Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

A/T 11 Belgesi

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
ertoz035

A/T 11 Belgesi

Mesaj gönderen ertoz035 » Cum Mar 01, 2024 8:25 pm

Vizeye 37f (üniversite onayım yok ancak dil becerilerimi tamamlayıp üniversiteye başvurmak istiyorum) ile başvuruda bulundum ve istenilen belgeler arasında herkesin söylediği at11 beglesi de mevcut. Ancak o belgeyi alabilmek için üniversite kabul belgesi isteniyormuş ve benim böyle bir durumum yok. Özel sağlık sigortası yaptırmadan dil kursu için 6 aylık at11 belgesini nasıl temin edebilirim veya aynı işlevi gören sgk tarafından verilen başka bir belge mevcut mu ?

Loselfida

Re: A/T 11 Belgesi

Mesaj gönderen Loselfida » Cum Mar 01, 2024 8:52 pm

ertoz035 yazdı: Cum Mar 01, 2024 8:25 pm Vizeye 37f (üniversite onayım yok ancak dil becerilerimi tamamlayıp üniversiteye başvurmak istiyorum) ile başvuruda bulundum ve istenilen belgeler arasında herkesin söylediği at11 beglesi de mevcut. Ancak o belgeyi alabilmek için üniversite kabul belgesi isteniyormuş ve benim böyle bir durumum yok. Özel sağlık sigortası yaptırmadan dil kursu için 6 aylık at11 belgesini nasıl temin edebilirim veya aynı işlevi gören sgk tarafından verilen başka bir belge mevcut mu ?
Merhaba bulunduğunuz ilin Sgk binasına gidin (İstanbul için Beşiktaş Sgk) Memur ile konusun. Öğrenci belgesi benden de istedi biraz sohbet edince verdi at11 belgesini. Dil dökmek gerekiyor biraz