Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

PKK\'YA LANET MITINGI - ALMANYA -

Forum kurallari ve site ile ilgili duyurular, yonetici alim ilanlari vs.
Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Mesaj gönderen Staatsmann » Prş Eki 20, 2011 11:32 pm

Arkadaslar bu konuya da siyaset yapiyorsunuz demeyin lutfen...!!! BU BIR SORUMLULUKTUR !!!

NRW de hemen her sehirde bu 22 / 23 Ekim 2011 Cumartesi ve Pazar gunleri pkk\'ya karsi yuruyus vardir!
Polisden gerekli izinler alinmistir.
Katilanlarin herhangi bir korkusu olmasin sakin , bayraklarla geliniz alanlara suan yaksalik 10.000 kisiyiz.

Pkk\'yi ve onu dolayli olarak savunan Alman basinini protesto ediyoruz.

Dortmund\'da katilim simdiden 3000 oldu...Ve ben herkesi Dortmund\'a davet ediyorum!
http://www.facebook.com/event.php?eid=263326880369486

Koln
http://www.facebook.com/event.php?eid=206401889433221

Bunlarin disinda Almanya\'nin hemen her sehrinde gosteriler duzenlenecek!
Diger mitingleri ogrenmek icin ;

http://www.facebook.com/groups/pkkyakarsiyiz/
Postmodern Kommentare fundamentalistischer Mentalitaeten
Fundamentalist zihniyetlerin postmodern yorumlari

deniz57

Mesaj gönderen deniz57 » Cum Eki 21, 2011 12:27 am

insallah gerekli destegi bulur ...

(BDP Vekili)
Askere soruyor: -SEN KIMSIN?...

Ben kim miyim ?
Ben tarihinde 125 devlet 16 imparatorluk kurmus...
Ben 5000 yillik tarihinde 50 yil tutsak kalmis 50 yilda 250 ayaklanma yapmis...
Ben Korkusundan binlerce kilometre duvar orulmus ...
Ben karadan gemiler yurutmus cag acip cag kapatmis...
Ben dunyaya boyun egdirmis....
Ben oldu dendiginde dirilmis...
Ben Canakkalede yedi duveli denize gommus Kahramanlarin Evladiyim...

Ben ALPARSLANIM...
Ben OSMAN GAZIYIM...
Ben FATIH SULTAN MEHMEDIM...
Ben YAVUZ SULTAN SELIMIM...
Ben SULTAN ABDULHAMIT HANIM...

SEN KIMSIN...?
Sen yedigi tasa iseyensin...
Sen avrupalinin karisi...
Sen ABD nin metresisin...
Sen bebek katili...
Sen 4 kadina 200 mermi sikansin...
Sen kahpe pusularin plancisi...
Sen sirtindan adam vuransin...
Sen hamile kadini bebegi ile vuransin....
Sen HAINSIN...
Sen vatani olmayan, oldugunde sarilacak bayragi bile olmayansin...!
Sen Allahsiz Bir Serefsizsin !!

ALLAH HEPINIZI KAHHAR SIFATI ILE KAHRETSIN.!!!

AMIN !

Ogun

Mesaj gönderen Ogun » Cum Eki 21, 2011 12:39 am

" Vergi vermezsin, yardim alirsin. Fatura odemezsin, bizden keserler. \'\'Cahilim\'\' dersin, ogretmeni sehit edersin. \'\'Hastayim\'\' dersin, doktoru sehit edersin. \'\'Yolumuz yok\'\' dersin, muhendisi sehit edersin. Asfalti kazar mayinla patlatirsin. Resmi dilini bile ogrenmeye tenezzul etmedigin devletten is beklersin. \'\'Fakirim\'\' dersin ama inatla cogalip virusleri bile kiskandirirsin. Fakirim dersin, asiret dugununde gorgusuzlugun dibine vurursun. Sikintin varsa, gel uzlasalim, kardesce yasayalim dersin, olmaz bu topraklar bizim diye iddia edersin. Biz bu topraklari kanla aldik, kanla veririz deriz, savasalim deriz, pis fasist dersin. Arkamizi dondugumuzde pusu kurarsin. Biktik artik kardes ayaklarindan, Allah dusmanin bile sereflisini versin. \'\'

Siz ki insan kani tasimayan, insan olmayan, asagilik, hain, 3-5 domuz surususunuz. Siz kim bu ulkeyi bolmek kim. Size yardim yataklik eden, sizi bu ulkede tutan, size gerekli dersi vermeyip size hala prim veren, hala bu kadar sehit verdikten sonra bile bekleyecegiz deyen ve bekleyen, sizi ortadan kaldirmayan her kim varsa Allah belasini versin. Siz capulcusunuz. Siz hicbiseysiniz..

