Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Volkshochschule

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
coder

Volkshochschule

Mesaj gönderen coder » Sal Mar 01, 2011 3:32 pm

Selam arkadaslar bir volkshochschule ye kayit yaptiricam dil kursu icin haftada 20 saatlik egitim veriyolar. Acaba vize de problem cikarirlar mi ? Cunku ozel dil kurslarindan cok daha ucuza kayit olucam buraya bu konuda yardimlarinizi bekliyorum.

memo21

Volkshochschule

Mesaj gönderen memo21 » Sal Mar 01, 2011 5:36 pm

Volkshochschule gecerli degil. Yani hemen red ederler.

MERVE ASCI

Volkshochschule

Mesaj gönderen MERVE ASCI » Sal Mar 01, 2011 5:39 pm

Volkshochschule kesinlikle kabul edilmiyor.herkesin bilgisine...

coder

Volkshochschule

Mesaj gönderen coder » Sal Mar 01, 2011 6:40 pm

Hadi ya:(( gidecegim yerde ozel dil kursu yok. Peki 1 ay istedikleri dil kursuna yazilsam sonrasinda kursumu degissem o zaman nasil olur acaba?

GK

Volkshochschule

Mesaj gönderen GK » Sal Mar 01, 2011 7:31 pm

oturum almaya gittiginde oturum alamassin yani ogrenci adayi olarak geliyorsan mutlaka sinavlara uygun kursa gitmen lazim.

coder

Volkshochschule

Mesaj gönderen coder » Cum Mar 04, 2011 12:25 pm

Arkadaslar bu alacagim belgeye 20 saatlik ve ogrenciler icin acilmis bir kurs oldugunu yazdirsam kurs kayit kagidina yine de red mi verirler ? Birde ucretin ilk taksitini yatirsam yeterlimi yoksa hepsinimi yatirmak gerekiyor, yada hic yatirmadan gitsem ne olur ?

MERVE ASCI

Volkshochschule

Mesaj gönderen MERVE ASCI » Cmt Mar 05, 2011 5:14 pm

VOLKSHOCHSCHULE kaydi ne olursa olsun kabul edilmiyr.Sansini denemek istersin sen bilirsin ama.Kurs ucretine gelince hepsini yatirmadigi icin red alan ogrenciler var;ama problem yasamayanlar da var.Risk almak sana kalmis yine!

cengaamert

Volkshochschule

Mesaj gönderen cengaamert » Cmt Mar 05, 2011 8:53 pm

Valla coder kardesim bende senin gibi volkshochschule kayidi yaptiricam 20 saatlik benim oldugum yerde de ozel dil kursu yok yada universiteninkine gitmem lazim oda baslangic seviyesinde almiyorlarmis bende ilk volkshochschle de belirli seviyeden sonra universiteninkine gidicem. Konsoloslugu aradim volkshochschule vize kabulu aliyormusun diye onlarda biz bunun hakkinda bilgi veremeyiz dediler sonradan universiteninkine gidecegim icin ona gore belgelerinizi getirsiniz dedi

coder

Volkshochschule

Mesaj gönderen coder » Pzr Mar 06, 2011 5:04 pm

Kardesim yani volkshochschule de kabul edilmiyosa yuhh artik cunku almanya nin neresine gidersen git heryerde var bu merkezler. A1 den baslatiyo ve sprachkurs yani. Gidilecek kurs 20 saatse ben kabul edildigini ogrendim. Kabul edilmeyenler 20 saatin altinda olanlar. Bende yarin daad a bir sorucam hatt mail attim cevap gelmedi birde ariycam. Allah kolaylik versin hepimize kardesim.

MERVE ASCI

Volkshochschule

Mesaj gönderen MERVE ASCI » Pzr Mar 06, 2011 5:44 pm

Coder pardon da bu bilgiyi nereden edindigini ogrenebilir miyim?Ogrenmissin ya,merak ettik! Gecen sene ozel okulun yaninda Volkshochschuleye de gidiyrdm.Oradaki hocalarin soyledigi buydu.Biz sorulari cevaplariz,risk almak,tercih size kalmistir.

cengaamert

Volkshochschule

Mesaj gönderen cengaamert » Pzr Mar 06, 2011 6:32 pm

Harbi nerden ogrendin coder kabul edildigini ? ben arastirdim fazla bilgi bulamadim.