Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Rwth Aachen, TU Munchen ve Digerleri...

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
maschine

Mesaj gönderen maschine » Çrş Ara 28, 2011 4:51 pm

Merhaba arkadaslar,
Suan Uni Duisburg-Essen den kabulum var ama diger yandan da Rwth Aachen da okumak istiyorum. Makine muh okuyacagim. Sizlere sorum su: benim yerimde olsaydiniz hangi yolu secersiniz? Almanya da studium yapanlarin goruslerini merak ediyorum.

MiTRaLYoZ

Mesaj gönderen MiTRaLYoZ » Çrş Ara 28, 2011 5:40 pm

[quote]maschine tarafindan yazilan metin:

Merhaba arkadaslar,
Suan Uni Duisburg-Essen den kabulum var ama diger yandan da Rwth Aachen da okumak istiyorum. Makine muh okuyacagim. Sizlere sorum su: benim yerimde olsaydiniz hangi yolu secersiniz? Almanya da studium yapanlarin goruslerini merak ediyorum.[/quote]

sana birsey soyliyeyim mi ? :D %100 tamamen ayni yolda ilerliyoruz , bende makine muh. kabulu aldim duisburgdan , ama amacim rwth aachen\'de egitim almak , rwth\'de makine muh. 1 sene okuyup metalurji muh. gecen bi arkadasim vardi , kesinlikle rwth\'yi tavsiye etmiyor sebebi su ; okul cok zor diyor , zar zor bolum degistirdi arkadas , notlari dusuk oldugu icin yani buraya adimini atarsan psikolojin bozulur diyor.Bilmiyorum belki abartmistir o ama benim aklimin bi kosesinde yatiyor orasi su an ki ilk hedefim Tu Dortmund olsa da... Benim 15 gunde bi hollandaya gitmem gerektigi icin sinira yakin olan okullardan secicem eger oyle bi durumum olmasaydi Muncheni denerdim.

vizeye girdin mi ?

maschine

Mesaj gönderen maschine » Çrş Ara 28, 2011 5:45 pm

Suan almanyadayim. Almanca ogreniyorum son surat.

Ogun

Mesaj gönderen Ogun » Çrş Ara 28, 2011 6:11 pm

Bolumunde en iyi olan universiteler ayni zamanda en zor olan universitelerdir. Ona gore seciminizi yapin :)
Zihin neyi aliyor ve neye inaniyorsa, onu basarabilir. -Dr. Napoleon HILL-