Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Yabancilar Polisi islemi

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
kilikyali

Yabancilar Polisi islemi

Mesaj gönderen kilikyali » Cmt Eki 22, 2011 8:34 pm

iyi gunler arkadaslar benim sorum; Ben FrankfurttaHochschule basvurdum kabul belgem geldi ancak dil kursuna gitmem gerekli oldugunu ve C1.1 sertifikasini almam lazimmis. bir hafta sonra vizeye basvuracagim fakat aklimi karistiran bir soru var,benim garantorum Dusseldorfta ve davetiyemde oradan gelecek ancak ben dil kursuna Frankfurtta gitmek icin basvuracagim cunku kalmayi dusunuyorum.iki farkli eyalet. Vizeye basvurdugumda yabancilar polisi yada konsolosluk bir problem cikarir mi yani red alabilir miyim?

FarukDemir

Yabancilar Polisi islemi

Mesaj gönderen FarukDemir » Cmt Eki 22, 2011 9:15 pm

Hayir, bu yuzden bir sorun cikmaz.
[center]Ihtiyacin olan tek sey; Sonuna kadar inanmak..[/center]

GK

Yabancilar Polisi islemi

Mesaj gönderen GK » Pzr Eki 23, 2011 3:45 am

benimde aynen oyleydi bi sorun cikarmadilar parayi elden alicam diceksin sorarlarsa ben ole yapmistim.

kilikyali

Yabancilar Polisi islemi

Mesaj gönderen kilikyali » Pzr Eki 23, 2011 5:42 pm

garantorlugum en az kac ay veya yil olmali? 3-5 aylik garantorlukte sorun cikarirlar mi?sonucta ben uni icin dil kursuna gidecegim en az bir yil masraflarimi karsilamasi gerekir garantorun?

FarukDemir

Yabancilar Polisi islemi

Mesaj gönderen FarukDemir » Pzr Eki 23, 2011 5:54 pm

Garantor belgesi 6 ay gecerliydi sanirim..
[center]Ihtiyacin olan tek sey; Sonuna kadar inanmak..[/center]

GK

Yabancilar Polisi islemi

Mesaj gönderen GK » Pzt Eki 24, 2011 4:13 am

aynen 6 ay gecerli vizeye girene kadar ama almanyaya geldiginizde hep gecerli oluyor yani bende ole oldu 3 kez oturup uzattip toplamda 2 yil dolucak vizemin bitisinde hepsindede onu gosterdim birsey demediler