Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Universitenin dil kursu....

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
Huseyin Bugday

Mesaj gönderen Huseyin Bugday » Çrş Eyl 12, 2012 12:18 am

selamlar...araciligiyla basvurdugum danismanlik beni ozel kursa kaydettirmis ama ben arkadaslarimin gorusleri dogrultusunda universitenin dil kursuna basvurmak istiyorum...Universiteden(Hannover Leibniz) sartli kabul ve vizeyi aldim..Universitenin dil kursu varsa dil kursunda nasil baslayabilirim??

murat181818

Mesaj gönderen murat181818 » Çrş Eyl 12, 2012 11:48 am

Uni dil kursuna basvurman icin kayitli olman gerekiyor bunu online yapabilirisn ama kaydini yapmisa dil kursu parani alabilcekmisin?
Cunku vize de dil kursunun kayitli belgeleri isteniyor..
So geht nicht !

Huseyin Bugday

Mesaj gönderen Huseyin Bugday » Çrş Eyl 12, 2012 1:01 pm

Danismanliga 1.000 € Vvermistim ve 8.000 € da bloke hesap icin.. Kurs ucreti bu mu yani?

ekn_oky

Mesaj gönderen ekn_oky » Çrş Eyl 12, 2012 2:16 pm

[quote]Huseyin Bugday tarafindan yazilan metin:

Danismanliga 1.000 € Vvermistim ve 8.000 € da bloke hesap icin.. Kurs ucreti bu mu yani?[/quote]

sartli kabulunde belli seviye istedigi yazmiyor mu? bende hannoverden sartli kabul aldim ama bana b2 seviyesinden sonra universitenin dil kursuna gecebilecegim yaziyor.bu arada verdigin o para danismanlik parasi dil kursu ucretin degil,iq da 600 euro degildi ama fiyat arttirmis sanirim ben a1den sonra o kurstta devam etmicem gibi

Huseyin Bugday

Mesaj gönderen Huseyin Bugday » Çrş Eyl 12, 2012 2:37 pm

Sen nasil hareket etmemi tavsiye edersin?Bir de ben Hannover\'den Heidelberg\'e gecis yapmak istiyorum..Bunun proseduru nasildir..Cunku ben hukuk alaninda master yapmak istiyorum ve Heidelberg bu konuda Hannover\'den daha iyi....

ekn_oky

Mesaj gönderen ekn_oky » Çrş Eyl 12, 2012 2:51 pm

[quote]Huseyin Bugday tarafindan yazilan metin:

Sen nasil hareket etmemi tavsiye edersin?Bir de ben Hannover\'den Heidelberg\'e gecis yapmak istiyorum..Bunun proseduru nasildir..Cunku ben hukuk alaninda master yapmak istiyorum ve Heidelberg bu konuda Hannover\'den daha iyi....[/quote]

bu kursun 1 ekimdeki baslangicina gel derim ben cunku yoktu 1 ekimde baslangic simdi yeni koydular.Heidelberg icinse diyebilecegim birsey yok cok fazla bilgim yok ama onlarin kendi dil kurslarina sonradan giris olmuyor sanirim,bunu heidelberg ile ilgili acilmis basliklarda takip edip sormani tavsiye ederim ama madem adim attin basta burdan devam et en azindan 1 kur.cunku kursttan parani almada sikinti yasayabilirsin 100 euro falan kesipte alabilirsen kardir.Ama kursu denicem dersen bende 1ekimde bunu yapicam :D kasim sonunda bitiyor a1 nasil olsa.

Huseyin Bugday

Mesaj gönderen Huseyin Bugday » Çrş Eyl 12, 2012 3:28 pm

ok..Sen basladiginda ayrintili bilgi verirsin..Ben zaten en gec ekimin ilk haftasi almanya\'da olurum..Hannover\'e gelince de gorusuruz..