Mehmetcik, Turk askeri, Turk ordusu Allah\'a, Turk Milleti de Turk ordusuna emanet olsun.

NE MUTLU TURK\'UM DIYENE!!!

Ogun

Mesaj gönderen Ogun » Cum Eki 21, 2011 12:48 am

Sehitler OLMEZ.. Vatan BOLUNMEZ!!

mirage

Mesaj gönderen mirage » Cum Eki 21, 2011 8:49 am

Nasil bir siyasi anlayistir ki bir halki bu sekilde asagilama, kucuk dusurme, karalama hakkini kendinde goruyor.

Sistem gercekten muhtesem ilk once PKK\'dan inciler sonra Kurtlere hakaretler v.s. Pardon ama akillimisiniz?

[quote]bu ..t verenler bu forumda ki bazi arkadaslarin yasadigi almanya da ozellikle de hollanda taraflarinda yuvalanmis durumda hollanda nin den haag sehrinde davulla zurnayla nevruz kutluyorlar halaylar cekiyorlar ve bir coklari aciktan para devsirmekte ve bir kismida uyusturucu surkulasyonunun piyonlari durumunda. [/quote]

Mavi kisimda Avrupa da ki Kurtleri guzel bir tanimliyor ve kirmizi kisimda ise bu insanlarin neler yaptigini, ne kadar kotu oldugunu, ne pis olduklarini anlatmaya calisiyor ama PKK suslemesi ile.

Simdi sorsak arkadasa yok ben PKK\'ya dedim der. Baska ne beklenirdi ki zaten?

Ogun; Vergi vermiyen PKK\'li degil Kurtler. Dolayisiyla sende ayni kafayla ve ayni zeka ile Kurtlere saydirip biraz da PKK suslemesi yapip icinde ki nefreti kusmaya veya kusuyormus gibi gosterme niyetindesin. Siyaset senin dusundugun sey degil lutfen kendine baska ugras noktalari bul. Sadece bir oneri tabii ki.

Bunlari tartismak icin yazmadim sadece okuyun kufur edin isterseniz ama cevap vermezseniz sevinirim.

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Cum Eki 21, 2011 10:47 am

mirage kufur edecek bir durum yok ve yorumlarindan anladigim kadariyla kurtsun.

Tamam butun kurtler PKK li degil ama butun PKK lilar kurt.

O yuzden ben de sonuna kadar Ogun un altinti yaptigi yaziya katiliyorum.

Pkk li olmayan kurtler bizdendir, hic bir zaman ayrimcilik gormez.

Fakat PKK li serefsizlere karsi bu tur yuruyuslere katilin lutfen.

mirage

Mesaj gönderen mirage » Cum Eki 21, 2011 11:01 am

Sadece Kurtler bu sekilde dusunmuyor emin olun :)

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Cum Eki 21, 2011 11:08 am

ancak kurtler bu sekilde dusunur sen de emin ol;)

mirage

Mesaj gönderen mirage » Cum Eki 21, 2011 11:11 am

Turkiye den cok uzak kalmissin :)

Kullanıcı avatarı
eren_f2007

Mesaj gönderen eren_f2007 » Cum Eki 21, 2011 11:30 am

Hayatta daha hic bir sey gormemis 20 yasindaki insanlarin kallesce olduruldugu su zamanlarda turklerin %90 ninin senin gibi dusunmedigine eminim.Her kurt pkkli degil ama hepsine yakini pkkli.

mirage

Mesaj gönderen mirage » Cum Eki 21, 2011 11:45 am

Peki arkadaslar burada egitim icin bulunuyoruz bu sekilde devam etmek en iyisi gibi gorunuyo.

