Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

6 aylık bloke hesap ile vize

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
ertoz035

6 aylık bloke hesap ile vize

Mesaj gönderen ertoz035 » Pzr May 26, 2024 4:29 pm

Arkadaşlar merhaba, dil kursum 6 ay sürecek ve ondan sonra üniversiteye başlayacağım. Fintiba dan 6 aylık bloke hesap açıp vizeye öyle gitsem bir sorun yaşar mıyım?

Kullanıcı avatarı
Expatrio
İletişim:

Re: 6 aylık bloke hesap ile vize

Mesaj gönderen Expatrio » Pzt May 27, 2024 10:46 am

ertoz035 yazdı: Pzr May 26, 2024 4:29 pm Arkadaşlar merhaba, dil kursum 6 ay sürecek ve ondan sonra üniversiteye başlayacağım. Fintiba dan 6 aylık bloke hesap açıp vizeye öyle gitsem bir sorun yaşar mıyım?
Expatrio'dan 40€ daha uyguna açabilirsiniz, aynı zamanda Almanya'da açılmış banka hesabını da beraberinde size sunuyoruz :)
Expatrio Value Package ile birlikte artık Banka Hesabı da ücretsiz!
Artık oturum izni ve ikametgah gerekmeden Bloke Hesaptaki paranıza anında ulaşabilirsiniz. :o
Hemen başvurun: https://www.expatrio.com/tr/german-bank-account

Fatihmrza

Mesaj gönderen Fatihmrza » Pzt May 27, 2024 12:24 pm

ertoz035 yazdı: Pzr May 26, 2024 4:29 pm Arkadaşlar merhaba, dil kursum 6 ay sürecek ve ondan sonra üniversiteye başlayacağım. Fintiba dan 6 aylık bloke hesap açıp vizeye öyle gitsem bir sorun yaşar mıyım?
Böyle yapan var mı bilmiyorum ama 36 F ile gidenler ben de dahil olmak üzere 1 yıl yapıyor. Çünkü konsolosluk sitesinde 1 yıl teminat istendiği yazıyor. Fintibayı öneririm. Ben Fintiba üzerinden yaptım. Alman bankası tarafından hizmet sunuluyor, daha güvenli buldum

revelo

Mesaj gönderen revelo » Pzt May 27, 2024 2:55 pm

bence 1 yıllık açmanız daha garanti olur. dil okulu sonrası devam edeceksiniz kalmaya çünkü.
Expatrio da Alman bankası üzerinden açmıştı bana, bir sorun yaşamadım fiyatı da daha uygundu

Fatihmrza

Mesaj gönderen Fatihmrza » Pzt May 27, 2024 5:47 pm

revelo yazdı: Pzt May 27, 2024 2:55 pm bence 1 yıllık açmanız daha garanti olur. dil okulu sonrası devam edeceksiniz kalmaya çünkü.
Expatrio da Alman bankası üzerinden açmıştı bana, bir sorun yaşamadım fiyatı da daha uygundu
Yok hayır expatrio da Almanya üzerinden açıyor fakat Aion bank belçika bankası. Ondan dolayı öyle söyledim

revelo

Mesaj gönderen revelo » Çrş May 29, 2024 11:51 am

Fatihmrza yazdı: Pzt May 27, 2024 5:47 pm Yok hayır expatrio da Almanya üzerinden açıyor fakat Aion bank belçika bankası. Ondan dolayı öyle söyledim
evet ancak DE uzantılı Almanya şubesi ile açtılar benim hesabımı. Yani Akbank İşbankası vs onlar için de geçerli Almanya'da şuben varsa buranın bankasıymış gibi tüm bankacılık kuralları geçerli oluyor o yüzden bi farkı yok Fintiba'nın Alman hesabıyla

