Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

aol mezunu!

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
italian_stallion

aol mezunu!

Mesaj gönderen italian_stallion » Çrş Eki 12, 2011 4:58 pm

Evet ben sosyal bilimleri bitirdim o yuzden arkadasin genel kultur bolumune bisey diyemem yorum da yapamam nasil olur.Ama ne dusuk punlarla duz lise mezunlarinda vize aldigini biliyoruz
adrian: why do you wanna fight? rocky: because i can't sing or dance. ....

italian_stallion

aol mezunu!

Mesaj gönderen italian_stallion » Çrş Eki 12, 2011 5:07 pm

Bilemezsin mirage bilemezsin sen sadece kendi fikrini soylersin ama oda sadece senin dusuncendir ondan ileri gitmez.Suraya bir arkadas gelsin desin kii ben acik lise mezunuydim red aldim...tamam derim ama sen bisey bilmeden sadece acik lise mezunu red alir denemeye getirsen isi olmaz.Gor sonra yorum at;)

italian_stallion

aol mezunu!

Mesaj gönderen italian_stallion » Çrş Eki 12, 2011 5:11 pm

[quote]Mortingen Strasse tarafindan yazilan metin:

[quote]italian_stallion tarafindan yazilan metin:

Evet ben sosyal bilimleri bitirdim o yuzden arkadasin genel kultur bolumune bisey diyemem yorum da yapamam nasil olur.Ama ne dusuk punlarla duz lise mezunlarinda vize aldigini biliyoruz[/quote]

Orgun ogretimden 2.50 diploma notu ile mezun olan ogrenci acik ogretimden 5.00 ile mezun olan ogrenciden daha sanslidir. Konsolosluktaki memurlarin neyin ne oldugunu bilmedigini mi saniyorsunuz?

Universite bitirip master basvurusu icin vize isteyen insanlara "sizin egitim alacaginiza inanmadik, yeterli bulmadik bik bik" dedigini bilerek konusuyoruzdur degil mi?[/quote]Ben onu soylemiyorum sadece acik lise mezunun konsoloslukta orgun ile farki olmucagini soyluuyorum.ikinci sorun ise master yapmak isteyenle,lisans yapmak isteyen fark vardir konsolukta.

Ogun

aol mezunu!

Mesaj gönderen Ogun » Çrş Eki 12, 2011 5:20 pm

Mortingen tamam simdi haklisin da ne yapsin cocuk simdi olsun mu ? Adam okul 3. suydum ailevi sebeplerden dolayi birakmak zorunda kaldim, aciktan bitirdim diyo. Ne olacak simdi bu cocuk okuyamayacak mi? Problem? diyosun al sana problem

italian_stallion

aol mezunu!

Mesaj gönderen italian_stallion » Çrş Eki 12, 2011 5:21 pm

Kayda deger bir insan olmadigin icin fikrin sana kalir,senin bisey demen kimsenin umrunda cunku sen bisey degilsin ama senin fikrin kim takar kim takar be bebe:))

yavuz

aol mezunu!

Mesaj gönderen yavuz » Çrş Eki 12, 2011 5:30 pm

arkadaslar bazen gercekler acitir acitmalidirda,silkelenmek gerek kendimizi knadirmamak inandirici adimlar atmak gerek hayatta!!yorumlariniz icin saolun hedef ygs den yuksek bir puan arkasi gelir ztn inaniyorum kendimi kandirmiyorum yapamayacigim bir ise kalkismam gerekli olgunluk bu arkadasinizda mevcut sikinti yok;) ve eski adi ile oss de 4 yillik bi uni tuttursam direk gitme sansim dhada artiyor anladigim kadariyla peki bu kazandigim 4 yillik uniyi okumak zorundamiyim okumadan gidemiyormuyum?

italian_stallion

aol mezunu!

Mesaj gönderen italian_stallion » Çrş Eki 12, 2011 5:32 pm

Alll iste boyle kisililkli bir adamsin sen,donde bir forumda ki yorumlarina bak bebee ne kadar kisiligin oldugunu herkes biliyor;)

Ogun

aol mezunu!

Mesaj gönderen Ogun » Çrş Eki 12, 2011 5:34 pm

Kisilik seylerine falan girme italian. Tamam tartisma ayri kisilige hakaret apayri bisey. O sekil hareketlerde bulunmayin

italian_stallion

aol mezunu!

