Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Rheinland Privatschule Duisburg Subesi Aciliyor

Forum kurallari ve site ile ilgili duyurular, yonetici alim ilanlari vs.
Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Prş May 19, 2011 11:00 am

Sitemizin sponsor dil kursu Rheinland Privatschule, Eylul ayindan sonra Dusseldorf, Koln ve Essen subelerinden sonra simdi de Duisburg da yeni subesini aciyor.

Yeni sube sehir merkezinde, Hauptbahnhof a yuruyerek yaklasik 10 dk uzaklikta olacak.

Kursta 2 ay suren ve 200 saati iceren bir kurun fiyati 449 Euro olacak.( Yil sonuna kadar Deutschstudent uyelerine 389 Euro)

Kur aralarinda noel tatili disinda ara olmayacak. Yani sifirdan baslayan birisi 10 ay icerisinde dsh yazabilecek seviyeye geliyor.

Dil kursuna giden ogrenciler, Duisburg Essen universitesinden sartli kabulu varsa, ogrenci kimligi( NRW-Ticket) alabilir ve universitenin yurtlarinda kalabilir.

Kayitlar 7. aydan sonra basliyor.

Kayit yaptirmak isteyen arkadaslar bana deguds@hotmail.de adresine mail atabilirler.

Kullanıcı avatarı
eren_f2007

Mesaj gönderen eren_f2007 » Prş May 19, 2011 11:20 am

hayirlara vesile olur insallah;)

FarukDemir

Mesaj gönderen FarukDemir » Prş May 19, 2011 11:43 am

Yeni sube hayirli olsun :)
[center]Ihtiyacin olan tek sey; Sonuna kadar inanmak..[/center]

MERVE ASCI

Mesaj gönderen MERVE ASCI » Prş May 19, 2011 3:39 pm

hayirli olsun herkese. yeri de gercekten guzel.yurt imkani da buyuk avantaj tabii ki.hemen duisburg bir cok guzel sehre yakin ulasimi kolay.tercih edilebilecek guzel bir sehir.

barca-1986

Mesaj gönderen barca-1986 » Prş May 19, 2011 6:54 pm

hayirli olsun sizin adiniza cok sevindim.....barcelonada dil kursu acsaniz tam super olacak :-) :-)
Eger Orta Sahanizda XAVI-INIESTA varsa mac btimistir...

murat181818

Mesaj gönderen murat181818 » Prş May 19, 2011 7:35 pm

hayirli ugurlu olsun allah insallah yuzumuzu kara cikarmaz..allah herkesin gonlune gore versin

memo

Mesaj gönderen memo » Prş May 19, 2011 9:12 pm

Hayirli ugurlu olsun bende bakalim duruma gore Hamburg\'a gecemezsem buraya devam ederim . :)

bjk_oguz

Mesaj gönderen bjk_oguz » Prş May 19, 2011 9:14 pm

hayirli olsun RP :)

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Mesaj gönderen Staatsmann » Cum May 20, 2011 6:28 pm

Hayirli ugurlu olsun :) NRW\'yi yavas yavas ele geciriyoruz... hehe
Postmodern Kommentare fundamentalistischer Mentalitaeten
Fundamentalist zihniyetlerin postmodern yorumlari

mehmetcobanlar

Mesaj gönderen mehmetcobanlar » Cum May 20, 2011 9:01 pm

[quote]MERVE ASCI tarafindan yazilan metin:
hayirli olsun herkese. yeri de gercekten guzel.yurt imkani da buyuk avantaj tabii ki.hemen duisburg bir cok guzel sehre yakin ulasimi kolay.tercih edilebilecek guzel bir sehir.[/quote]

Merve,Mesela duisburg\'da unv\'nin yurdunda kalabiliyoruz ya benim dusuncem kolnde dil kursu almak fakat duisburgdan ogrenci kabulu alacagim,Aldigim o ogrenci kabulu ile ilk sene dil kursuna giderken Kolnde nerelerde kalabilirim bir fikrin var mi kolnde yurt verilmez mi mesela ?
[center]Guzel Gunler Zorlu Duraklardan Gecer..[/center]

mehmetcobanlar

Mesaj gönderen mehmetcobanlar » Cmt May 21, 2011 1:25 pm

[quote]mehmetcobanlar tarafindan yazilan metin:
hayirli olsun herkese. yeri de gercekten guzel.yurt imkani da buyuk avantaj tabii ki.hemen duisburg bir cok guzel sehre yakin ulasimi kolay.tercih edilebilecek guzel bir sehir.[/quote]

Merve,Mesela duisburg\'da unv\'nin yurdunda kalabiliyoruz ya benim dusuncem kolnde dil kursu almak fakat duisburgdan ogrenci kabulu alacagim,Aldigim o ogrenci kabulu ile ilk sene dil kursuna giderken Kolnde nerelerde kalabilirim bir fikrin var mi kolnde yurt verilmez mi mesela ?[/quote]

Arkadaslar sorum herkese :) :) cevaplarinizi bekliyorum.