Yoneticiye onerim bu tip konulari bilgilendirme icin acmali fakat mesaj atilmasini engellemeli. Yoksa bu tip tartismalar forumda rahatsizlik yaratabiliyor.

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Cum Eki 21, 2011 12:18 pm

[quote]mirage tarafindan yazilan metin:

Turkiye den cok uzak kalmissin :)[/quote]

senden daha cok kurtle tanismisimdir hem turkiye de hem almanyada.:)

Ornegin Almanyada; ben daha cok vergi veriyorum, bir devlet dairesinde veya ozel sektorde is basvurusu yaptigimda oncelik hep almanlara veriliyor biz ikinci sinif insan muamelesi goruyoruz veya cocugum okulda, derste turkce konustu diye ogretmen cocugumu siniftan atti vs bu gibi nedenlere kizip eline silah alip alman askeri veya polisini olduren bir turk gormedim daha:)

Maalesef yuzyillardir beraber baris icinde kardesce yasayan bu iki irk, devletin hatalarindan ve kurtlerin de safligi ve cahilligi yuzunden birbirine dusman olmustur. Bundan sonrasi icin de bence baris vs gibi kelimeler cok bos ve anlamsiz kaliyor. Iki halkin bir arada yasamasi bence artik imkansiz.

mirage

Mesaj gönderen mirage » Cum Eki 21, 2011 12:29 pm

Turkiye de ki Kurtler ile Almanyada ki Turkler ayni konumda ise Almanyada ki Kurtler hangi konumda? Gercekten bu sorunun cevabini merak ettim.

Yada neyse ben siyasi tartismaya girmek icin yazmadim bunlari sadece biraz daha kibar olmali ve genelleme yapilmadan mesajlar atilmali diye dusunuyorum. Bu bir irk tartismasi gibi gorunmesin aslinda uslup tartismasi.

Zaten bu tip tartismalarin burada yapilmasi gercekten foruma zarar verir gibime geliyor.

Buda son mesajim olsun, sevgiler :)

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Cum Eki 21, 2011 12:46 pm

Almanyadaki kurtler, Turkiye de yaptiginin onda birini yapsa kicina tekmeyi yer hemen o yuzden yemiyor turkiyedeki gibi artistlik yapmak. Aradaki fark orda, maalesef Almanlar kadar olamiyoruz.;)

yavuz

Mesaj gönderen yavuz » Cum Eki 21, 2011 12:54 pm

Teslim’iyet toreni

PKK’lilarin memlekete gelisi, tum yurtta, dis temsilciliklerimizde ve KKTC’de torenlerle kutlandi.

Terorist olmadiklari, olsa olsa terorisko olduklari aciklanan PKK’lilar, sinir kapisina serilen kirmizi hali uzerinde, protokol tarafindan, ciceklerle karsilandi.

Yetkililerin, gozyaslariyla birbirlerine sarilarak, cak yaptiklari goruldu. Giris islemlerini onceden hazirlamayarak, 4 saniye beklemelerine sebep olan memur, gorevden alindi, magdur PKK’lilardan ozur dilendi, araya Ahmet Turk girdi, tatsizligin buyumesini onledi, Ahmet Turk’e tesekkur plaketi verildi. Bando esliginde ustu acik arabaya bindirilen PKK’lilar, resmi gecit kortejine katilarak, halki selamlaya selamlaya Silopi’ye girdi. Temsili karakol baskininin gerceklestirildigi torenlerde, temsili bir askerin, tahta tufekle saga sola ates ediyormus gibi yapmasi, coskuya golge dusurdu. Divan-i harbe verilen askerin, akli dengesinin bozuk oldugu ortaya cikti. 25 atletin Imrali’dan getirilen topragi PKK’lilara sunmasinin ardindan, guzergâh uzerindeki devlet dairelerine molotof atila atila, Vilayet Konagi’na gecildi. Makam aracini PKK’lilara tahsis ettigi icin yuruye yuruye gelen Vali’nin kapida karsilamaya gecikmesi, PKK’lilari tek basina karsilamak zorunda kalan ABD Elcisi tarafindan skandal olarak nitelendirildi. Sinirlenen elci, “Bu memleketin sahibi yok mu kardesim, her seyi biz mi yapacagiz” diye bagirdi, araya Emine Ayna girdi, tatsizligin buyumesini onledi, ona da tesekkur plaketi verildi.

