Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

erlangen erlangen

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
cglr

erlangen erlangen

Mesaj gönderen cglr » Pzt Mar 12, 2012 11:51 pm

freedrich alexander unv hakkinda bilgisi olan?nasildir?

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

erlangen erlangen

Mesaj gönderen Physiker » Sal Mar 13, 2012 12:03 am

cglr

erlangen erlangen

Mesaj gönderen cglr » Cum Mar 16, 2012 1:18 pm

arkadaslar erlangen universitesinde okuyan var mi ?erasmus ogrencisi olrak gidecek olan?

muhammet

erlangen erlangen

Mesaj gönderen muhammet » Cum Mar 16, 2012 10:16 pm

Erasmus icin gelicekseniz tabi gelin ama her bolumu cokta iyi degil, tabi cok iyi bolumleride yok degil...ama bayernde reklami yapildigi kadar iyi oldugunu ben dusunmuyorum...daha iyi olabilirdi...ozel bir konu, soru varsa onuda cevaplamaya calisabilirim...Ama nasildir demenin baya bir genel bir soru oldugu icin dusundugum icin bende...Sanaldigi kadar iyi olmadigini ve cok daha iyi olabilcegini dusunuyorum...diyebilirim...

cglr

erlangen erlangen

Mesaj gönderen cglr » Cum Mar 16, 2012 11:14 pm

Almanyadaki okullarin icinde en iyisi oydu sanirim.Cunku kiel kuzeyde kaliyordu oyuzden onu tercih etmedim.iktisat bolumu nasil oranin? sizin bolumunuz nedir? Erasmus ogrencilerinden almanca bilme sarti istiyorlar mi acaba

muhammet

erlangen erlangen

Mesaj gönderen muhammet » Cmt Mar 17, 2012 2:02 am

Dedigim gibi iyi oldugu alanlar var...Ancak ben hicbir zaman en iyi oldugunu duymadim, okumadim...Iktisat bolumu hakkinda cok fazla bilgim yok...Erasmus icin almanca sartinin olup olmadigi bilmiyorum...Bence bu sorunun cevabini en iyi Erasmus anlasmasi yapan okulundan ogrenebilirsin...Zaten hali hazirda Erasmus kabulun varsa, sartlari saglamissindir ki kabul edilmissin yok daha basvuru asamasindaysan zaten basvuru sartlarinda dil sarti olup olmadigi belirtilir...

ersad

erlangen erlangen

Mesaj gönderen ersad » Pzt Haz 18, 2012 12:38 am

ulan arkadas 1 aydir sprechekurs\'a gidiyorum yavas yavas ogreniyoruz tabiki 1 ayda nasil bi almanla karsilikli konusup meramini anlatabilirsin ki ama okulda Fr. eiling diye bi kadin var her kayit olan gormustur o kadini 2 tel saci var ellerinde sigiller var

kiz arkadasim burada dogma buyume onunla gittik sartli kabul icin ki turkiyeye gidip ogrenci vizesi alabileyim(turist vizesi ile geldim yesil pasaportla)

butun belgelerim hazir

munihten lise denkligi
lise diplomam falan ama kadin illa benimle almanca konusacak ki ben onu dil sermestrine kabul edeyim demis ...ulan zaten bilsem dil okulunuza kayit icin gemem ve sartli kabul istemem demi ??

ama kadin vermedi bana sartli kabulu bende 1 haftadir elimden geldiginde bir seyler yapmaya calisiyorum 15 temmuzda son okul kabulleri nasl olacak nasil gidipte konusacagim bilmiyorum....yani bana 1 ayda kim meramini anlatacak kadar almanca ogretebilir ki en fazla sigara almaya tren bileti almaya gidebiliyorsunuz tek basiniza

matematik okuyordum turkiyede 1. sinftan biraktim geldim simdi kayit icin ugras dur

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

erlangen erlangen

Mesaj gönderen Staatsmann » Pzt Haz 18, 2012 12:46 am

Okulun sartli kabul icin A1 veya A2 sarti yoksa ve tum kosullari yerine getiriyorsan o zaman kabul vermek zorunda.

Ama A1 veya A1 sarti varsa eger,o seviyeye gelmeden kabul vermez.
Postmodern Kommentare fundamentalistischer Mentalitaeten
Fundamentalist zihniyetlerin postmodern yorumlari