Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

almanyadan kredi yatirma

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
ossie

almanyadan kredi yatirma

Mesaj gönderen ossie » Pzt Nis 18, 2011 11:57 pm

selam arkadaslar abim su anda astsubay ve benim bloke hesap icin gerekli olan parami o cekecek bankadan ama benim kafama soylebir soru takildi ben almanyadan bu parayi direk bankaya nasil yatiracagim cok az bi zaman kaldi surada ben o parayi kesintisiz olarak direk bankaya yatirabilecekmiyim yardimci olursaniz sevinirim simdiden ayarlamak lazim degilmiboyle seyleri :)

ossie

almanyadan kredi yatirma

Mesaj gönderen ossie » Sal Nis 19, 2011 12:21 am

tam olarak anlatamadim sanirim ozur dilerim benim abim buradan kredi cekecek ve ben her ay blockhesaptan aldigim parayi bankaya yatiracagim kredi ucretini yani simdi ben bu kredi taksitlerini almanyadan yatirabiliyor muyum_

ossie

almanyadan kredi yatirma

Mesaj gönderen ossie » Çrş Nis 20, 2011 10:42 pm

evet turkiyedeki bir bankadan kredi cekecegiz nasip olursa almanyadan bu kredinin taksitlerini yatirmak gerekiyor

ossie

almanyadan kredi yatirma

Mesaj gönderen ossie » Çrş Nis 20, 2011 10:42 pm

evet turkiyedeki bir bankadan kredi cekecegiz nasip olursa almanyadan bu kredinin taksitlerini yatirmak gerekiyor

FarukDemir

almanyadan kredi yatirma

Mesaj gönderen FarukDemir » Çrş Nis 20, 2011 10:56 pm

Kesintisiz olarak yatirilmiyor sanirim..
[center]Ihtiyacin olan tek sey; Sonuna kadar inanmak..[/center]

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

almanyadan kredi yatirma

Mesaj gönderen Staatsmann » Cum Nis 22, 2011 2:40 pm

[quote]ossie tarafindan yazilan metin:
selam arkadaslar abim su anda astsubay ve benim bloke hesap icin gerekli olan parami o cekecek bankadan ama benim kafama soylebir soru takildi ben almanyadan bu parayi direk bankaya nasil yatiracagim cok az bi zaman kaldi surada ben o parayi kesintisiz olarak direk bankaya yatirabilecekmiyim yardimci olursaniz sevinirim simdiden ayarlamak lazim degilmiboyle seyleri :)[/quote]

Almanyada hesabinin oldugu bankadan Turkiye\'de ki bankaya havale yapacaksin bu kadar.Ama havale ucreti ne kadar keserler onu bilemiyorum.
Eger havale ucreti fazla ise WESTERN UNINON gibi kurumlara bak oradan para gonderip ,abin Turkiye\'den bir cok yerden parayi ceker ve bankaya yatirir.
Postmodern Kommentare fundamentalistischer Mentalitaeten
Fundamentalist zihniyetlerin postmodern yorumlari

FarukDemir

almanyadan kredi yatirma

Mesaj gönderen FarukDemir » Cum Nis 22, 2011 9:00 pm

Western Union da pahali diye biliyorum. PTT\'nin yeni bir hizmeti cikmis. 7,5 TL\'den baslayan dusuk ucretlerle tum bankalara para gonderme ve alma. Hizmetin adi UPT. Bir arastirin derim..
[center]Ihtiyacin olan tek sey; Sonuna kadar inanmak..[/center]

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

almanyadan kredi yatirma

Mesaj gönderen Staatsmann » Cum Nis 22, 2011 9:36 pm

Yalniz arkadas Almanya\'dan para gonderecek ve Alman bankalari muhakkak havale ucreti alacak PTT\'ye havale icin.

Eger PTT ucuz gelmezse Western Union 500 Euro\'ya kadar 9 Euro ,500-700 arasi 12 Euro aliyor.

Bir diger ihtimal , Almanya\'da ki Turk bankalari..Is Bankasi - Ziraat Bankasi.
Buradan hesaba para yatirsan ne kadar alirlar onu bir sor.

ossie

almanyadan kredi yatirma

Mesaj gönderen ossie » Cum Nis 22, 2011 11:30 pm

bir arkadasimiz hcbs den 80 dolara hesap actirdigini ve ailesi buraya para yatirdiginda hic kesinti olmadan aynen parayi almanyadan cekebildigini soylemisti acaba hcbs\'deki banka hesabina parayi almanyadan yatirip havale ile kredi borcunu odeyebilirmiyiz ki yoksa hcbs yoluyla ailesi para gonderen arkadaslar biraz bilgi verirlerse cok iyi olucak cok ama cok tesekkur ederim arkadaslar

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

almanyadan kredi yatirma

Mesaj gönderen Staatsmann » Cum Nis 22, 2011 11:47 pm

Bence buradan cevap beklemektense direk Turkiye\'de kendin sormayi deneyebilirsin.Zaman kazanmis olmus olursun.
Bakarsin yurtdisi ile ilgilide bilgileri vardir bu hesap konusunda.

ossie

almanyadan kredi yatirma

Mesaj gönderen ossie » Cmt Nis 23, 2011 12:20 am

evet haklisiniz biraz once bankaci bir tanidigimiz yurtdisindan taksileri yatirma olayini kredi cekecegimiz banka ile gorusmeliymisiz onlar almanyadaki anlasmali bankalardan belli bir kesinti ile havaleyi otomatik olarak gerceklestirebiliyorlarmiss cok tesekkurler... :)