Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Turk Ogrencisinin Almanya Anatomisi

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Mesaj gönderen Staatsmann » Cum Şub 04, 2011 3:33 pm

Yahu simdi soru 1 ;

Almanya\' da olupta kac tane saf kan Alman kiz arkadasiniz oldu ?

Dogruyu soyleyin,kac tane Alman sevgiliniz oldu ?

Eger hic bir tane olmadiysa ve ustune ustluk Turk kizlariyla da bir iliskiniz olmadiysa o zaman Turk kizlarina bir sey demeden once donup aynaya bakmak lazim..

Biz erkeklerin bir seyi kabul etmesi lazim ; Her begendigimiz,hosumuza giden kisinin,bizide ayni sempati ile sevmesini veya ayni duygulari beslemesini beklemek aptallik olur.

Hem kaldi ki yurddisinda bulunan birisi illa kendi anavatanindan gelen birisiyle mi iliski kurmak zorunda ?

Soru 2 ;

Almanya\'da bulunan erkek arkadaslar sizinde ilk hayalleriniz yabanci birileriyle heyecan yasamak degil miydi ? :D

Yoksa Almanya\'ya gelipte sadece Almanya\'da yetismis veya sizin gibi Turkiye\'den gelen bir Turk kizi arama niyetiyle mi geldiniz. ?
Almanya\'ya gidersem sadece Turk kiziyla birseyler yasarim mi dediniz ?

Yalancinin ? :D
Postmodern Kommentare fundamentalistischer Mentalitaeten
Fundamentalist zihniyetlerin postmodern yorumlari

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Cum Şub 04, 2011 4:23 pm

yau tekin seni tanimasam, sen de beni tanimasan hani diycem cocuk hakli vs de. az cok sen benim, ben de senin kirdigin cevizleri bilirim. buraya gelirken illaki su irkdan olsun vs demedik tabi, veya almanlar gibi loch ist loch gibi bi anlayis da yok cok sukur.. secici davranmak herkesin hakki ve kafama yatarsa nereli olduguna bakmam bilirsin:) seni de iyi bilirim. ayrica cevremizde bu anlattiklarimiza uyan bir suru kizin oldugunu sen de bilirsin - desifre olmasin ( m.. sonra s.., d.. ;) )

simdi ben soruyorum.. yalancinin ? ;)

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Mesaj gönderen Staatsmann » Cum Şub 04, 2011 8:19 pm

Gurkan\'im ben senin verdigin ornekle neyi kast ettigini gayet iyi anladim.
Orada bir sorunum yok :)
Yukarida yazdigim senin yorumuna direk bir cevap niteliginde degil.
Yazma sebebim ; Sayet belki senin ne demek istedigini tam olarak anlamayanlar olur veya carptiranlar olurda bir genelleme yaparsa onlara atifta bulunmak icindir.

Bu arada yalancinin kayinvalidesi onunla birlikte ayni evde yasasin emi hehe :D

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Cum Şub 04, 2011 11:20 pm

[quote]FuNdeRSchatteN tarafindan yazilan metin:
Yazma sebebim ; Sayet belki senin ne demek istedigini tam olarak anlamayanlar olur veya carptiranlar olurda bir genelleme yaparsa onlara atifta bulunmak icindir.

Bu arada yalancinin kayinvalidesi onunla birlikte ayni evde yasasin emi hehe :D[/quote]

cevir gazi iyi yansin tikinim:) karsindaki insanla guzel anlasirsin, hoslanirsin vs kafana goreyse nereli oldugunun ne onemi var. olmasi gereken o.. kizlarla ilgili verdigim ornegi erkekler icin en basinda verdim aslinda. Yani bir cogunun buraya gelirken kafasinda sari sacli bir helga var:) bizim berline kacan keltosu biliyorsun.. adam dsh master dan cok domuz burunlu, sarisin bir alman pesinde kostu.. kimse alinmasin turk kizlarinin bir cogunda var bu ; yani kursta olsun vs dikkat edin turklerle konusmazlar ve tanistiklari ilk yabanci erkekle cikmaya calisirlar. haa bunu bak bizi degil onlari secti diye degil, buraya gelen ogrencilerin psikolojisini anlatmak adina verilmis bir ornek olarak algilamalisiniz.

