Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Kabul Mektubu ve Vize

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
deutschlernen

Kabul Mektubu ve Vize

Mesaj gönderen deutschlernen » Sal May 07, 2024 10:13 pm

Merhabalar, yaklaşık 2 gündür bu sitede aradığım ancak cevabını bulamadığım bir durum söz konusu olduğu için bu başlığı açıp sizlerin bilgilerine başvurmak istedim.

bugün itibari ile yüksek lisans için 1 kabulüm ve aktif olan 11-12 başvurum var.

Vize başvurusunda kabul aldığım okulun kabul mektubu ile başvurma durumumda diğer okullardan herhangi bir kabul alma durumumda tekrar vize randevu talebi oluşturmam gerekir mi?

Yoksa o okulun kabul mektubu ile alığım vize ile başka bir okula kayıt olabilir miyim? Teşekkürler.

emirogan9

Re: Kabul Mektubu ve Vize

Mesaj gönderen emirogan9 » Sal May 07, 2024 11:25 pm

deutschlernen yazdı: Sal May 07, 2024 10:13 pm Merhabalar, yaklaşık 2 gündür bu sitede aradığım ancak cevabını bulamadığım bir durum söz konusu olduğu için bu başlığı açıp sizlerin bilgilerine başvurmak istedim.

bugün itibari ile yüksek lisans için 1 kabulüm ve aktif olan 11-12 başvurum var.

Vize başvurusunda kabul aldığım okulun kabul mektubu ile başvurma durumumda diğer okullardan herhangi bir kabul alma durumumda tekrar vize randevu talebi oluşturmam gerekir mi?

Yoksa o okulun kabul mektubu ile alığım vize ile başka bir okula kayıt olabilir miyim? Teşekkürler.
vize aldıktan sonra başka okullara da kayıt yaptırma imkanınız var tabii ki. Problem olmaz diye düşünüyorum.
Stuttgart/Baden-Württemberg