Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Dökümanların Kargo ile Gönderilmesi Konusu

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
seydos

Dökümanların Kargo ile Gönderilmesi Konusu

Mesaj gönderen seydos » Sal Nis 02, 2024 2:20 pm

Merhaba herkese,

Master programlarına başvuruyor olacağım Almanya'da. Başvuru kabul edildikten sonra dökümanların orijinal hallerinin(uni assist'e yüklenen dökümanların) kargo ile gönderilmesi ile ilgili bir konu duydum ama emin olamadım. Bu konuda herhangi bir bilgisi ya da deneyimi olan var mıdır?
Sevgiler
Şeyda

igokochi

Re: Dökümanların Kargo ile Gönderilmesi Konusu

Mesaj gönderen igokochi » Çrş Nis 03, 2024 1:06 am

seydos yazdı: Sal Nis 02, 2024 2:20 pm Merhaba herkese,

Master programlarına başvuruyor olacağım Almanya'da. Başvuru kabul edildikten sonra dökümanların orijinal hallerinin(uni assist'e yüklenen dökümanların) kargo ile gönderilmesi ile ilgili bir konu duydum ama emin olamadım. Bu konuda herhangi bir bilgisi ya da deneyimi olan var mıdır?
Sevgiler
Şeyda
Orjinalleri yollama sakın, hiçbir yerde demez zaten orjinalleri yollayın diye, beglaubigte Kopien yollayin der. Sitesinden excerpt:

Für die Bearbeitung werden Ihre Dokumente gestempelt und zum Teil auseinander geschnitten. Nach dem Ende der Aufbewahrungsfrist vernichten wir die Dokumente. uni-assist schickt keine Dokumente zurück.

Deshalb: Schicken Sie uns immer nur amtlich beglaubigte Kopien – nie die Originale!

uni-assist übernimmt keine Verantwortung für Beschädigungen oder einen Verlust auf dem Postweg.

Fotokopilere amtliche Beglaubigung yapip onlari yollaman gerekli kisaca. Konsoloslukta ogrencilere beles yapiyorlar, randevu bulamazsan/sehirdisinda yasiyorsan da noter + apostil.

seydos

Re: Dökümanların Kargo ile Gönderilmesi Konusu

Mesaj gönderen seydos » Çrş Nis 03, 2024 12:03 pm

çok teşekkür ederim bilgilendirme için :)