Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Duisburg Essen Politikwissenschaft

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
kathleen

Mesaj gönderen kathleen » Pzr Tem 22, 2012 12:32 am

merhaba,

Ben uni assist ile politikwissenschaft icin duisburg essen basvurusu yaptim. ama bana simdi mail yollamislar bizimle duisburg essen uniye basvuramazsiniz diye. Peki ama artik cok gec duisburg essen icin 15 Temmuz coktan gecti. Ben nasil basvuru yapabilirim yine de kabul ederler mi? yada baska bir uni oneriniz var mi? bana kabul verebilecek olan ....

cabuk yardim ederseniz sevinirim .cunkun daha fazla gec kalmak istmeiyorum.

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Mesaj gönderen Staatsmann » Pzr Tem 22, 2012 1:01 am

Merhaba kathleen

Duisburg-Essen\'a Uni-Assist ile basvurulmuyor , kendin direk okula basvurman lazim ,araci yok.
Sartli kabul icin basvuru tarihleri onemli degil , istedigin tarihde basvurabilirsin.
Postmodern Kommentare fundamentalistischer Mentalitaeten
Fundamentalist zihniyetlerin postmodern yorumlari

kathleen

Mesaj gönderen kathleen » Pzr Tem 22, 2012 1:09 am

Cok tesekkur ederim cevabin beni cok sevindirdi. : ) Peki bir sorum daha var. Politikwissenschaft icin duisburg essen uni de uni oncesi sinavi yapiyorlar mi? oyle yaziyordu uniassist in mailinde. ( uni assit basvuru almiyormus gerci degidigin gibi )

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Mesaj gönderen Staatsmann » Pzr Tem 22, 2012 2:17 am

Rica ederim ve yok oyle bir sinav.

kathleen

Mesaj gönderen kathleen » Pzt Tem 23, 2012 12:15 am

tesekkur ederim. peki son bir sorum daha var. Ben simdi belgelerimi godericem, eger herhangi bir eksik varsa onlar benden e-mail yoluyla istiyorlar mi yoksa direk red mi ederler??

birde ben su anda goderdigimde belgelerimi bir metin de eklemeli miyim yoksa onlar direk sartli kabul icin basvurdugumu anlayabilirler mi?
yani belgelerimi nasil godermeliyim??

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Mesaj gönderen Staatsmann » Pzt Tem 23, 2012 2:47 am

Okulun basvuru formunu indiriyorsun sitesinden , onu doldurup senden istenilen belgelerle okulun adresine gonderiyorsun.

Eksik belgen varsa e-postayla soylerler genelde.Metin eklemene gerek yok ,yabanci olman ,DSH belgenin olmamasi ve normal sure haricinde basvurman yeterli bir delil sartli kabul icin.

Metin olarak motivasyon mektubu yazabilirsin , bu nedir diye sorarsan internette arastirmani rica ediyorum.

kathleen

Mesaj gönderen kathleen » Pzt Tem 23, 2012 11:11 pm

tesekkur ederim yardimlarin icin galiba sende politikwissenschaft okuyorsun : ) Motivasyon mektubu yazmayi dusunmuyorum acikcasi , herhalde belgeler yeterli olur degil mi...

bjk_oguz

Mesaj gönderen bjk_oguz » Sal Tem 24, 2012 3:50 am

Bachelor icin motivasyon yazmana gerek yok :)

kathleen

Mesaj gönderen kathleen » Çrş Ağu 08, 2012 2:46 am

tesekkurler bjk_oguz. :) ben gonderdim belgelerimi, baya oldu. Ama onlar ellerine ulastiklarinda bana e-mail atarlar mi? yada ne yapmam gerek?

birde ben duisburg essen basvuru formunun semester tercih bolumunu bos birakmistim(sonucta sartli kabul, bu donem yazamam bir sene sonrasini da yazmadim anlasinlar sartli kabul oldugunu diye bir sorun cikmaz degil mi??? )