* * *

Karayoluyla Diyarbakir’a giden PKK heyeti, oradan, havayoluyla Ankara’ya gecti. Ancak, bu seyahat icin, basbakanliga yeni alinan 18 koltuklu DAP ucaginin tahsis edilmesi, krize sebep oldu. PKK’lilarin “Sikis tepis olacagini bilseydik, gelmezdik” diye yakinmasi uzerine, derhal 40 koltuklu Ana ucagi tahsis edildi. Bu bekleme sirasinda VIP’te yurekleri agizlara getiren bir sabotaj girisimi yasandi ve “Turk” kahvesi ikram edildi... Irkci muameleye maruz kaldiklarini soyleyen PKK’lilar, “Kalkin, donuyoruz Kandil’e” dedi. Allah’tan Sirri Sakik devreye girdi, “Espresso olmadiginda ben bile Turk kahvesi iciyorum” diyerek, tatsizligin buyumesini onledi. Fasist garson gozaltina alindi.

Sirri Sakik’a da tesekkur plaketinin yani sira Beluga havyari takdim edildi.

* * *

Baskent’e inen PKK’lilar, gunduzdu ama havayi fiseklerle karsilandi, deve kesildi, nazar degmesin diye alinlarina suruldu, TOKI’nin hediyesi dubleks dairelerin anahtarlari hediye edildi. Limuzinlerle TBMM’ye gecen PKK’lilar, once, Meclis Lokantasi’nda AB buyukelcileriyle basina kapali yemek yedi, sonra, DTP grup toplantisina katildi; Ses TV’nin yani sira, Roj TV’den de naklen yayinlandi. Ayak altinda dolasmasinlar diye, CHP ve MHP grup toplantilari iptal edildi, “Cok istiyorsaniz gidin orada yapin” denilerek, ilk meclis tahsis edildi.

* * *
PKK’lilarin yarin Istanbul’a gecmesi, Savarona’yla Bogaz turu atmasi, aksam da Ciragan Sarayi’nda gazetecilerle yemek yeyip, topluca Reina’ya gitmeleri bekleniyor. yilmaz OZDIL

Bu sistem boyle yonetildikce daha cooookk acilar yasarizz!

Ogun

Mesaj gönderen Ogun » Cum Eki 21, 2011 1:12 pm

Mirage, benim anlatmak istedigimi anlayan anladi. Kurtlere saydiriyor gibi gozukebilirim ama hayir sadece o pekeke mi pekaka mi her ne haltsa o capulcu, les surusune karsi olan nefretimi kusuyorum. Kusuyormus gibi gostermiyorum bak dikkat et, KUSUYORUM! diyorum. Siyaset senin dusundugun gibi bisey degil demissin, dogru diyosun. Siyaset benim alanim degil zaten siyaset yapma amacinda da degilim. Yani aslinda bi soz var eminim herkes bilir burda solesem mi diyorum ama vazcaydim solemiycem. Benimde kurt tanidiklarim, arkadaslarim var o yuzden bu onlari da kapsayacagi icin solemiyorum. Yine de solerim aslinda hala ole dusunuyorum ama burasi yeri degil ;)

[quote]Physiker tarafindan yazilan metin:
Tamam butun kurtler PKK li degil ama butun PKK lilar kurt.
[/quote]

Bak hersey bu cumle de var. Her kurt pekaka li olmayabilir ama her pekakali kurttur. Burada da kurunun yaninda yasta yanar atasozunu hatirlayalim

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Mesaj gönderen Staatsmann » Cum Eki 21, 2011 8:07 pm

Bakiniz arkadaslar , Bir lanet tero var ve bunun icinde olanlar robotlar degil insanlar ve bu insanlarin bir irki var.
Yalniz benim anlamadigim ve cani gonulden anlamak istedigim mirage arkadasimizin alinti yaptigi su cumleye anlinmasi ;

[quote]\'\' bu ..t verenler bu forumda ki bazi arkadaslarin yasadigi almanya da ozellikle de hollanda taraflarinda yuvalanmis durumda hollanda nin den haag sehrinde davulla zurnayla nevruz kutluyorlar halaylar cekiyorlar ve bir coklari aciktan para devsirmekte ve bir kismida uyusturucu surkulasyonunun piyonlari durumunda. \'\'[/quote]

Burada hangi halk asagilaniyor ? Ben gercekten bunu anlayamadim ?

