Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

SINAV SURESI SINIRI

Dil kurslari, seviyeler, masraflar, sinavlar... Hepsi burada...
sezercik

SINAV SURESI SINIRI

Mesaj gönderen sezercik » Prş Eki 13, 2011 8:43 pm

arkadaslar ben bu cumartesi gunu b1 sinavina girecegim Lengerich"te. ama ozel bir kursta ders gorup sadece sinavi Volkshochschule de girecegim. ben sinava girmek istiyorum fakat hocam bu sinava girmemi istemiyor.. ama eger ben bu sinava girip kazanamazsam bir dahaki sinava ancak 2012 mart ayinda girebilirmisim.. yani kasim ve araliktaki sinava giremezmisim. bunun nedeni ve asli varmi? cunku ben sinavi kazanamayacagimi biliyorum ama sorulari gormek ve sinav stresini atmak icin girecegim.. boyle bir kanun varmi bilgilendirirseniz sevinirim.tesekkurler..

pardon

SINAV SURESI SINIRI

Mesaj gönderen pardon » Prş Eki 13, 2011 8:47 pm

ole birsey oldugunu ilk defa duydum. istedigin zaman, istedigin yerde b1 sinavina parasini verip girmen lazim. 1ine girince ondan sonraki 2 tanesine almamazlik sacma geldi acikcasi. Integrasyon kursuyla falan mi alakali yoksa kendin ozel mi kayit oldun b1 sinavina?

sezercik

SINAV SURESI SINIRI

Mesaj gönderen sezercik » Prş Eki 13, 2011 8:54 pm

yok degil . burada sinava girecegim.
www.vhs-lengerich.de/
ama kursu ozel bir hocadan aliyorum.. acaba hoca benden daha fazla para kazanmak icin yapiyor olabilirmi.. yada ne biliyim..yada eger kazanamzsam baska kursa gidecegimi dusundugunden soylemis olabilirmi..

sezercik

SINAV SURESI SINIRI

Mesaj gönderen sezercik » Prş Eki 13, 2011 8:57 pm

[quote]pardon tarafindan yazilan metin:

ole birsey oldugunu ilk defa duydum. istedigin zaman, istedigin yerde b1 sinavina parasini verip girmen lazim. 1ine girince ondan sonraki 2 tanesine almamazlik sacma geldi acikcasi. Integrasyon kursuyla falan mi alakali yoksa kendin ozel mi kayit oldun b1 sinavina?[/quote]

yok degil . burada sinava girecegim. ve ozel 100 euro verdim sianava girmk icin..
www.vhs-lengerich.de/
ama kursu ozel bir hocadan aliyorum.. acaba hoca benden daha fazla para kazanmak icin yapiyor olabilirmi.. yada ne biliyim..yada eger kazanamzsam baska kursa gidecegimi dusundugunden soylemis olabilirmi

mirage

SINAV SURESI SINIRI

Mesaj gönderen mirage » Prş Eki 13, 2011 8:59 pm

ayni vhs de girince olabilme ihtimali var ama sinavi goethe de veya bazi universitelerin dil enstitulerin de verebilirsin. Sorun olmaz

pardon

SINAV SURESI SINIRI

Mesaj gönderen pardon » Prş Eki 13, 2011 8:59 pm

Kendi istediginle sinava girceksen ve parasini da veerceksen hicbir sorun yok, istedigin siklikta tekrarlarsin. Gidip vhs ile kendin konus yada baska birisiyle git konus.

mirage

SINAV SURESI SINIRI

Mesaj gönderen mirage » Prş Eki 13, 2011 9:31 pm

disaridan giriceksen parayi verdigin surece girersin. Vhsler de bazen kati kurallar oluyor ama sen sadece sinava gireceksin.

karanlik

SINAV SURESI SINIRI

Mesaj gönderen karanlik » Cum Eki 14, 2011 12:14 am

sinava girip sinavi gormene gerek yokki, sinavi goethenin sayfasindada bulabilirsin,eger kendine guvenmiyorsan neden giriyorsun boyle birsey dene,

Basarilar

cryonix

SINAV SURESI SINIRI

Mesaj gönderen cryonix » Cum Eki 14, 2011 1:44 am

ilk kez duydum boyle bisi :) bence para koparmaya calisiyolar sendn