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Cmt May 21, 2011 3:06 pm

Koln universitesinin yurtlarindan faydalanamiyorsun dil kursu yaparken. Duisburg essenden kabulun olsa bile. Yalniz ozel yurtlar var onlari arastirabilirsin Koln de.

technonur

Mesaj gönderen technonur » Pzt May 23, 2011 12:39 pm

Merve,Mesela duisburg\'da unv\'nin yurdunda kalabiliyoruz ya benim dusuncem kolnde dil kursu almak fakat duisburgdan ogrenci kabulu alacagim,Aldigim o ogrenci kabulu ile ilk sene dil kursuna giderken Kolnde nerelerde kalabilirim bir fikrin var mi kolnde yurt verilmez mi mesela ?[/quote]

bence oyle birsey yapmak istiyorsan koln uniden kabul alman gerek oranin yurdunu kullanmak istiyorsan eger. yada kolndeki uniye bagli olmayan yurtlarda falan kalabilirsin

MERVE ASCI

Mesaj gönderen MERVE ASCI » Pzt May 30, 2011 4:01 pm

Duisburg sartli kabulunle kolnde uni yurdunda kalamazsin ama bir cok ozel yurt var kurslarin ayarladigi.kursuna sorabilirsin.onlar da ogrenci yurdu tarzinda ama uniye bagli degil

rey_joven

Mesaj gönderen rey_joven » Pzt May 30, 2011 4:50 pm

[quote]Physiker tarafindan yazilan metin:
Sitemizin sponsor dil kursu Rheinland Privatschule, Eylul ayindan sonra Dusseldorf, Koln ve Essen subelerinden sonra simdi de Duisburg da yeni subesini aciyor.

Yeni sube sehir merkezinde, Hauptbahnhof a yuruyerek yaklasik 10 dk uzaklikta olacak.

Kursta 2 ay suren ve 200 saati iceren bir kurun fiyati 449 Euro olacak.

Kur aralarinda noel tatili disinda ara olmayacak. Yani sifirdan baslayan birisi 10 ay icerisinde dsh yazabilecek seviyeye geliyor.

Dil kursuna giden ogrenciler, Duisburg Essen universitesinden sartli kabulu varsa, ogrenci kimligi( NRW-Ticket) alabilir ve universitenin yurtlarinda kalabilir.

Kayit yaptirmak isteyen arkadaslar bana deguds@hotmail.de adresine mail atabilirler.[/quote]

10 ayda dil kursunun maliyeti bize ne olur?(tahminim 2500 euro).
Ayrica universite yurdunun aylik fiyatini ogrenebilir miyim?

mehmetcobanlar

Mesaj gönderen mehmetcobanlar » Pzt May 30, 2011 7:39 pm

Arkadaslar RP\'nin konya subesini aradim.Koln \' deki kurslar daha bosmus fakat Essen ve diger kurslar gelecek yil icin doluyormus ne kadar dogru bilinmez ama sorum Koln\'deki RP \'e en gec nezamana kadar kayit yaptirmamiz gerekli ben 2 Kasimdaki kursa katilmayi planliyorum.Tabi bir miktar parada yatiriliyor ya vize cikmazsa param kalirsa diye dusunuyorum o yuzden sordum hmmm

Nsb

Mesaj gönderen Nsb » Pzt May 30, 2011 11:46 pm

Hadi hayirlisi olsun bakalim :) Duisburg guzeldir

denizby61

Mesaj gönderen denizby61 » Pzt May 30, 2011 11:50 pm

Peki lys\'ye girmeden once herhangi bir uniden kabul almadan once rheinland\'in essen\'deki kuruna kayit olabilirmiyim? Bir aksilik cikmazsa Sinavi kazanamama durumum yok gibi birsey. Ne dersiniz simdi kayit olabilirmiyim?

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Pzt May 30, 2011 11:51 pm

[quote]rey_joven tarafindan yazilan metin:
[quote]Physiker tarafindan yazilan metin:

Kursta 2 ay suren ve 200 saati iceren bir kurun fiyati 449 Euro olacak.

Kayit yaptirmak isteyen arkadaslar bana deguds@hotmail.de adresine mail atabilirler.[/quote]

10 ayda dil kursunun maliyeti bize ne olur?(tahminim 2500 euro).
Ayrica universite yurdunun aylik fiyatini ogrenebilir miyim?[/quote]

5x449 = 2245 euro yapiyor. Ama kayit yaptiracaksaniz tavsiyem ilk olarak 1 kur icin yapin.

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Pzt May 30, 2011 11:55 pm

Arkadaslar RP\'nin konya subesini aradim.Koln \' deki kurslar daha bosmus fakat Essen ve diger kurslar gelecek yil icin doluyormus ne kadar dogru bilinmez ama sorum Koln\'deki RP \'e en gec nezamana kadar kayit yaptirmamiz gerekli ben 2 Kasimdaki kursa katilmayi planliyorum.Tabi bir miktar parada yatiriliyor ya vize cikmazsa param kalirsa diye dusunuyorum o yuzden sordum hmmm[/quote]

isin acigi koln e gitmeni tavsiye etmem. Hem koln pahali bir sehir oldukca arti olarak alacagin yurt problemi de var ve isin acigi kalite olarak da koln rp yi pek tavsiye etmiyorum. Duisburg u tavsiye ederim, hem ogretmen kalitesi olarak hem de program olarak sanirim bir yil icinde nrw nin en iyi dil kursu olacak. Arti olarak Duisburg Essen universitesinden kabul alirsan yurtlarda kalabilirsin de. Yurtlarla okul arasi yuruyerek 15 dk.