Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Sonucu hizlandirmak icin

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
ebge

Sonucu hizlandirmak icin

Mesaj gönderen ebge » Pzt Haz 27, 2011 12:12 am

Iyi geceler tum DS takipcilerine. Benim Kursum 4 temmuzda baslayacak. Ben 20 haziranda konsoloslukta gorusmeye gittim.Su an vize bekliyorum. Ben hizlandirmak icin Erlangen Yabancilar subesini aramak istiyorum. Yada bu konuda bilgi almak istiyorum. Red yada vize alir miyim bilmiyorum daha ama en azindan ne kadar bekleyecegim, yogun olup olmadiklarini ogrenmem acisindan iyi olabilir diye dusunuyorum. Sizce evraklarim ulasmis midir? yoksa daha beklemeli miyim aramak icin?..Acele etmemin nedeni ise..Ekim ayinin sonuna kadar sartli basvuru icin bir kur atlamam lazim..eger bu kuru kacirirsam 4 temmuzu diger baslama tarihim eylulde :(

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Sonucu hizlandirmak icin

Mesaj gönderen Physiker » Pzt Haz 27, 2011 12:55 am

buyuk bir ihtimal eylule kalirsin maalesef. ama istersen ara bi yabancilar polisini belki bir istisna yaparlar.

MiTRaLYoZ

Sonucu hizlandirmak icin

Mesaj gönderen MiTRaLYoZ » Pzt Şub 13, 2012 12:37 pm

benim 18. gunde beklemedeyim su an.Ancak aklima bir soru takildi.Simdi bu ups\'nin websitesinden pasaport sorgu bolumune giriyorum.Pass no yaziyorum altina vize basvuru tarih araligi diye bir bolum var.Burasini anlamadigimdan mi kayit bulunamadi diyor yoksa belgeler hala almanyada oldugu icin is ups\'nin denetimine hala girmedigi icin mi kayit bulunamadi diyor(ups websitesi oldugu icin bunu yazdim) yoksa sonuc ne ? :)) neden boyle yaziyor ? nedeeeeeeeeeeen :D

*Bu arada o pass no\'nun altinda ki tarih bolumune 26 ocakta girdim diye yazdim ama vize gorusmesi ayni gunde bittigine gore yine 26 ocak mi yazmam gerekiyor? burasi cok karisik olmus :S

Ogun

Sonucu hizlandirmak icin

Mesaj gönderen Ogun » Pzt Şub 13, 2012 2:31 pm

Istanbul\'dan girenler icin pass takip etme yok benim bildigim kadariyla
Zihin neyi aliyor ve neye inaniyorsa, onu basarabilir. -Dr. Napoleon HILL-

mbasalak

Sonucu hizlandirmak icin

Mesaj gönderen mbasalak » Sal Şub 14, 2012 12:17 pm

[quote]nlhaarlem tarafindan yazilan metin:

benim 18. gunde beklemedeyim su an.Ancak aklima bir soru takildi.Simdi bu ups\'nin websitesinden pasaport sorgu bolumune giriyorum.Pass no yaziyorum altina vize basvuru tarih araligi diye bir bolum var.Burasini anlamadigimdan mi kayit bulunamadi diyor yoksa belgeler hala almanyada oldugu icin is ups\'nin denetimine hala girmedigi icin mi kayit bulunamadi diyor(ups websitesi oldugu icin bunu yazdim) yoksa sonuc ne ? :)) neden boyle yaziyor ? nedeeeeeeeeeeen :D

*Bu arada o pass no\'nun altinda ki tarih bolumune 26 ocakta girdim diye yazdim ama vize gorusmesi ayni gunde bittigine gore yine 26 ocak mi yazmam gerekiyor? burasi cok karisik olmus :S[/quote]
Pasaportun kargoya verildigi zaman direkt aninda sana ceptelefonuna mesaj geliyor .
Sorgulatmana gerek yok :)

fullialein

Sonucu hizlandirmak icin

Mesaj gönderen fullialein » Sal Şub 14, 2012 1:52 pm

4. hafta gelir en gec. o zamana kadar ups\'e bosuna sorgulama yapma. tarihi yanlis girmiyorsun sadece konsolosluktan ciktigi gun ups sorguda gorunuyor ve mbasalak\'in dedigi gibi o gun zaten mesaj geliyor
SENIN PEMBEN ,BENIM MAVIMDIR BELKI . BILEMEZSIN. DERSEN KI ''DENIZ HERKESE MAVIDIR''. BANA SADECE DERINDIR BILEMEZSIN...........