Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

UniAssist hakkında..

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
yigit.py

UniAssist hakkında..

Mesaj gönderen yigit.py » Sal Şub 27, 2024 2:56 pm

Merhabalar HAW informatik bölümüne kayıt yapacağım ve belgeleri önceden hazırlamak istedim. Birazdan VPD için başvuracağım ancak kafama takılan bir soru var, üniversitenin DAAD sayfasında lise mezuniyet belgesi ve varsa üniversite transkripti de isteniyor ancak ön lisans ortalamamın aksine(3.6) lise ortalamam biraz düşük(69).. Bu durum eksi bir izlenim yaratır mı yoksa ön lisans puanımı mı dikkate alırlar?

glowingkakao

Re: UniAssist hakkında..

Mesaj gönderen glowingkakao » Sal Şub 27, 2024 5:39 pm

yigit.py yazdı: Sal Şub 27, 2024 2:56 pm Merhabalar HAW informatik bölümüne kayıt yapacağım ve belgeleri önceden hazırlamak istedim. Birazdan VPD için başvuracağım ancak kafama takılan bir soru var, üniversitenin DAAD sayfasında lise mezuniyet belgesi ve varsa üniversite transkripti de isteniyor ancak ön lisans ortalamamın aksine(3.6) lise ortalamam biraz düşük(69).. Bu durum eksi bir izlenim yaratır mı yoksa ön lisans puanımı mı dikkate alırlar?
Sadece üniversite ortalamasına göre hesaplanıyor diye biliyorum.
41F İzmir iData -> Detmold
Randevu: 10 Ağustos
Dijital dosya teslimi: 31 Ağustos
Vize teslim: 10 Ekim (1 yıllık multi)
Vize başlangıç tarihi: 7 Ekim (istenen başlangıç tarihi 1 Eylül)

yigit.py

Re: UniAssist hakkında..

Mesaj gönderen yigit.py » Sal Şub 27, 2024 8:19 pm

glowingkakao yazdı: Sal Şub 27, 2024 5:39 pm Sadece üniversite ortalamasına göre hesaplanıyor diye biliyorum.
çok teşekkür ederim hocam, kabul şansım arttı o zaman desenize :)