Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Universiteden gelen belge hakkinda yardim

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
ugurrr

Mesaj gönderen ugurrr » Cum Ağu 26, 2011 3:13 am

[quote]mirage tarafindan yazilan metin:

Aslinda ilk once Hannover\'i degerlendirin bence. TU Darmstadt deseniz anlarim da Hochschule(FH) Darmstadt diyorsunuz.

FH Uygulama tamam ama yinede bir seviye farki var aralarinda, imkanlar v.s cok farkli. Mesala YOK den denklik alirken zorluk cekebilirsiniz. Tekrar dusunun derim.[/quote]

Darmstad teknigi diyorum en ii unilerdn biri oldugunu okumustum.
fach lar icinmi denklik sorunu oluyor fach i da uygulamali olduu icin istyrm bitirmek daha kolay olacaktr benim icin

mirage

Mesaj gönderen mirage » Cum Ağu 26, 2011 3:15 am

YOK\'un ne yapacagi belli olmaz, bu meslek okulu der kenara atar sizi(halbuki ayni sey degil). Herseyi yaparlar isinizi saglama alin. TU Darmstadt cok iyidir teknikte. Hedefiniz orasi olsun.

ugurrr

Mesaj gönderen ugurrr » Cum Ağu 26, 2011 3:19 am

[quote]mirage tarafindan yazilan metin:

YOK\'un ne yapacagi belli olmaz, bu meslek okulu der kenara atar sizi(halbuki ayni sey degil). Herseyi yaparlar isinizi saglama alin. TU Darmstadt cok iyidir teknikte. Hedefiniz orasi olsun.[/quote]

yani duruma gore bakicam artik tu darmstad kaliteli oldugu kdr cok da zor bir okulmus isin birde gercek yuzu var deilmi giripte bitirememekte var oralari bunlarida dusunuyrm gerci ins gidersem orada daha ii ogrenme imkani bulurum bu universiteleri o zaman veririm kararimi yardimlariniz icin cok tskr

mirage

Mesaj gönderen mirage » Cum Ağu 26, 2011 3:21 am

Hersey gonlunuzce olsun, basarilar simdiden.