Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

yok mu cevap verecek...

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
dejawuu

yok mu cevap verecek...

Mesaj gönderen dejawuu » Sal Şub 22, 2011 11:42 am

merhaba arkadaslar bunu daha once bi kac kez yazdim ama cevap alamayinca buraya yazdim.. ben az once aradim evraklari soyledi transkripte istiyor ve bazi belgeleri istemedi mesela askerlik tecil belgesi sabika kaydi falan bunlari soylemedigi halde gotursem nasil olur? ve arkadaslar bi sorum daha olacakti ben bu sene okulu kazandim biyoloji bolumunu ve almanyada baska bi meslege gecis yapmak icin ve onceden beri okula gitmeme gerek yok diye biliyordum ve okula gitmiyordum yada gidemiyordum cunku oyle biliyordum ve simdi benden transkripti istiyorlar ve butun derslerden kaldim devamsizliktan bu vize vermlerinde bi engel olur mu? sizce.. cevaplar icin simdiden tesekkurler.

german

yok mu cevap verecek...

Mesaj gönderen german » Sal Şub 22, 2011 11:48 am

dejawu kimse moralini bozmak istemez ama butun derslerden kalmissin sonra devamsizlk felan bilmiyorum konsolosluk kontrol edermi ama umarim olumlu seyler duyarsin sonra askerlik tecik sabika kaydi felan onlari istemiyorlar onlara gerek yok sana telefonda ve mail adresine gonderdikleri evraklari hazirla ve gotur umarim sorun cikartmazlar Hakkinda hayirlisi neyse o olsun isAllah tum vize bekleyen ve vize basvurusu yapmak isteyenlerin

dejawuu

yok mu cevap verecek...

Mesaj gönderen dejawuu » Sal Şub 22, 2011 2:08 pm

cok tesekkurler cvp verdigin icin.. bi sorum daha olacakti benden uni kayit belgesi istiyorlar o ne oluyor oss sonuc belgesi mi acaba. tekrar tesk.. hekesede sabirlar diliorum

german

yok mu cevap verecek...

Mesaj gönderen german » Sal Şub 22, 2011 2:45 pm

Hayir Osym yerlesme belgeni isterler o kayit belgesi heralde buyuk ihtimalle almanyadaki bir universiteden kayit kabul veye teyit belgesidir o sana mail gelmedimi orda hepsi acik acik yazar o maili siteye koy sana aciklayalim

dejawuu

yok mu cevap verecek...

Mesaj gönderen dejawuu » Sal Şub 22, 2011 5:08 pm

yok mailden basvurmadim. tlfdan soylediler almanyadaki okulun kabul belgesi desinda bunu istiyorlar. benim demek istedigim de aslinda oydu oss sonuc belgesi degil bende osym nin sonuc belgesi var... ilgilendigin cok saol tesekkurler. aslinda bu transkript moralimi bozdu ya vize icin ne yapacaklar transkripti acaba goturmesem mi?