Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Universite sorunu

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
Semih

Universite sorunu

Mesaj gönderen Semih » Sal Eyl 27, 2011 5:46 pm

Merhabalar forumu birkac gundur inceliyorum en sonunda uye olayim dedim gercekten cok iyi bir forum sitesi emegi gecenlerin ellerine saglik... dedikten sonra ilk sorumu sormak istiyorum Turkiye\'de reklam tasarim bolumunu tutturdum Almanya\'da bu bolumun karsiligini forumdan buldum "Kommunikationsdesign und Werbung, FHM Bielefeld" ama karsima birkac sorun cikti; birincisi FH olmasi ve okulun staj belgesi istemesi ki ben duz lise mezunuyum staj yapmadim ikincisi okulun yetenek sinavina tabi tutulucak olmam tabi bunlar ne kadar dogru Google ceviriye kalmis Ins. bunlar yanlistir ben yanlis bakmisimdir ama bunlar varsa ve dogru ise isim gercekten zor onerilerinizi bekliyorum :)

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Universite sorunu

Mesaj gönderen Physiker » Sal Eyl 27, 2011 5:56 pm

birincisi staj isini okurken de yapabilirsin. 3. semesterin sonuna kadar zaman veriyorlar. yetenek sinavi ise cok zor degil gercekten biraz formalite bir sinav.

Semih

Universite sorunu

Mesaj gönderen Semih » Sal Eyl 27, 2011 6:00 pm

[quote]Physiker tarafindan yazilan metin:

birincisi staj isini okurken de yapabilirsin. 3. semesterin sonuna kadar zaman veriyorlar. yetenek sinavi ise cok zor degil gercekten biraz formalite bir sinav.[/quote]

Cok tesekkur ederim birsey daha sormak istiyorum bu sinav hakkinda bir bilginiz var midir ya da bilgi alabilecegim bir site ne tur sorular sorulur bunlari bilsem yeter :)

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Universite sorunu

Mesaj gönderen Physiker » Sal Eyl 27, 2011 6:01 pm

almancan olsa bir kac ogrenci formu linki verebilirdim.

Semih

Universite sorunu

Mesaj gönderen Semih » Sal Eyl 27, 2011 6:04 pm

[quote]Physiker tarafindan yazilan metin:

almancan olsa bir kac ogrenci formu linki verebilirdim.[/quote]

Anladim keske olsa ama yok google ceviri ile anlamaya calisiyorum ama oda tabi yetersiz kaliyor hmmm

mirage

Universite sorunu

Mesaj gönderen mirage » Sal Eyl 27, 2011 6:55 pm

Eger sartli kabulunde staj isteniyorsa yapmak zorundasin. Yazmiyorsa normal bitirme stajini yapicaksin bunu zaten biliyorsun.