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Mesaj gönderen Staatsmann » Cmt Şub 05, 2011 12:01 am

:D[quote]Physiker tarafindan yazilan metin:

Bu arada yalancinin kayinvalidesi onunla birlikte ayni evde yasasin emi hehe :D[/quote]

cevir gazi iyi yansin tikinim:) karsindaki insanla guzel anlasirsin, hoslanirsin vs kafana goreyse nereli oldugunun ne onemi var. olmasi gereken o.. kizlarla ilgili verdigim ornegi erkekler icin en basinda verdim aslinda. Yani bir cogunun buraya gelirken kafasinda sari sacli bir helga var:) bizim berline kacan keltosu biliyorsun.. adam dsh master dan cok domuz burunlu, sarisin bir alman pesinde kostu.. kimse alinmasin turk kizlarinin bir cogunda var bu ; yani kursta olsun vs dikkat edin turklerle konusmazlar ve tanistiklari ilk yabanci erkekle cikmaya calisirlar. haa bunu bak bizi degil onlari secti diye degil, buraya gelen ogrencilerin psikolojisini anlatmak adina verilmis bir ornek olarak algilamalisiniz.[/quote]

Domuz burunlu sarisin Alman \'\' bilmez miyim hhahhaha :D

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Mesaj gönderen Staatsmann » Cmt Şub 05, 2011 12:03 am

[quote]serdargl tarafindan yazilan metin:
Funderschatten\'in ikinci sorusu : ), valla hic bir alman dusunmedim, almanya da yasamis turk te dusunmedim : ). Onceki mesajlarimda ithal gelin safsatalari da hikaye : ), bulan varsa getirsin!! Hodri meydan : ), soyle mavi gozlu sari sacli falan : ), yoksa irki alman olup, yuzune bakilmayacak biseyi dedem de getirir : )..
Bu arada, Almanlar begenir mi bilmem ama, bugun girdigim alisveris merkezinde 50\'li yaslarda bi amca, ya genc sen ne kadar yakisiklisin dedi : ) Bende Allah razi olsun hocam sagolun dedim, ama kiziniz mi var die sormak hic aklima gelmedi : )
Neyse isin sakasi.. : ), Almanlar turklere bakar mi bilmem ;) tabi cokta tindi seslerini simdiden duyuyorum : )[/quote]

Yani ALMANYA\'DA SEKS hic aklina gelmedi diyorsun ? :)

GK

Mesaj gönderen GK » Cmt Şub 05, 2011 12:13 am

birakin ya amerikan pastalarini gossip girl leri izliyip kurulup almanyaya gelen yok sanki :) burda hic dusunmedim diyen yalan atar :D

bjk_oguz

Mesaj gönderen bjk_oguz » Cmt Şub 05, 2011 12:17 am

kulliyen yalan atar hemde:D

EmRe67

Mesaj gönderen EmRe67 » Cmt Şub 05, 2011 12:32 am

[quote]bjk_oguz tarafindan yazilan metin:
kulliyen yalan atar hemde:D [/quote]

Katiliyorum;):D
@@EmRe@@

bjk_oguz

Mesaj gönderen bjk_oguz » Cmt Şub 05, 2011 12:41 am

hayat \'\'icki ve seksten\'\' ibaret degildir:D

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Mesaj gönderen Staatsmann » Cmt Şub 05, 2011 12:44 am

Funderschatten\'in ikinci sorusu : ), valla hic bir alman dusunmedim, almanya da yasamis turk te dusunmedim : ). Onceki mesajlarimda ithal gelin safsatalari da hikaye : ), bulan varsa getirsin!! Hodri meydan : ), soyle mavi gozlu sari sacli falan : ), yoksa irki alman olup, yuzune bakilmayacak biseyi dedem de getirir : )..
Bu arada, Almanlar begenir mi bilmem ama, bugun girdigim alisveris merkezinde 50\'li yaslarda bi amca, ya genc sen ne kadar yakisiklisin dedi : ) Bende Allah razi olsun hocam sagolun dedim, ama kiziniz mi var die sormak hic aklima gelmedi : )
Neyse isin sakasi.. : ), Almanlar turklere bakar mi bilmem ;) tabi cokta tindi seslerini simdiden duyuyorum : )[/quote]

Yani ALMANYA\'DA SEKS hic aklina gelmedi diyorsun ? :)[/quote]

Boyle birseyi zaten dusunmem, ama bunu sorman ayip oldu simdi, en azindan yakismadi[/quote]

Estagfurlah neden ayip olsun ? Herhangi bir art niyetim asla yok sorumda..Seks kelimesini kullanmaksa sorun o ayri tabi.
Boyle bir seyi dusunursun veya dusunmezsin elbette saygi duyarim ama sadece bir soruydu bu bir ustte yazdigim yaziyla ve senin yorumunla ilgili. :)

bjk_oguz

Mesaj gönderen bjk_oguz » Cmt Şub 05, 2011 12:59 am

[quote][quote]serdargl tarafindan yazilan metin:
Bu konusmayi yapan bizlerin yasi 20lerin ustunde, ve icimizde bayanlarin oldugunu bile bile neler yazmaya cesaret edebiliyoruz.. Cok uzucu.. [/quote][/quote]

serdargl abartmayalim kardesim her yetiskinin bildigi seyler sonucta herkez hayatinin bi kesitinden bahsetmis sonucta insanin dogasinda var bunlar :)

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Mesaj gönderen Staatsmann » Cmt Şub 05, 2011 12:59 am

Bu konusmayi yapan bizlerin yasi 20lerin ustunde, ve icimizde bayanlarin oldugunu bile bile neler yazmaya cesaret edebiliyoruz.. Cok uzucu.. [/quote]

Biz yaslari 20 nin uzerinde olanlar olarak SEKS kelimesinin ne manaya geldigini biliyoruz diye dusunuyorum ve bu ayip-utanilacak bir durum degil..
Seks kelimesini bayan da kullanir bay da..Bunda bir sakinca gormuyorum.