Bu yorumu yapan arkadas bu cumlesine baslamadan once demis ki ;

\'\' isminden bile nefret ettigim bu adinda iki tane "k" bulunan bu ..t verenler \'\'

Kurt \'de bir tane K var.;
pkk\'da ise iki tane.

Nevruz ise hic bir halka ait bir bayram degildir.Tum ortaasya halklarinin ortak geleneksel bir bayramidir.Ne Kurd\'un ne Turk\'un ne Iranli\'nin ne de bir baskasinin bayrami.

Simdi tum bu aciklamalarimdan sonra saniyorum ki mirage yorumu yanlis anlamis. :)

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Mesaj gönderen Staatsmann » Cum Eki 21, 2011 8:15 pm

Bu arada libertyofgeist \'in yorumlarini tekrar tekrar okudum hicbir irka karsi kotu bir sov soylenmemis.Olsa aninda silinirdi,bu site kurallarina aykiri.
pkk\'ya gelince icinde hangi irk olursa olursa pkklilara edep kurallari icerisinde atis serbest. ;)

Bu arada Kurt kokenli kardeslerimiz,arkadaslarimiz,hemserilerimiz,ablalarimiz,abilerimiz,annelerimiz,babalarimiz cikipta pkk\'ya kufur edildiginde alinganlik yapip kendi irklarina kufur edilmis gibi hissedeceklerine bir kufurde onlar pkk\'ya etseler bugun teror sorunumuz zaten kendiliginden biter :)

Keyifli forumlar herkese ve Almanya\'da olan tum arkadaslari mitinglere davet ediyoruz.
Mitingler demokratik bir haktir insan oglunun.Yani bunu sitede yaninlamak demokratik ve etiktir.
Siyaset degildir.

deniz57

Mesaj gönderen deniz57 » Cum Eki 21, 2011 8:18 pm

[quote]FuNdeRSchatteN tarafindan yazilan metin:

Bu arada Kurt kokenli kardeslerimiz,arkadaslarimiz,hemserilerimiz,ablalarimiz,abilerimiz,annelerimiz,babalarimiz cikipta pkk\'ya kufur edildiginde alinganlik yapip kendi irklarina kufur edilmis gibi hissedeceklerine bir kufurde onlar pkk\'ya etseler bugun teror sorunumuz zaten kendiliginden biter :)

nokta :)

[/quote]

alp22

Mesaj gönderen alp22 » Cum Eki 21, 2011 9:34 pm

dortmund linki acilmio linki eksik kopyalamis olabilirsiniz.

sevindim acikcasi.o kadar insan potansiyeline ragmen bu organize olma isini bi turlu beceremiyorduk.turk partisi die baslik acilsa kolnde 2 bin kisi katilir zaten.gene sayi cok azmis.

bence her pkk li kurttur die yorumlar yapmayin arkadaslar,sehit olanlarin hepsi turk mu degil.24 sehit edilen askerlerin bi surusu de kurt.bi aksam oncesi sehit edilen 5 polisin nerdese hepsi kurt.oldurulen bebek,kacirilan asker,dugunu basilan adamlar da kurt.bu farkli birsey, artik kurtlukten cikmis.bdpten cok akp oy aliyo.bdp milletvekili sayisindan fazla kurt kokenli milletvekili diger partilerde gorev yapio.yani bu pkk nin kurtlukle alakasi yok.insanlikla alakasi yok ki bi irkla alakasi olsun.

arkads haliyle alinio,yok yol istersin muhendisi oldurursun,bilmem sunu istersin bunu oldurursun.ee isteyenle olduren ayni kefeye konulunca haliyle alinio insanlar.

Kilitli