Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

vizeden red cevabi aldim. itiraz dilekcesi yazacagim acaba yardimci olabilirmisiniz?

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
sifa

vizeden red cevabi aldim. itiraz dilekcesi yazacagim acaba yardimci olabilirmisiniz?

Mesaj gönderen sifa » Cmt Tem 28, 2012 5:41 pm

himm anldim tesekkur ederim yardimci oldugunuz icin , noterden bi yazi hic duymamistim * :help

alp22

Mesaj gönderen alp22 » Pzr Tem 29, 2012 3:06 am

noterden oyle bi yazi ben de ilk defa duyuyorum.varsa da cok komik bi belge olur acikcasi:)
almanyaya gidip donecegimi taahhud ederim mi diyecek.boyle bir belgenin ne gibi bir baglayiciligi olur ki:)

sifa

Mesaj gönderen sifa » Pzr Tem 29, 2012 2:29 pm

ALMANYA BASKONSOLOSLUÐU ANKARA
(Vize Bolumune)

Ulkenize yapacagim turistik seyehat icin 20.07.2012 tarinde vize talebi icin basvuruda bulundum. Vize talebim “vize gecerlilik suresi bitiminden once uye Devletin topraklarindan ayrilma niyetinde oldugunuz tespit edilememistir.” Maddesi gerekcesiyle reddedilmistir.
Ulkenizde bulundugum sure icerisinde sorumlulugum adima istekte bulunan ....’ ya aittir ve ulkenizi vize suresi icinde terk edecegimi taahhut eden yazili beyanati ektedir. Ayrica 03-07.09.2012 ve 11-15.02.2013 tarihlerinde sorumluluk sinavlarim vardir ve bu tarihlerde ulkemde bulunmak zorundayim. Sorumluluk sinavi oldugunu gosterir belge ektedir.

Saygilarimla arz ederim. ...08.2012

EK:
1 Adet Sorumluluk Sinavi Gosterir Belge
1 Adet Dilekce

ADRES:

Tel:
Mobil:

ben dilekceyi boyle yazdim nasil olmus arkadaslar dogru mu sizce ?

mmmurooo

Mesaj gönderen mmmurooo » Cmt Eyl 10, 2016 10:46 am

merhaba almanya icin vizeye basvurdum ama red cevabi geldi ben lisans mezunuyum ama issizim suan o yuzden sponsor olarak babami gosterdim ve hesapta emekli maasinin gecmisi ve 120bin tl gostermemize ragmen bana gidip bidaha gelmicegimin kanisina vararak bana red verdiler ne yapmam gerek bana yardimci olur musunuz?

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Pzr Eyl 11, 2016 10:50 am

Vize reddi egitim gecmisi de olabilir ama vize basvursunda Almanya dan garantor veya bloke hesap gerekiyor.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

mmmurooo

Mesaj gönderen mmmurooo » Prş Eyl 15, 2016 1:12 pm

BEN ZIYARET VIZESINE basvurdum sizin anladiginiz gibi degil yani