Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Hizli bloke hesap (Acelesi olanlara) :)

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
runoff

Mesaj gönderen runoff » Pzt Eyl 05, 2011 11:00 pm

Merhaba arkadaslar,

Onceden de yazmistim. Kiz arkadasimin bloke hesabini daha yeni yollamistik Almanya\'ya ve bize 3 hafta gibi bir zaman vermislerdi. Bazi arkadaslarin hesabinin 3 haftadan uzun surelerde bile acildigini ogrendim.

Neyse arada Almanya\'yi arattirdik almanca konusan bir tanidigimiza, etkili olmadi, farkli mail adreslerinden durumun acelesini bildiren suruyle mail attik hepsi db@db.com gibi olan adresine yonlendirdi postamizi.

Size kesin cozum. Pazar gunu facebooktan Deutsche Bank Hamburg\'un sosyal medya sitesinden durumu bildiren bir yazi yazdik ve hesap bu sabah hemen acildi!! Link asagida arkadaslar:

http://www.facebook.com/DeutscheBankGroup

Buraya hesabinizin acilen acilmasi gerektigini aksi takdirde okula kayit yaptiramayacaginizi falan soyleyin. Hemen yardimci oluyorlar.

Umarim yardimci olabilmisimdir.

Sevgilerimle,
Kaan

runoff

Mesaj gönderen runoff » Pzt Eyl 05, 2011 11:36 pm

Olsun varsin haklarinda kotu yorum olmasin, bizi ilgilendiren kismin islemin hizliligi olmasi lazim bence :):) Simbiyotik bir iliski var iste:)

deniz57

Mesaj gönderen deniz57 » Pzt Eyl 05, 2011 11:38 pm

yazdigini buraya yazabilirmisim cok kisisel bisey degilse tuhaf kacimiyacak bizde onu yolluyalim :)

runoff

Mesaj gönderen runoff » Sal Eyl 06, 2011 12:09 am

Hello, my name is ....... from Turkey. My documents for blocked account were received by your Office on ...... My visa application is pending just for not having blocked account. I have a flight to ....... on ...th of October therefore I have very limited time to get visa. I would very much appreciate if you could check my documents. Please kindly help me!

I am looking forward to your positive feedback. Thank you very much for your time and interest.

Tarzi biseyler yazabilirsiniz mesela. Kendi durumunuza gore modifiye ederek biraz:)

bjk_oguz

Mesaj gönderen bjk_oguz » Sal Eyl 06, 2011 12:12 am

Tesekkurler sayfalarina baktim bende herkes veryansin etmis umarim bizden sonrakiler magdur olmaz:)

MiTRaLYoZ

Mesaj gönderen MiTRaLYoZ » Prş Ara 01, 2011 12:55 am

[quote]runoff tarafindan yazilan metin:

Merhaba arkadaslar,

Onceden de yazmistim. Kiz arkadasimin bloke hesabini daha yeni yollamistik Almanya\'ya ve bize 3 hafta gibi bir zaman vermislerdi. Bazi arkadaslarin hesabinin 3 haftadan uzun surelerde bile acildigini ogrendim.

Neyse arada Almanya\'yi arattirdik almanca konusan bir tanidigimiza, etkili olmadi, farkli mail adreslerinden durumun acelesini bildiren suruyle mail attik hepsi db@db.com gibi olan adresine yonlendirdi postamizi.

Size kesin cozum. Pazar gunu facebooktan Deutsche Bank Hamburg\'un sosyal medya sitesinden durumu bildiren bir yazi yazdik ve hesap bu sabah hemen acildi!! Link asagida arkadaslar:

http://www.facebook.com/DeutscheBankGroup

Buraya hesabinizin acilen acilmasi gerektigini aksi takdirde okula kayit yaptiramayacaginizi falan soyleyin. Hemen yardimci oluyorlar.

Umarim yardimci olabilmisimdir.

Sevgilerimle,
Kaan[/quote]

Umarim isime yarar....Tesekkurler.

mehmetcobanlar

Mesaj gönderen mehmetcobanlar » Prş Ara 01, 2011 1:07 am

evt ayni gun cevap bile geliyor. :)
[center]Guzel Gunler Zorlu Duraklardan Gecer..[/center]

mbasalak

Mesaj gönderen mbasalak » Pzt Ara 05, 2011 11:41 am

evt ayni gun cevap bile geliyorl.
ama olumlu cevap degil hazir sablona hi ismin diye gecen bir yanit yaziyorlar
sonra seni db.student@db.com email adresine yonlendiriyorlar
ben 4ten fazla email yazdim onlarda her gelen emaili okumadan bloke hesap basvuru formu
gonderiyorlar