Mesaj gönderen italian_stallion » Çrş Eki 12, 2011 5:35 pm

[quote]yavuz tarafindan yazilan metin:

arkadaslar bazen gercekler acitir acitmalidirda,silkelenmek gerek kendimizi knadirmamak inandirici adimlar atmak gerek hayatta!!yorumlariniz icin saolun hedef ygs den yuksek bir puan arkasi gelir ztn inaniyorum kendimi kandirmiyorum yapamayacigim bir ise kalkismam gerekli olgunluk bu arkadasinizda mevcut sikinti yok;) ve eski adi ile oss de 4 yillik bi uni tuttursam direk gitme sansim dhada artiyor anladigim kadariyla peki bu kazandigim 4 yillik uniyi okumak zorundamiyim okumadan gidemiyormuyum?[/quote]Yavuz 4 yillik vakif veya devlet universitesine yerles ve en onemlisi bir dil kursuna git bu zaman icerisinde,ve yapici insanlarin yorumunu dinle.

italian_stallion

aol mezunu!

Mesaj gönderen italian_stallion » Çrş Eki 12, 2011 5:38 pm

[quote]Ogun tarafindan yazilan metin:

Kisilik seylerine falan girme italian. Tamam tartisma ayri kisilige hakaret apayri bisey. O sekil hareketlerde bulunmayin[/quote]Ben herkese karsi bunlari soylemem Oguz ama karsimda ki adama baksana konusmalarina yorumlarina,nasil bir kisiligi var,o yuzden o aliskindir boyle yorumlara arada soylemesi lazim:D

italian_stallion

aol mezunu!

Mesaj gönderen italian_stallion » Çrş Eki 12, 2011 5:40 pm

Kisilik seylerine falan girme italian. Tamam tartisma ayri kisilige hakaret apayri bisey. O sekil hareketlerde bulunmayin[/quote]

Arkadasin yarasi vardi, birisi basinca acidi, ondandir bu seviyesiz ici bos ve cocukca konusmalari. Kedinin kuyruguna basinca miyavlamasi gibi, otesi degil.

O yuzden hos karsiliyorum problem yok.[/quote]kessss sen kimsin ki beni hos karsiliyorsun denk al ayagini bu forum da konusmalarina biraz daha dikkat et

yavuz

aol mezunu!

Mesaj gönderen yavuz » Çrş Eki 12, 2011 5:43 pm

beyler sanirim bu konu kendinden baska yerlere dogru suruklenmekte herksi biras dha birbirlerine karsi saygiya davet ediyorum .ben bu foruma bbunlar icin degil bilgi iletisimini saglamak icin geldim ve saniyorum ki siz arkadslarda bunun icin uye oldunuz..oneriler icin saolun.

italian_stallion

aol mezunu!

Mesaj gönderen italian_stallion » Çrş Eki 12, 2011 5:46 pm

[quote]italian_stallion tarafindan yazilan metin:

Kisilik seylerine falan girme italian. Tamam tartisma ayri kisilige hakaret apayri bisey. O sekil hareketlerde bulunmayin[/quote]Ben herkese karsi bunlari soylemem Oguz ama karsimda ki adama baksana konusmalarina yorumlarina,nasil bir kisiligi var,o yuzden o aliskindir boyle yorumlara arada soylemesi lazim:D[/quote]

Simdi de oguz diyor. Sen bu zeka seviyesiyle gercekten akademik egitim alabilecegini dusunuyor musun?[/quote]Oguz boyle birsey soylemedi,sana soylediyse bilmem,ama boyle bisey soylediyse gelsin burdan soylesin.kitmisin hala boyle zekayla ilgili sorular soruyorsun,sen kimsinki bunun cevabini bekliyorsun

Ogun

aol mezunu!

Mesaj gönderen Ogun » Çrş Eki 12, 2011 5:49 pm

[quote]yavuz tarafindan yazilan metin:

beyler sanirim bu konu kendinden baska yerlere dogru suruklenmekte herksi biras dha birbirlerine karsi saygiya davet ediyorum .ben bu foruma bbunlar icin degil bilgi iletisimini saglamak icin geldim ve saniyorum ki siz arkadslarda bunun icin uye oldunuz..oneriler icin saolun.[/quote]

Katiliyorum. Yoksa bu konuda silinecek :(

italian_stallion

aol mezunu!

Mesaj gönderen italian_stallion » Çrş Eki 12, 2011 5:50 pm

Hadi ordan bebe senden bisey olmazz:D

Kilitli