen osman » Pzt Eyl 03, 2012 9:35 pm

[quote]mehmetcobanlar tarafindan yazilan metin:

ben Deutsche Bankanin (yada almanyadaki is bankasi) bana gonderdigi evraklari doldurup almanyadaki bir kisiye gonderip elden teslim etse olur mu?[/quote]

degisen nedir ?[/quote]

daha hizli olmaz mi? birde evraklari verdiginde hemen hesap acabilir mi?

mehmetcobanlar

Mesaj gönderen mehmetcobanlar » Sal Eyl 04, 2012 3:57 am

hayir hic gerek yok..yakinina gidip,onun kontrolleri yapip bankaya iletmesi size daha cok zaman harcatir.

osman

Mesaj gönderen osman » Sal Eyl 04, 2012 12:21 pm

arkadaslar deutsche bankanin ve is bankasinin bloke hesap formu pdf olarak gonderebilirmisiniz?

murat181818

Mesaj gönderen murat181818 » Sal Eyl 04, 2012 1:54 pm

arkadaslar deutsche bankanin ve is bankasinin bloke hesap formu pdf olarak gonderebilirmisiniz?[/quote]

Is bankasinikini gidip subede halledebiliyorsun( Is bankasinda acmanizi kesinikle onermiyorum daha onceki mesajlarimda nedenini okuyabilirsiniz...) Deutsch bank ise bazen gunceleme yapiyor bilgilerde ozelden mail adresini yazarsan bana gelen kagitlari yoliyabilirim ama deutsch bank sana yollamis olmasi lazim....
So geht nicht !

yildiz

Mesaj gönderen yildiz » Sal Eyl 04, 2012 4:53 pm

arkadaslar dun deutschbanktan mail geldi ve direkt gonderdigim 7983 euro paranin 10 eurosu kesilerek 7973 euro olarak hesabima gecmistir. :):)
(not: is bankasindan 8000 euro hesap actirdim ve internet subesinden havale ettim 3 gun sonra hesabima para gecti ve isbankasinin internetten havale yapma ucreti 16 euro olarak kesildi.Bilginize)

Kullanıcı avatarı
eren_f2007

Mesaj gönderen eren_f2007 » Sal Eyl 04, 2012 6:24 pm

Benden 17 euro kesmislerdi sanslisin :)

yildiz

Mesaj gönderen yildiz » Çrş Eyl 05, 2012 2:33 pm

[quote]eren_f2007 tarafindan yazilan metin:

Benden 17 euro kesmislerdi sanslisin :)[/quote]

forumda biyerlerde okudugumu hatirliyorum ve deutsche bankinda 50 euro kestigini hatirliyorum.bu dogrumuydu?

murat181818

Mesaj gönderen murat181818 » Çrş Eyl 05, 2012 7:34 pm

Malesef dogru ...50 euro kesiyorlar ama bazende daha dusuk kesiyorlar..Ama kesinikle kesiyorlar
So geht nicht !

Muratergun

Mesaj gönderen Muratergun » Çrş Eyl 05, 2012 11:36 pm

ben deutsche banka mail attim bana link gondermisler ordan formlari indirebiliyorsunuz dedi. 2 link atmislar yanliz birinde almanca birinde ingilizce formlar. herhangi bir sorun teskil edermi? birde supplemantary form for blocked account diye bir form var onu da indirmemiz gerekiyormu?

bjk_oguz

Mesaj gönderen bjk_oguz » Prş Eyl 06, 2012 1:33 am

[quote][quote]Muratergun tarafindan yazilan metin:

ben deutsche banka mail attim bana link gondermisler ordan formlari indirebiliyorsunuz dedi. 2 link atmislar yanliz birinde almanca birinde ingilizce formlar. herhangi bir sorun teskil edermi? birde supplemantary form for blocked account diye bir form var onu da indirmemiz gerekiyormu?[/quote][/quote]

Formlarin ikiside ayni zaten.Almanca olani doldur ya da ingilizce sana kalmis birsey.Ayrica Almanca olan formu nasil dolduracagin sitemizde resimli olarak anlatilmis durumda. :)

Muratergun

Mesaj gönderen Muratergun » Prş Eyl 06, 2012 2:42 pm

[quote]bjk_oguz tarafindan yazilan metin:

[quote][quote]Muratergun tarafindan yazilan metin:

ben deutsche banka mail attim bana link gondermisler ordan formlari indirebiliyorsunuz dedi. 2 link atmislar yanliz birinde almanca birinde ingilizce formlar. herhangi bir sorun teskil edermi? birde supplemantary form for blocked account diye bir form var onu da indirmemiz gerekiyormu?[/quote][/quote]

Formlarin ikiside ayni zaten.Almanca olani doldur ya da ingilizce sana kalmis birsey.Ayrica Almanca olan formu nasil dolduracagin sitemizde resimli olarak anlatilmis durumda. :)[/quote]

sagol kardes doldurdum formlari. yanliz soyle bisey merak ettim tam nasil ogrenirim. ankara almanya konsoloslugunda yogunlastirilmis dil kurslari vizesi icin bloke hesaptan bahsedilmemis. universite icin alinan vizede soyleniyor fakat dil vizesi icin gerekli degil deniliyor. bir yanlislik yok degilmi?

