Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

hannoverden amsterdama en ekonomik yolculuk

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
kuti

Mesaj gönderen kuti » Cmt Haz 02, 2012 2:16 pm

mrb arkadaslar hannoverdan amsterdama nasil gidebilirim en ekonomik olarak

MiTRaLYoZ

Mesaj gönderen MiTRaLYoZ » Cmt Haz 02, 2012 2:49 pm

hizli tren(ICE)\'nin kampanya ticketleri oluyor , hbf\'den gecerken arada kontrol et , mesela duisburg-amsterdam normalde 44 euro ben 19 euroya giderim hep , gitmeden 1 hafta once alabilirsin sanirim. Hannover-Amsterdam kac euro olacagi hakkinda bilgim yok. Ama kampanya bileti oldugunu biliyorum.

Baska bi yol ise; Bi site var , adini tam bilmiyorum ogrenip arkadastan iletirim sana. Diyelim ki senin araban var , koln-amsterdam yapacaksin , o siteye 4 kisilik yerim var diyosun arabamda. 1 gunde muhtemelen dolacaktir zaten arac. Kisi basi koln-amsterdam 15 euro (en ucuzu bu) . Ancak gidilen yerin Amsterdam olmasi sebebiyle , tehlike de arz ediyor. Malum ot-cop isleri icin cok giden var ve polis kontrolu olma ihtimali yuksek , 10-20 euro icin tehlikeye girme derim. Ama en ucuzu bu , onu bilmende fayda var. :)

pardon

Mesaj gönderen pardon » Cmt Haz 02, 2012 4:04 pm

[quote]Baska bi yol ise; Bi site var , adini tam bilmiyorum ogrenip arkadastan iletirim sana. Diyelim ki senin araban var , koln-amsterdam yapacaksin , o siteye 4 kisilik yerim var diyosun arabamda. 1 gunde muhtemelen dolacaktir zaten arac. Kisi basi koln-amsterdam 15 euro (en ucuzu bu) . Ancak gidilen yerin Amsterdam olmasi sebebiyle , tehlike de arz ediyor. Malum ot-cop isleri icin cok giden var ve polis kontrolu olma ihtimali yuksek , 10-20 euro icin tehlikeye girme derim. Ama en ucuzu bu , onu bilmende fayda var. :)[/quote]

http://www.mitfahrgelegenheit.de/

helennpeanuts

Mesaj gönderen helennpeanuts » Cmt Haz 02, 2012 4:46 pm

Otobusle de gidebilirsin. 26 yasini gecmediysen tek yon 66,60 Euro touring.de\'de. Ama mitfahrgelengenheit daha uygun olur gibime geliyor.

helennpeanuts

Mesaj gönderen helennpeanuts » Cmt Haz 02, 2012 4:48 pm

[quote]helennpeanuts tarafindan yazilan metin:

Otobusle de gidebilirsin. 26 yasini gecmediysen tek yon 66,60 Euro touring.de\'de. Ama mitfahrgelengenheit daha uygun olur gibime geliyor.[/quote]

Bu arada otobuste de kontrol oluyor. Yani "belli" amaclarla gidiyorsan sansini pek deneme derim. Bizim otobusteki tum erkekleri aramislardi, niye bilmiyorum ama kadinlari aramamislardi...

kuti

Mesaj gönderen kuti » Cmt Haz 02, 2012 5:17 pm

tskler arkadaslar