Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Oda Ariyorum

Berlin eyaletinde yasam, egitim, universiteler
Tuna196

Oda Ariyorum

Mesaj gönderen Tuna196 » Cmt Mar 09, 2024 5:54 pm

Merhaba arkadaslar. 1 Hafta once almanyaya Master degree icin geldim ve gecici olarak paylasimli bir evde kaliyorum. Anmeldung yapabilecegim bir yer arayisi icerisindeyim ve gercekten zorlaniyorum. Paylasimli ev yada yurt hersey olabilir. Yardimci olmak isteyen ev arkadasi arayan birileri varsa cekinmeden iletisime gecebilirler. Mail adresimi birakiyorum. Tesekkurler. beyzatunaa@outlook.com

Canbey34

Re: Oda Ariyorum

Mesaj gönderen Canbey34 » Cmt Mar 09, 2024 6:06 pm

Tuna196 yazdı: Cmt Mar 09, 2024 5:54 pm Merhaba arkadaslar. 1 Hafta once almanyaya Master degree icin geldim ve gecici olarak paylasimli bir evde kaliyorum. Anmeldung yapabilecegim bir yer arayisi icerisindeyim ve gercekten zorlaniyorum. Paylasimli ev yada yurt hersey olabilir. Yardimci olmak isteyen ev arkadasi arayan birileri varsa cekinmeden iletisime gecebilirler. Mail adresimi birakiyorum. Tesekkurler. beyzatunaa@outlook.com
merhaba, vizeniz tam kaç günde geldi acaba