Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Dil kursu kayit

Dil kurslari, seviyeler, masraflar, sinavlar... Hepsi burada...
bjk_oguz

Dil kursu kayit

Mesaj gönderen bjk_oguz » Pzr Mar 18, 2012 4:21 pm

Senden dil kursu kaydi istediklerinde yaptirsaydin hemen keske bu kadar uzamasinin sebebi bu olabilir ki buyuk ihtimal red sebebi.Konsolosluga dilekce yazmani oneririm.Ya da Eren\'in dedigi gibi yabancilar polisini ara evraklarinin durumu hakkinda bilgi iste.Ilk basvurundan sonuc gelmeden ikinci asama icin ugrasma.

alpakif

Dil kursu kayit

Mesaj gönderen alpakif » Pzr Mar 18, 2012 4:31 pm

anliyorum arkadaslar simdi o halde konsolosluga pasaportumun iadesini isteyeyim ! ya da orada gorevli personelin dedigi gibi simdi bir dil kursuna kayit yaptirsam istedikleri evraklari soyledikleri gibi onlara fakslasam ama oradan bana tanidik bir aile taahhutname ile giderlerimi karsilayacaklarini beyan etmislerdi suresi 1 ocak 2012 de bitti tekrar benden taahhutname ya da 8000 euro teminat isterlermi dersiniz ? ve nurnberg furth cevresinde bildiginiz uygun bir dil kursu varmidir ? bu arada cok tesekkuederim eren ve oguz arkadaslar ilgilendiginiz icin :)

Kullanıcı avatarı
eren_f2007

Dil kursu kayit

Mesaj gönderen eren_f2007 » Pzr Mar 18, 2012 7:32 pm

Senden dil kursuna kayit yaptirmani 2 3 ay once istediler galiba.Neden kayit yaptirmadin umarim gec kalmamistirsin.

alpakif

Dil kursu kayit

Mesaj gönderen alpakif » Pzr Mar 18, 2012 7:43 pm

uygun dil kursu bulamadim nurnberg ya da furth de ariyordum onun icin yapamadim burada simdi sorun olabilecek sey benim taahhutnamem artik gecersizmi sayilacak benden 8000 euro isteyeceklermidir ? ve biliyormusunuz dil kursu uygun ?

guneys

Dil kursu kayit

Mesaj gönderen guneys » Pzr May 29, 2016 1:00 am

Basligi hortlatcam biraz. Buldugum dil kurslarindan biriyle konusurken, ben odemenin hepsini simdiden yapmak istemiyorum dedim, gorevli de problem degil diyip pasaport numarani adini filan soyle kayit belgesi duzenleriz dedi, benim de isime geldi acikcasi, neyse bi fatura duzenledi 675€ ve "bu belgeyi imzalamasaniz bile konsolosluga verdikten sonra resmi belgedir" yaziyor belgede. Bir de "kursa katilim yapmadiginiz durumda yabancilar subesine haber verilecekti" yazmislar.
Buna benzer bi durumla karsilasan oldu mu daha once? Kursu begenmeyip degistirdigim durumda problem yasamam umarik. Bununla ilgili herhangi bir tecrubesi ya da duyumu olan varsa paylasabslirse sevinirim