Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

TAVSIYE

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
barca-1986

TAVSIYE

Mesaj gönderen barca-1986 » Sal Kas 01, 2011 1:56 pm

arkadaslar 14 kasimda randevum var..bu ise yeni girenler icin diyorum..ben 2 yildir takip ediyorum..en dogru ve en guvenilir bilgiyi(sahis olarak) rheinland in ANTALYA SUBESIDIR....gercekten her konuda yardimci oluyorlar ayrica her soruna cozum bulurlar.bu konuda uzman olmuslar zaten...
Eger Orta Sahanizda XAVI-INIESTA varsa mac btimistir...

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

TAVSIYE

Mesaj gönderen Physiker » Sal Kas 08, 2011 2:45 pm

Rheinland Antalya subesi de bilgileri bizden aliyor ve onlarin kabul islemlerini de biz yapiyoruz fakat. :)

Bekimm

TAVSIYE

Mesaj gönderen Bekimm » Prş Kas 24, 2011 2:11 pm

[quote]barca-1986 tarafindan yazilan metin:

arkadaslar 14 kasimda randevum var..bu ise yeni girenler icin diyorum..ben 2 yildir takip ediyorum..en dogru ve en guvenilir bilgiyi(sahis olarak) rheinland in ANTALYA SUBESIDIR....gercekten her konuda yardimci oluyorlar ayrica her soruna cozum bulurlar.bu konuda uzman olmuslar zaten...[/quote]

Kesinlikle katilmiyorum.

Gecen sene kontaga gecmistim ve orda oturan bayan sadece laf kalabaligi yapmisti ve sordugum sorulara dogru duzgun cevap bile veremedi. Goethe B1 sertifikam var ve benim B1 den C1 e kadar kayit olmam durumunda bir de 100 euro fazla odemem gerektigini soyledi. Ama kendi sitelerinde oyle birsey yok. Sonra Almanyadaki merkezle kontaga gectigimde yanlis bilgilendirildigimi soylediler. Daha kendi calistigi kursun sistemi hakkinda bile bilgisi yok. Almanya da ne okuyabilirim diye soruyorum ve onu dahi bilmiyor.:) Rheinland in Turkiye subeleri maalesef Allah a emanet.

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

TAVSIYE

Mesaj gönderen Staatsmann » Prş Kas 24, 2011 3:25 pm

Cahil ve ilgisiz elemanlar malesef cok can sikintisi yaratiyorlar,umarim halledebilmissindir problemini.
Postmodern Kommentare fundamentalistischer Mentalitaeten
Fundamentalist zihniyetlerin postmodern yorumlari