Kullanıcı avatarı
eren_f2007

Mesaj gönderen eren_f2007 » Prş Eyl 06, 2012 3:26 pm

Murat alttaki linkin en ustun de \'Ogrenim ve gecim giderlerinin finansmanina iliskin bilgi notu\' nu okuyun diyor.

http://www.ankara.diplo.de/contentblob/ ... chkurs.pdf

Alttaki link ise o bilgi notu.

http://www.ankara.diplo.de/contentblob/ ... chweis.pdf

Muratergun

Mesaj gönderen Muratergun » Cum Eyl 07, 2012 12:57 am

[quote]eren_f2007 tarafindan yazilan metin:

Murat alttaki linkin en ustun de \'Ogrenim ve gecim giderlerinin finansmanina iliskin bilgi notu\' nu okuyun diyor.

http://www.ankara.diplo.de/contentblob/ ... chkurs.pdf

Alttaki link ise o bilgi notu.

http://www.ankara.diplo.de/contentblob/ ... chweis.pdf[/quote]

tamam sagolasin eren dil kursu kaydini ptesi gunu yapacaklar ve belgeyi hizli bir sekilde gonderecekler. dil kursundan detay kagitlari (kac gun surecek haftada kac saat ne zaman baslayip ne zaman bitecek gibi detay) ve kayit kagidi disinda bisey gerekiyor mu? birde dil kursu gormustum goethe institutta kur bitirme belgeleri vermislerdi. her kurun ayri ayri belgesini almalimiyim yoksa en son bitirdigim kurun (a2.2 ) alsam yetermi?

Muratergun

Mesaj gönderen Muratergun » Sal Eyl 11, 2012 1:09 pm

yeni formlari koyup aciklansa daha iyi aslinda.
ingilizcesi
https://www.deutsche-bank.de/pbc/downlo ... udents.pdf
almancasi
https://www.deutsche-bank.de/pbc/downlo ... _jahre.pdf

birde burda supplemantary form var onu doldurup konsoloslukta imzalayacakmiyiz?

murat181818

Mesaj gönderen murat181818 » Çrş Eyl 12, 2012 11:51 am

Evet sana gelen formlari doldurup konsoslugua gidip onlarda bilgi ekliyor ve onayliyor 10 euro para veriyorsun ya da 15 euro sonrada belgelerini hamburga yolla
So geht nicht !

izzy

Mesaj gönderen izzy » Çrş Eyl 19, 2012 8:38 pm

20 euro

esinties

Mesaj gönderen esinties » Prş Eyl 20, 2012 5:21 pm

benim bloke hesap islemleri yetismicek pazartesi gunune buyuk ihtimal.euronun yazildigi sayfa eskiymis mail atmislar onu tekrar gonder diye gonderdim bugun ellerine ulasti ama mail gelmemis bankadan.vize gorusmesinde ne dicem ben simdi bloke hesaba basvurdum haber bekliyorum dicem mecbur. nasil olucak lutfen bisey onerin

murat181818

Mesaj gönderen murat181818 » Prş Eyl 20, 2012 7:18 pm

[quote]esinties tarafindan yazilan metin:

benim bloke hesap islemleri yetismicek pazartesi gunune buyuk ihtimal.euronun yazildigi sayfa eskiymis mail atmislar onu tekrar gonder diye gonderdim bugun ellerine ulasti ama mail gelmemis bankadan.vize gorusmesinde ne dicem ben simdi bloke hesaba basvurdum haber bekliyorum dicem mecbur. nasil olucak lutfen bisey onerin[/quote]

Para yatmisa sorun yok boyle bir mail at bankaya boyle gidebilirmiyim vize basvurusuna ya da telefon ac konsosluga yetkiliden bilgi al derim
So geht nicht !

mehmetcobanlar

Mesaj gönderen mehmetcobanlar » Prş Eyl 20, 2012 7:30 pm

[quote]esinties tarafindan yazilan metin:

benim bloke hesap islemleri yetismicek pazartesi gunune buyuk ihtimal.euronun yazildigi sayfa eskiymis mail atmislar onu tekrar gonder diye gonderdim bugun ellerine ulasti ama mail gelmemis bankadan.vize gorusmesinde ne dicem ben simdi bloke hesaba basvurdum haber bekliyorum dicem mecbur. nasil olucak lutfen bisey onerin[/quote]

randevunu ileri bi tarihe aldiracaksin,yada tavsiye etmiyorum ama gorusmeye eksik gideceksin.Eksik gitmek daha bi dezavantajdir.

Kilitli