Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Okul Degismi

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
ywzslm

Okul Degismi

Mesaj gönderen ywzslm » Pzt Eki 24, 2011 12:34 pm

Arkadaslar Fh Koeln de otomasyon uzerine master yapiyorum ik 2 dnem sorunsuz bitti okulun ders icerigi ve hocalriyla bir turlu anlasmazlik dolayisiyla okuldegistirmek istiyorum internetten arastirabildigim kadariyla Bremen universtesinde ayni bolum var nasil gecis yapabilirm bilgisi olan varmi?

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Okul Degismi

Mesaj gönderen Physiker » Pzt Eki 24, 2011 6:40 pm

bremen universitesini diyorsan fh dan, universiteye gecis olmuyor.

ywzslm

Okul Degismi

Mesaj gönderen ywzslm » Pzt Eki 24, 2011 11:12 pm

sanirim bir diger taraftan disburg essen bunyesinde varayn bolum acaba oraya gecme imkanim varmidir.

Ogun

Okul Degismi

Mesaj gönderen Ogun » Pzt Eki 24, 2011 11:48 pm

O da \'teknik olarak\' bi universite oldugundan gecemiyorsun.

ywzslm

Okul Degismi

Mesaj gönderen ywzslm » Sal Eki 25, 2011 12:27 am

desenize kabak gene gelidi benim basima patladi ne yapalim cekecez cilemizi

Ogun

Okul Degismi

Mesaj gönderen Ogun » Sal Eki 25, 2011 12:43 am

Sen zaten fh da okuyorsun baska bir fh a gec o zaman. Isine karismak gibi olmasin ama yani okulun ders icerigi ile hocalarla anlasamadigindan degistirmek istiyorsun sanirim o yuzden bence baska bi fh a gecebilirsin illa bir universite olacak demiyorsan tabi. Ama tum fh larda ders icerigi farkli midir onu bilemem.

pardon

Okul Degismi

Mesaj gönderen pardon » Sal Eki 25, 2011 2:38 pm

Benim arkadasim da FH´den TU´ya gecmek istiyor. FH´den TU´ya niye gecis yok? Ayrica notlari yuksek olsa dahi yine kabul olmaz mi? Yada kaydini sildirip tekrar basvuru yaparsa kabul alabilir mi?

ywzslm

Okul Degismi

Mesaj gönderen ywzslm » Sal Eki 25, 2011 2:44 pm

[quote]Ogun tarafindan yazilan metin:

Sen zaten fh da okuyorsun baska bir fh a gec o zaman. Isine karismak gibi olmasin ama yani okulun ders icerigi ile hocalarla anlasamadigindan degistirmek istiyorsun sanirim o yuzden bence baska bi fh a gecebilirsin illa bir universite olacak demiyorsan tabi. Ama tum fh larda ders icerigi farkli midir onu bilemem.[/quote]
sikintmizunierste olmus yada olmamis degil burda da gelidigimizden beri ne ders icerikleri konunda anlasabiliyoruz ne de sektorun ihtiyaclari oan sertifika programlari konusda yardimci olunuyor.Master programinda 22 adte ders koymuslar disarida calismay gram vakit kalmadi gecen sezon hadi dedik neyse gecti bu donem case study adi altinda 3 adet proje koymuslar bu seferde sacma sapan hocanin pesinden kosuyoruz neymis haftada 1 saat gorusebilirmisiz aldigimiz projlerele ilgili firma bulduk bu seferde gidemezsini bu grup calismasi diyorlar bunlarin hepsi birikince iyce can sikintisi olusturmaya basladi acikcasi hevesim kacmak uzere en iyisi mkan degisikligi otomasyan ve It konunda master programi olan fh universtesi yada hangi okulrda var bilen varmi?

Ogun

Okul Degismi

Mesaj gönderen Ogun » Sal Eki 25, 2011 3:40 pm

Ywzslm o konuda ben yardimci olamayacagim maalesef daha bilgili arkadaslar yardimci olacaktir sana muhakkak. Umarim hakkinda hayirlisi olur.

ywzslm

Okul Degismi

Mesaj gönderen ywzslm » Sal Eki 25, 2011 3:45 pm

[quote]Ogun tarafindan yazilan metin:

Ywzslm o konuda ben yardimci olamayacagim maalesef daha bilgili arkadaslar yardimci olacaktir sana muhakkak. Umarim hakkinda hayirlisi olur.[/quote]
hayirlisi olsun.