Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

almanyada universitenin artilari

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
ossie

Mesaj gönderen ossie » Sal Tem 19, 2011 1:55 am

selam arkadaslar yarin bizim misafirler var ve kesnlikle benim almanyada universite okumamin konusu acilacak ve ailemde trabiki karsi cikacak.Gelen misafir mali musavir ve surekli her konuda en dogrusunu ben bilirim havasinda ailemin yaninda benim almanyada universite okumamin artilarini kesinlikle soracak.benim icin belli basli olcutleri var tabi ki ama onlar icin bu pek tatminkar olmayacaktir.sizce ben yarin almanyada universite okursam ne gibi +lari olacak sorusuna ne cevap vereyim.veya sizin artilariniz neler.alman universitelerinde gordugunuz farkliliklar neler??

marcelo07

Mesaj gönderen marcelo07 » Sal Tem 19, 2011 3:33 pm

en basitinden dunyada gecerliligi olan bir ulke, avrupa birligi kurucu uyesi , universiteler avrupada ve dunyada ilk 500 de bulunan universiteler, muhendislik bolumu basta olmak uzere bircok bolumde adi gecen bir ulke, almanya turkiyeye oranla yasam standartlari daha yuksek olan bir ulke, bunlar ilk adimda yetecektir sanirim.

murat181818

Mesaj gönderen murat181818 » Sal Tem 19, 2011 7:57 pm

ezberci bir egitim degil uygulayici bir egitim var,aldigin Avrupa her yerde gecerli bitirmek zordur ama Turkiye ye nazaran is bulman daha da cok...master yapman kolayligi var ...mesela Opel markasi en basitinden girecegin bir kac sirkete birisi muhendislik bakimindan veya Turkiye de okuyacaksan 10 tane universite var zaten oraya girdin girdin giremedim isin yas..Almanya da egitim ucurumlari yok..
bana gore ailelerimiz on yargili tamam Almanya zor ama basari zaten zoru basararak gelen bireydir...onune engeller cikacaktir..bende de cikiyor ama yilmicaksin :D

ossie

Mesaj gönderen ossie » Çrş Tem 20, 2011 12:42 am

coktesekkurlerr