Fatihmrza

Mesaj gönderen Fatihmrza » Çrş May 29, 2024 10:32 pm

revelo yazdı: Çrş May 29, 2024 11:51 am evet ancak DE uzantılı Almanya şubesi ile açtılar benim hesabımı. Yani Akbank İşbankası vs onlar için de geçerli Almanya'da şuben varsa buranın bankasıymış gibi tüm bankacılık kuralları geçerli oluyor o yüzden bi farkı yok Fintiba'nın Alman hesabıyla
Yok hocam öyle zaten. Sadece mevduat koruma sistemi belçika tarafından sağlanıyor fintibanınki almanya tarafından sağlanıyor. Ondan dolayı öyle dedim

saturninlia

Mesaj gönderen saturninlia » Cum May 31, 2024 1:38 pm

revelo yazdı: Çrş May 29, 2024 11:51 am evet ancak DE uzantılı Almanya şubesi ile açtılar benim hesabımı. Yani Akbank İşbankası vs onlar için de geçerli Almanya'da şuben varsa buranın bankasıymış gibi tüm bankacılık kuralları geçerli oluyor o yüzden bi farkı yok Fintiba'nın Alman hesabıyla
merhaba, acaba sakıncası yoksa bana Fibinta Transfer'i nasıl kullanacağımı açıklayabilir misinz? Sanırım sistem sadece 48 saat açık kalıyormuş vs. Ben gerçekten ilk defa yurtdışına yüklü miktarda para transfer edeceğim fakat asla anlayamadım. Make a Transfer'e tıkladıktan sonra parayı euro olarak atabilirim değil mi? Bir de para transferi için bankaya gitmem gerekiyor mu? Yani size zahmet olmazsa tabiri caizse mala anlatır gibi anlatabilirseniz çok sevinirm :')

revelo

Mesaj gönderen revelo » Cum May 31, 2024 3:40 pm

saturninlia yazdı: Cum May 31, 2024 1:38 pm merhaba, acaba sakıncası yoksa bana Fibinta Transfer'i nasıl kullanacağımı açıklayabilir misinz? Sanırım sistem sadece 48 saat açık kalıyormuş vs. Ben gerçekten ilk defa yurtdışına yüklü miktarda para transfer edeceğim fakat asla anlayamadım. Make a Transfer'e tıkladıktan sonra parayı euro olarak atabilirim değil mi? Bir de para transferi için bankaya gitmem gerekiyor mu? Yani size zahmet olmazsa tabiri caizse mala anlatır gibi anlatabilirseniz çok sevinirm :')
Ben Expatrio'dan açtım, telegram grubunda çalışanları para gönderim sürecinde adım adım yardımcı oluyorlar: https://t.me/expatrioTR

saturninlia

Mesaj gönderen saturninlia » Cum May 31, 2024 6:29 pm

revelo yazdı: Cum May 31, 2024 3:40 pm Ben Expatrio'dan açtım, telegram grubunda çalışanları para gönderim sürecinde adım adım yardımcı oluyorlar: https://t.me/expatrioTR
teşşekür ediyorum, ben de Expatrio'dan açma kararı aldım uygulama arayüzü daha kolay ve basit geldi. Expatrio'da sanırım Fintiba gibi önceden hesap açıp bekleyemiyoruz değil mi? Çünkğ bana gideceğim okulu vs sordu ancak benim hala sonuç beklediğim birkaç yer var.

Kullanıcı avatarı
Expatrio
İletişim:

Mesaj gönderen Expatrio » Pzt Haz 03, 2024 10:25 am

saturninlia yazdı: Cum May 31, 2024 6:29 pm teşşekür ediyorum, ben de Expatrio'dan açma kararı aldım uygulama arayüzü daha kolay ve basit geldi. Expatrio'da sanırım Fintiba gibi önceden hesap açıp bekleyemiyoruz değil mi? Çünkğ bana gideceğim okulu vs sordu ancak benim hala sonuç beklediğim birkaç yer var.
Merhaba,

Okul bilginizi daha sonra portal içerisinden güncelleyebiliyorsunuz, o kısım sorun olmaz.
Telegram grubumuza da katılıp süreçle alakalı sorularınızı bize sorabilirsiniz.

https://t.me/expatrioTR
Expatrio Value Package ile birlikte artık Banka Hesabı da ücretsiz!
Artık oturum izni ve ikametgah gerekmeden Bloke Hesaptaki paranıza anında ulaşabilirsiniz. :o
Hemen başvurun: https://www.expatrio.com/tr/german-bank-account