Bunlari hala konusamayan / yazamayanlarin olmasi cok uzucu.

Bu sayfaya pek ala bir bayanda bir seyler yazabilir bu konuda.

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Mesaj gönderen Staatsmann » Cmt Şub 05, 2011 1:28 am

Benim konusamiyor olmama uzuluyorsunuz.. Ben konusamiyor degilim, konusmuyorum.. Siz devam edin arkadaslar.. Kusura bakmayin yinede, herkes istedigini konusabilir..[/quote]

Saygi duyarim ,sorun degil..

sezen

Mesaj gönderen sezen » Cmt Şub 05, 2011 9:23 am

Benim konusamiyor olmama uzuluyorsunuz.. Ben konusamiyor degilim, konusmuyorum.. Siz devam edin arkadaslar.. Kusura bakmayin yinede, herkes istedigini konusabilir..[/quote]
Konusamiyor degil,konusmuyor oldugun icin seni tebrik ederim..

ADA

Mesaj gönderen ADA » Pzr Şub 06, 2011 12:15 am

almanyaya yerlesmeyi dusunuyorum
almanla evlenip
iyi biri gibi duruyor
ama bilmiyorum
bir cocugum var ilk evliligimden
onun gelecegi iyi olsun diye turkiyenin yonetiminden memnun olmadigim ve burada yasam kosullari zor oldugundan oturu bekar bir anne olarak gitmeyi dusunuyorum cunku burada cok sikinti cektim cocugumla
simdi bu kisi beni cok seviyor onunla almanyada yasamami istiyor
ama karamsarliga dustum ya orada hayal ettigim gibi olmazsa ben tek degilim cocugum var onun uzulmesine dayanamam
yazdiklariniyi inceliyorum-korku sardi-simdiki halimi mumla ararsam oraya gittigimde bana fikir verirseniy herkes dusuncesini paylasirsa sevinirim iyisi kotusu ne dusunuyorsaniy benim mesajimda cekinmeyen yazsin lutfen tesekkurler
izmir ada .!

GK

Mesaj gönderen GK » Pzr Şub 06, 2011 6:45 am

kisisinden kisisine degisiyor benim gibi hic bir sIkinti cekmeden darlananlarda var(aile arkadas ozlemi sekli ) kimisi gercekten hem calisip hem okuyo sIkinti cekiyor kimisi hic bir sIkintisi olmadan gayet rahat yasiyabiliyor insan psikolojisi bu kisiden kisiye degisiyor bu nedenle bu soruya tam cevap veremiycem ama cocugun icin dusunuyorsan sadece dil kursunda gordugum egitim bile gercekten cok iyi yani egitim anlaminda bence bizden cok daha iyiler.

ela07

Mesaj gönderen ela07 » Pzr Şub 06, 2011 10:06 pm

guzel yorum
:)

murat181818

Mesaj gönderen murat181818 » Cum Şub 18, 2011 1:41 pm

genel olarak konu almanyada okumak,sikintili yasam vb..seylerdi cok guzel gitmesine ragmen kiz-erkek iliskileri girince bozulmus :d
benimde sorum var ... dersteyiz almanca bilgisi c-1 seviyesinde oldgumuza gore hocalarin dediklerini az cok anlariz..peki hocalar hic mi torplilik yapmiyor? almanayda torplik olmazda :d biz yabanciyiz diye ah evladim ta turkiyeden buraya gelmis dur saan fazla not verim :d felan filan ve
ben sahsen uluslarasi iliskiler okicam ama tam karsiligi olmadigi icin siyaset bilimi.. bu bolum icin onerileriniz..isbulma ihtimali almanyada ve turkiyede :d bu bolumu okicam kizarkadasim var alman vatandasi hem okuuyp mezun olsam birde bu bolumu bititirsem bir alman vatandasi olarak? sonum ne olur ? arkadaslar
bu arada oss de az kaldi:d (ygs)ye

FarukDemir

Mesaj gönderen FarukDemir » Cum Şub 18, 2011 1:50 pm

Ben de Turkiye\'de uluslararasi iliskiler okumayi dusunuyordum, fakat Almanya\'da okumaya karar verince fikrim degisti. Baktim ki gidenlerin cogu makine okuyor. Benim de aklima yatti. :) Simdi muhendislikleri arastiriyorum..