Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

burasi dogrumu?

Foruma hosgeldin. Kendini bize tanitmaya ne dersin?
bjk_oguz

burasi dogrumu?

Mesaj gönderen bjk_oguz » Sal Mar 29, 2011 9:27 pm

taksim yerine gore tehlikeli tinerci gencler hayli fazla.. fatihte de oturulcak yer var oturulmayacak yer var .. bana sorarsan en uygun yerler sisli,mecidiyekoy,osmanbey,gayrettepe veya besiktas taraflari derim hem guvenilir hem ulasim sorunu yok hemde merkezi bi konumda..

alp22

burasi dogrumu?

Mesaj gönderen alp22 » Sal Mar 29, 2011 10:19 pm

youtube a yilbasi taksim yaz ,cikan goruntuleri izle.nie tehlikeli dendigini anlarsin:))

bjk_oguz

burasi dogrumu?

Mesaj gönderen bjk_oguz » Çrş Mar 30, 2011 1:26 am

yilbasinda maganda cehennemine donuyor taksim:D

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

burasi dogrumu?

Mesaj gönderen Staatsmann » Çrş Mar 30, 2011 2:40 am

[quote]handehanim tarafindan yazilan metin:
Selamlar,

biraz baktim ve Taksim en ucuz Semtlerden biri. Ama baska bir sayfada tehlikeli oldugunu okudum! Dogru mu?[/quote]

Taksim o kadarda tehlikeli bir yer degil...Soyleyen arkadaslar sanirim Taksim meydanin oldugu yeri kast ediyorlar..Taksim sadece meydan\'dan ibaret degil..
Meydan\'a yakin olmadiktan sonra bir tehlikesi yok taksimin ve barlara uzak olsun yoksa gurultuden durulmaz.

Fatih\'e sakin gitme :)

Besiktas,Ortakoy,Bebek,Istinye,Maslak,Levent,Sisli...

Ama yol senin icin sorun olmaz diyorsan Anadolu yakasinda Kadikoy,Suadiye,Caddebostan,Goztepe,Fenerbahce..

Sana tek tavsiyem eski Istanbul yerlesim yerlerinden uzak dur,bogulursun binalardan....Betonlasmis semtlerden uzak dur.Taksim istisnalar arasinda.
Postmodern Kommentare fundamentalistischer Mentalitaeten
Fundamentalist zihniyetlerin postmodern yorumlari

alp22

burasi dogrumu?

Mesaj gönderen alp22 » Çrş Mar 30, 2011 7:04 pm

:)kizin ekonomik durumunu soran yok.sisli ,besiktas,maslak,levent,bebek,istinye.....
burda ev tutabilecek ekonomik durumun var mi.

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

burasi dogrumu?

Mesaj gönderen Staatsmann » Çrş Mar 30, 2011 7:20 pm

Tabi ekonomik durum onemli benim kendisine daha once onerdigim 1+1 Studyo dairelerin fiyatlari hemen hemen avrupa yakasinda ayni.
Cok luks binalara bakmadigi surece.
Postmodern Kommentare fundamentalistischer Mentalitaeten
Fundamentalist zihniyetlerin postmodern yorumlari

handehanim

burasi dogrumu?

Mesaj gönderen handehanim » Prş Mar 31, 2011 3:07 pm

Merhaba Arkadaslar,
ben Auslandsbafog kullanip Istanbulla gidecem. Yani Almanyaya yeterse anladim kadar Istanbula da yeter. degil mi?

karanlik

burasi dogrumu?

Mesaj gönderen karanlik » Cum Tem 01, 2011 7:17 pm

Arkadaslar tr deki ozel yurtlar veya arkadas ITU ye gidecekmis oranin kendi yurtlari\'nda 4 veya 6 kisi kalmiyor sadece kyk(kredi yurtlar kurumun)da bole, oda normal 100 liraya baska nerede kalabilirsiniz.Okulun yurtlari biraz pahali ama 500 Tl ye kral dairesinde kalirsiniz..Ev icin degmez sonucta 5-6 ay kalacaksin... Internet\'ten itu\'nun safyasindan yurtlara basvur kesin cikiyor erasmus ogrencisiysen.